View Poll Results: Promoveaza Steagu?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Promovam sigur!

    4 17.39%
  • Avem inca sanse bune

    9 39.13%
  • Nu promovam anul acesta!

    10 43.48%
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 144

Thread: Promovam?

  1. #1
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1

    Promovam?

    Sambata am facut un nou pas gresit in lupta noastra cu Ceahlaul, remizand la Sacele. E de admirat Precizia, ca si-a aparat coretc sansele, atat cu noi cat si cu Ceahlaul, dar pe de alta parte daca te gandesti de cate ori i-am ajutat cu jucatori....
    Mai credeti in sansele noastre de promovare sau nu?

  2. #2
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Nu e o solutie corecta aranjamentele. Cinste lor ca si-au aparat corect sansele cu ambele echipe. Eu zic ca aveti sanse. Va doresc ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fffffffffffffffff multa bafta !!!!!!!!!!
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  3. #3
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    As fi vrut sa castigam meciul corect, pe baraba noastra, dar se pare ca mai avem ceva timp pana vomavea o echipa adevarata la Brasov. Sper ca Manea sa puan pa punct cat mai repede relatiile de joc, pt ca nu mai avem voie sa facem alti pasi gresiti. Imi pare bine ca nu am recurs la blaturi la Ceahlaul.

  4. #4
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Sa nu fie Forex echipa aia...

  5. #5
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Asta e unul dintre cosmarele mele , dar nu cred ca se va ajunge pana acolo. Forex e o echipa fara nici un fel de traditie (infintata in 2003, parca) si fara suporteri. Nu cred ca vom ajunge si noi ca fratii de la U.

  6. #6
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    M-au enervat tiganii aia care l-au injurat pe Manea&co dupa meci,stiam k asa fac aia tot timpul frate la 5km de Brasov si deja dusmani.Cind vin in Bv la cersit fac orice sa le dai un leu si cind te prind la ei iti rup capul fara mila.Imi pare rau de UTA dar n-a fost sa fie.
    steagu,UTA,U
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  7. #7
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Eu n-am fost niciodata la ei in tiganime, dar am fost socat cand am auzit ce s-a intamplat. Mai ales cand au izbucnit in urale ca Ceahlaul conduce la Forex. Astia sunt brasoveni sau moldoveni? Probabil asta e aripa Garcin a galeriei Preciziei.
    Voi ati mai auzit de asa ceva, parca in 97-98 nu s-au intamplat astfel de lucruri, parca am castigat fara probleme?

  8. #8
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Sper sa promovati, sa nu cumva sa-i lasati pe aia de la shiahlaul din nou in A, destul le-a fost, anul asta sper sa se duca si bistrita acolo unde-i este locul si atunci chiar o sa putem spune ca avem un campionat corect.
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  9. #9
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Crerd ca m-as oftica rau de tot daca ne-ar lua fata tocmai focloristii. Din pacate noi jucam corect si ei se pare ca cumpara meciuri (de ex. la Roman), asa ca au sanse mai mari in momentul acesta. Noi inca mai lucram la omogenizarea echipei. Avem nevoie de cat mai multe jocuri in picioare, de aia sunt ofticat ca am iesit din cupa, inca un meci cu un adversar tare ne-ar fi prins bine.

  10. #10
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Off Topic

    Dark, cine este acest Nicolae Cristescu din noul CA de la National? Ai idee? Cica este om de afaceri brasovean...
    Daca stii ceva te rog sa ma anunuti

    On topic
    PROMOVATI!

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    PRomovati ma , dai in mama lor de ceahisti
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  12. #12
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    O sa ma interesez, dar n-am auzit de el. Daca isi desfasoara activitatea in Brasov nu-i va fi bine cu presa si autoritatile locale, care nu vad cu ochi buni asa ceva.

    HIV, eu sper sa promovam impreuna si echipa de la baraj sa fie din B3, Bihorul cel mai bine. Sa umplem A-ul de ardelene!

  13. #13
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    UTA unde joaca? Ma rog, ei sunt banateni, dar au traditie...
    OF TOPIC
    Se pare ca ai dreptate, nu m-am gandit la faptul ca poate e din Brasov dar investeste in Bucale. Poate e brasovean de origine. In definitiv fiecare baga banii unde vrea. Ce, englezii sunt suparati ca BkP, cu "headquarter" la Londra, baga bani la Timisoara?

  14. #14
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Daca isi desfasoara afacerile in Brasov nu-i va fi moale, pt ca Steagu s-a bucurat intotdeauna de o sustinere unanima din partea clasei politice (ma rog, cu unele exceptii). Daca e originar din Brasov, dar are afacerile aiurea este oki, nu ai ce sa-i ceri. Toti marii afaceristi din Brasov au fost abordati de catre politici si conducerea stegara, daca n-au vrut sa dea bani e oki, dar sa sustina o echipa rivala si mai ales una din Bucuresti, asta este inacceptabil in Brasov.
    Lasa BKP-ul aia e firma romanesca si fratii iancu sunt bucuresteni, daca imi aduc aminte bine.
    In legatura cu UTA te lamureste Micutzul, ca el e oaspete permanent aici

  15. #15
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Aloha !!!
    OFF-TOPIC :
    Bancarule sa nu mai faci greseala asta.
    Banat=Timisoara +Resita +Drobeta
    Crisana=Bihor+Arad(trece Crisul Alb pe la noi prin judet)
    Din diverse motive, Dark stie, noi "iubim" foarte mult Timisoara, si din cauza acestei "religii" nici daca am fi nu ne-am considera banateni. Singurii de acolo care ne sunt frati sunt resitenii .
    Noi jucam in divizia B3 alaturi de Bihor, Cluj, Timisoara, Medias, etc.
    Daca mai vrei detalii poti sa-mi dai un PM, dar din dorinta de ai ajuta pe fratii mei brasoveni poti mai bine intra aici la Dark pe off-topic (nu de alta numai sa mai facem postari )

    ON-TOPIC :
    Mai are rost sa zic?
    Deja se stie.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  16. #16
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Bancarule, vezi ca te retrogradeaza Micutzul daca ii mai bagi in aceasi oala cu timisorenii .

    O sa fie o lupta luunga, credeam ca va fi mai usor, dar Ceahlaul se tine bine de tot. De abia astept meciul direct, dar sper ca pana atunci sa fim in fata lor.

  17. #17
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1

    Nu promovam !

    Cu toate ca sunt brasovean si eram foarte optimist,inaintea inceperi campionatului chiar si in campionat pana la venirea obositului de Manea..care ne-a spulberat toate sansele de a promova !

  18. #18
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Nu e numai Manea de vina,dupa parerea mea e lotul prea slab.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  19. #19
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Cum sa fie lotul slab? sunt destui jucatori care au fost chemati la lotul de tineret...problema e ca sunt foarte multi tineri si trebuie un antrenor care sa se priceapa in ai antrena...cred ca multescu este alegerea optima pentru ca a demonstrat-o si pana inainte sa plece...pe aceasta cale tin sa-i urez bafta si alaturi de el sa le dam peste nas obositilor aia de la shalau'

  20. #20
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Pai asa scriu ziarele ca e lotul slab dar sper si yo ca Multescu sa miste ceva.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  21. #21
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Normal , tu stai tot prin bucuresti dixx?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •