Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 407

Thread: Tomas Verner

  1. #43
    junior wanderlust's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    am fost si eu odata la obertsdorf si am filmat cum se antrenau mai multi stiu ca m-am uitat in special dupa carolina dar nu am vazut-o ,era in 2004. Totusi Verner se antrena atunci acolo? trebuie neaparat sa ma uit pe inregistrarea aia poate dau de el..

  2. #44
    Senior
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    467
    Reputatie
    1
    Poate il vezi printre "tinerele talente"simpatice. Atunci nu era atat cunoscut.

  3. #45
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    uhuuuuu!!!! tomas thread!!!! aseara m-am pus si am downloadat tot ce era inca valabil din linkurile de pe fsvids. din pacate trebuie ca e ceva in neregula cu el daca e cu carolina, poate ca nu vede bine sau ceva.
    alex, si eu sunt officially annoyed now!!!!
    cristina, esti absolut mortala!!! m-am stricat de ras la comentariile tale si ma bucur ca observi tinerele talente
    am vazut un fel de documentar facut de cineva cu tomas, interesanta personalitate are.
    inainte de euros nici nu stiam de el. la euros l-am cam antipatizat din cauza spului dar acum i can't fight it anymore imi place de el. e f energetic!!!
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  4. #46
    sport legend Cristinush's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Satu Mare
    Posts
    2,778
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by irinaidu View Post
    cristina, esti absolut mortala!!! m-am stricat de ras la comentariile tale si ma bucur ca observi tinerele talente
    ma bucur k ai avut de ce sa te amuzi..)..da` pe bune acuma, ar trebui sa dam un anunt oficial ca sa il cautam pe tipu` ala "bunoc" din poza aia...really..k altfel eu o sa am poza aia taiata pe desktop cateva sapt bune..deci..ce facem?dam anunturi in ziar?!..nuuuuu, in ziar nu..k in ziar numa` bosorogii si babele citesc anunturile..sa ii mituim pe astia de la televiziune sa faca anunturi publice la ore de varf?!...ar fi o parere..k decat sa aud ca X l`o sugrumat pe Y, sau ca A l`o batut pe Z de l`o umflat, better this...of, meey, ce vise am...:-<..si apropo, are cineva gala pe calc...?!..k eu de lenesa ce am fost ieri, nu am repostat video`uri pe fsvids... si de cretina ce am fost mi`am dat ora telefonului cu o ora in spate, nu in fata..OMG.. ..lolex......how stupid can i be?!
    [FONT="Trebuchet MS"]There's no point in being grown up if u can't be childish sometimes.[/FONT]

  5. #47
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    la fel de stupid ca mine. si eu am facut la fel, am dat cu o ora inapoi. las ca luni dau astia pe eurosport gala in reluare si o s-o vedem si noi din nou.
    oricum o sa iau de pe fsvids tot ce se poate imediat ce pun oamenii vidsurile acolo. asa ca zi ce vrei cristina.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  6. #48
    sport legend corina_mee's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    Cristinush, nu este singura care ai avut probleme cu ceasul. Eu mi-am pus ceasul sa sune la 9.30, dar fara sa schimb ora. Si evident ca 9.30 a fost de fapt 10.30.
    Si am vazut decat medaliatii cu argint si aur. Dar maine pe eurosport nu mai ratez nimic.
    [I]Friendship brings a smile where love left a tear.[/I]

  7. #49
    sport legend Cristinush's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Satu Mare
    Posts
    2,778
    Reputatie
    1
    si eu maine promit sa nu ratez nimik...nu am prins gala decat de la Denkova&Staviski mai incolo... da` mi`am vazut "zebra" la sfarsit, oricum..:X:X..so` in love..:-<..
    [FONT="Trebuchet MS"]There's no point in being grown up if u can't be childish sometimes.[/FONT]

  8. #50
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    f plin d viata si in aceasta gala a fost tomas...haios, k d obicei...face cateodata niste fete foaaaaarteee amuzante...si partea cu pusul banderolei pe cap a atins apogeul...bine k exista astfel d patinatori care desi nu exceleaza prin rezultate (adik nu iau aurul mereu sau nu ocupa frecvent pozitii p podium) isi pun amprenta in spectacole...e plin d viata, are ce arata, si prin multa munca poate avea rezultate incredibile. are potential ...d-bia astept sa ma mai surprinda cu cate ceva

  9. #51
    workaholic alyosha_87's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    3rd rock from the sun
    Posts
    6,761
    Reputatie
    1
    vreaus a vad si eu gala
    Dean Winchester: You fudging touch me again, I'll fudging kill you!

    Sam Winchester: Wait, there is no such thing as unicorns?

  10. #52
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    marce maine seara la 9.45 pe eurosport. sau azi dupa ce se pun vids pe fsvids.
    pup
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  11. #53
    workaholic alyosha_87's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    3rd rock from the sun
    Posts
    6,761
    Reputatie
    1
    pup Irina
    Dean Winchester: You fudging touch me again, I'll fudging kill you!

    Sam Winchester: Wait, there is no such thing as unicorns?

  12. #54
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rocs_a View Post
    f plin d viata si in aceasta gala a fost tomas...haios, k d obicei...face cateodata niste fete foaaaaarteee amuzante...si partea cu pusul banderolei pe cap a atins apogeul...bine k exista astfel d patinatori care desi nu exceleaza prin rezultate (adik nu iau aurul mereu sau nu ocupa frecvent pozitii p podium) isi pun amprenta in spectacole...e plin d viata, are ce arata, si prin multa munca poate avea rezultate incredibile. are potential ...d-bia astept sa ma mai surprinda cu cate ceva
    Prietena mea stie un pic de japoneza si zicea ca pe bandana lui Verner scria Japonia, dar ca si-o pusese invers!:ras-plans:
    Uf...daca inainte nu ma dadeam in vant dupa Carolina acum pot spune ca ma streseaza cu adevarat.. Bietul baiat...
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  13. #55
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    si-a pus bandana invers??? :ras-plans:
    tipic pt un zapacit k el

  14. #56
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Sau asa era scris..pentru a se vedea in oglinda retrovizoare :ras-plans:
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  15. #57
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by whisper View Post
    Sau asa era scris..pentru a se vedea in oglinda retrovizoare :ras-plans:
    Nu ma ca la sfarsit cand au aparut toti pe gheata si-a indreptat greseala si a pus-o bine
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  16. #58
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    serios, ce tare!!!!
    sunt f curioasa cum o sa evolueze el in sezonul viitor!!!!
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  17. #59
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    ei ziceam si eu...
    Sper ca bine..adica vreau podiumuri cu ei 3 :Tomas,Brian si Stephane.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  18. #60
    junior wanderlust's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    mie imi place suuper mult carolina cum patineaza dar ca aspect fizic mai bine nu zic nimic totusi se pare ca unii dintre cei mai dragutzi patinatori vad cam prost

  19. #61
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    ma pe mine draga carolina ma calca pe sistem de anulrecut de la mondiale, dar acum ca am auzit treaba sunt officialy annoyed vb lui alex. cand exista kiira cum poate sa umble cu carolina care a mai fost si cu ....... dar firesc acum gustul e o chestie care depinde de fiecare si mereu : "nu e frumos ce e frumos ci e frumos ce-mi place mie".
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  20. #62
    junior wanderlust's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    mie imi place mult cum arata lambiel(fara gel in cap bineinteles) si tomas e dragut... asa ca printre atatea patinatoare dragutze ciudata alegere

  21. #63
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    ce-i drept chiar si lambiel arata mai bine decat carolina.
    si exista sarah meier, superba kiira, yu-na kim ( dar asta i-ar face cam pedofili) si atatea alte fete!!!!
    dar asta e, sa speram ca ei o sa faca progame frumoase in continuare si o sa ne delecteze si pe noi. vreau sa vad o gala noua la tomas, ca pantera deja o stiu bine.de abea astept!!!!
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •