View Poll Results: Cine castiga meciul Universitatea - Petrolul

Voters
35. You may not vote on this poll
  • Castiga Universitatea Craiova

    22 62.86%
  • Egal

    2 5.71%
  • Castiga Petrolul

    11 31.43%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 100

Thread: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

  1. #22
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    ii alergam pana scoatem tot petrolu de pe teren , invingem clar, dupa dushu cu urziceniu ne facem mai ai drecu, 3-0 propun
    Haide stiinta !

    Quote Originally Posted by george-dinamo
    forza lupii! daca a batut urziceniul, nu vad de ce sa nu bata si petrolul!
    2 solist! sau poate mititelu "impulsioneaza" echipa gazda?!?! sau pe cea oaspete?!?!
    NU NE CHEAMA DINAMO buCUResti
    Last edited by Darkslowstar; 12th October 2005 at 10:13.

  2. 12th October 2005, 01:50
    Reason
    Consecutiv

  3. #23
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Daca v-a batut urziceniul, petrolul va da vreo 3 !!!!

  4. #24
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Nu va plac culorii alb-rosu sau rosu-alb?
    Oki doki. Bate Petrolul.
    Asta asa ca sa apara ceva alb si ceva rosu pe aici. jorgensen sunt de acord cu tine (vai!!! am zis-o )
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  5. #25
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Inter, eu singur ma ocup de threadul asta si nu se va baga nimeni peste mine. Dupa cum ai vazut mesajul tau a ramas, zboara numai cele care n-au nici un fel de legatura cu ce discutam aici.

    Jaber ma indoiesc ca e in stare de ceva, daca respecta Ramadanul. Adica nu mamanca nimic pana nu apune soarele, se antreneaza si joaca pe burta goala, si fara apa.

  6. #26
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Jaber cu burta goala joaca mai bine decat toti imbuibatii aia de anul trecut la un loc
    Batem Petrolul, nu incape discutie...
    Astia de la Dinamo, nu-i mai incurajati pe ploiesteni, tot degeaba...stim ca sunt sclavii vostri

  7. #27
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    norocul tau dark e ca inca ai "manualul" ala la mine si tre sa "negociezi" pt. amintirile lui Sepp
    si ca sa fiu on-topic ... de acord cu moderarea ta aici , dar fara "interferente" , ca sunt daunatoare sanatatii ...

  8. #28
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Inter, eu singur ma ocup de threadul asta si nu se va baga nimeni peste mine. Dupa cum ai vazut mesajul tau a ramas, zboara numai cele care n-au nici un fel de legatura cu ce discutam aici.

    Jaber ma indoiesc ca e in stare de ceva, daca respecta Ramadanul. Adica nu mamanca nimic pana nu apune soarele, se antreneaza si joaca pe burta goala, si fara apa.
    Sa-ti dau putine cunostinte despre Rammadan : Rammadanul nu esti obligat sa-l faci in cazul in care suferi de boli ( sa nu iei pastile ca mori drecu) , in sport asemenea unde se depune efort si trebuie energie jucatorilor, 3 nu inseamna ca nu esti un adevarat musulman daca nu faci rammadanul, si Jaber e oltean acuma , sa-i calmez un pic pe baietii de la UTA, ar fii cazul sa nu mai fluturati ca mustele pe aici pentru ca e clar, VICTORIE STIINTA, si sa nu va mai prind prin threadurile cu si despre noi, inteleg ca bantuie fantomele pe threadurile voastre ca nu prea aveti ce discuta despre echipele voastre. Deci daca suferiti de invidie va dau un sfar ? musca-ti-va de urechi

  9. #29
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    On-topic : v-ati dovedit prima slabiciune cu Urziceni-ul. Petrolul va scoate fotbalul din cap.
    Off-topic : dupa cum am scris pe FC Brasov, Dark, se pare cam am drepate mai ales dupa expresiile Cra10veanu-lui. Oltene cu frustrarea ai dat-o in bara si sa stii ca ma amuza exprimarea ta, poate tu vezi mustele care zboara non-stop in jurul tau.
    Last edited by RedBaron; 13th October 2005 at 22:24.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  10. #30
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    expresii de genul "petrolu va scoate fotbalul din cap " venite de la oameni care pana acum mi-au dat impresia de obiectivitate si realism ma fac sa nu mai comentez nimic......eu zic sa va vedeti fiecare de curtea proprie sa nu retrogradati cumva prin C ....

  11. #31
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Vedem realism dupa meci.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  12. #32
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cra10veanu
    Sa-ti dau putine cunostinte despre Rammadan : Rammadanul nu esti obligat sa-l faci in cazul in care suferi de boli ( sa nu iei pastile ca mori drecu) , in sport asemenea unde se depune efort si trebuie energie jucatorilor, 3 nu inseamna ca nu esti un adevarat musulman daca nu faci rammadanul, si Jaber e oltean acuma , sa-i calmez un pic pe baietii de la UTA, ar fii cazul sa nu mai fluturati ca mustele pe aici pentru ca e clar, VICTORIE STIINTA, si sa nu va mai prind prin threadurile cu si despre noi, inteleg ca bantuie fantomele pe threadurile voastre ca nu prea aveti ce discuta despre echipele voastre. Deci daca suferiti de invidie va dau un sfar ? musca-ti-va de urechi
    Multumesc de informatii, dar eu cred ca tu esti cel care mai ai nevoie de un supliment. De unde ai auzit de exceptia pt sport, nici vorba de asa ceva, de altfel toti antrenorii romani care antreneaza pe la arabi se plang ca e greu de lucrat in perioada Ramadanului, din cauza postul tinut inclusiv de fotbalisti.
    Si nu mai veni sa faci tu ordine pe aici, oricine e liber sa scrie aici, ci conditia sa respecte niste regului minimale.

    Inter, o sa-mi fluturi Sepp-ul ala pana la adanci batraneti prin fata ochilor. Seamana cu faza cu magarul care are legat de spate un bat cu un morcov

  13. #33
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Lasa-i Dark ca la ei se face ordine prin decimare nu prin inteligenta.
    Ca sa fiu on-topic, ploiestenii si cand au fost in A au facut meciuri cand nu te asteptai si cand nici nu iti venea sa crezi.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  14. #34
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    ploiestenii si cand au fost in A au facut meciuri cand nu te asteptai si cand nici nu iti venea sa crezi cat de proaste erau.

  15. 13th October 2005, 17:09
    Reason
    Transmite-i asta pe PM

  16. #35
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Bate CRAIOVA LEJER! Au un lot bun si cred ca nu pot sa fie opriti!
    99,9% PROMOVEAZA la ANU'!!!!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  17. 13th October 2005, 21:50

  18. 13th October 2005, 22:00

  19. 13th October 2005, 22:16

  20. #36
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Iarta-l ca-i baiat bun

    Bate Stiinta

  21. #37
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    dark bag seama ca vrei sa treci prin furcile caudine ...

  22. #38
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    On-topic
    3-0 pentru Petrolul. Barajul va mananca. La revedere promovare. Traiasca-va blaturile.
    Off-topic
    intere vorbesti de parca nu ai mancat saptamana asta.
    Mi-a zis cineva ca nu are rost sa am discutii cu voi fiindca sunteti mai rai ca si catarii (aia de-s ceva ruda cu magarul) si ca o discutie inteligenta nu poate dezvolta omul cu voi.
    Dark, frate, cu fie ce oltean in plus care posteaza mi-am dat seama ca nu m-am inselat in privinta lor. Si cu un polist pot sa am discutii mai inteligente.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  23. #39
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Ho brrr, voi doi (micutzu si cu inter) o sa va cunoasteti la o bere/absolut si o sa vedeti ce multe aveti in comun si asta la urmatorul FM de la Brasov. Parol
    Intere, am trecut eu de masi multe ori prin furcile caudine oltene si dimpotriva sunt si mai prieten cu voi, asa ca nu ma mai sperie

    Iulian, ma descurc foarte bine aici, asa ca nu am nevoie de ajutorul tau aici. Multumesc oricum. A fost decizia mea sa las discutiile mai libere.
    Si cu asta am pus punct off-topicului. Sunt permise discutiile acide, cu conditia sa nu se treaca la jigniri. Thx.

    On-topic: stie cineva, este transmis meciul la TV?

  24. #40
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    @ asta micu Poate ca o sa fie 3 - 0 pentru Petrolul. Poate ca nu... Insa gresesti vorbind de inteligenta. Nu este cazul. Reciteste-ti mesajul. Nu este nimic inteligent in el. Doar aiureli .Nici macar putina fantezie... Din pacate cu inteligenta te nasti. Nu o mai poti dobandi in timpul vietii... "Naspa", nu !?

    Eu cred ca o sa fie 2 - 0. Pentru Universitatea. Asta este, micutule... Lasa Craiova, ca nu ai nici o treaba cu ea. Du-te si pune umarul la UTA, ca este vai de voi... Noi macar respiram.Voua va trebuie reanimare!

  25. #41
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by micutzu11
    On-topic
    3-0 pentru Petrolul. Barajul va mananca. La revedere promovare. Traiasca-va blaturile.
    Off-topic
    intere vorbesti de parca nu ai mancat saptamana asta.
    Mi-a zis cineva ca nu are rost sa am discutii cu voi fiindca sunteti mai rai ca si catarii (aia de-s ceva ruda cu magarul) si ca o discutie inteligenta nu poate dezvolta omul cu voi.
    Dark, frate, cu fie ce oltean in plus care posteaza mi-am dat seama ca nu m-am inselat in privinta lor. Si cu un polist pot sa am discutii mai inteligente.

    11 reprezinta numaru de neuroni ....pareai om serios pe alte threaduri...

  26. #42
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Off si On topic in acelasi timp.
    @Edmond
    Ultimul mesaj a fost pentru ca sa icit un pic spiritele si pentru ca nici inter nu a fost chiar super gentelman (poate nu am scris corect, sa ma corecteze cine stie). Daca te uti putin la vot sunt unul din cei doi care au votat egal si daca se uita toata lumea si-ar fi dat seama ca vb la vrajeala doar ca sa incit un pic la discutie pe contre.
    Reanimare la noi? Da. Aici s-ar parea ca ai dreptate. Numai ca aici nu mai depinde numai de noi suporterii. Noi ne-am facut datoria prin mesaje afisate (atunci cand a fost cazul) cu banere in timpul meciurilor. Acum vine randul conducatorilor si oamenilor cu bani din zona.
    Inteligenta? da te nasti cu ea mai mult sau mai putin. Unii o au din belsug dar nu stiu sau nu pot sa si-o exploateze sau sa si-o imbunatateasca prin cunostinte iar altii, care nu sunt asa dotati din nastere, prin acumulari de cunostinte si prin experienta acumulata in timp reusesc mai multe decat cei care se nasc cu inteligenta inzecit mai multa.
    Nu cred ca am jignit pe nimeni niciodata iar daca am facut-o imi cer scuze.
    @stefan
    stai linistit ca nu esti in masura sa presupui cati neuroni am eu. Deocamdata nu ai tu ani de viata cati am eu de scoala. De om serios ma stie foarte multa lume dar mai am si eu momente sa-mi bag si eu "codita" cum si-o baga si dracusorul cateodata in vietile noastre.
    In rest numai bine.
    On-topic (pe bune)
    Sincer eu vreau sa castige Petrolul (desi dupa cum am votat cred ca v-a fi meci egal) pentru ca asa ar fi disputa mai stransa si mai interesanta.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •