View Poll Results: Promoveaza Steagu?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Promovam sigur!

    4 17.39%
  • Avem inca sanse bune

    9 39.13%
  • Nu promovam anul acesta!

    10 43.48%
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 85 to 105 of 144

Thread: Promovam?

  1. #85
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Ce nu s-a spus este cum au venit noii sositi. Sunt imprumutati, sunt definitiv ai nostrii? Eu nu as pune mare baza pe cei care au venit numai imprumut.

  2. #86
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    asta asa e , colceag e sigur cumparat...la fel si neacsu si aldea de ceilalti 3 de la rapid si de posteuca nu stiu ce sa spun...

  3. #87
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Karamaian, Curca si Dumitru sunt definitiv ai nostrii? Asta ar fi o veste foarte buna. Posteuca e in mod sigur imprumutat, nu-l dadea Dinamo asa degeaba. Ce varsta are Dumitru si pe unde a mai jucat, stie cineva?

  4. #88
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    dumitru a jucat la rapid...eu am zis doar de colceag de aldea si de neacsu ca sunt definitiv ai nostri...restu nu stiu cum au venit

  5. #89
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Cand au inceput negocierile, adik acum mai mult de o luna, e vorba de imprumuturi de la rapid si dinamo... acum nush ce s-a negociat pana la urma, da nu prea cred ca i-au luat definitiv...Am vazut ieri un interview cu Colgeac si o fost intrebat daca e un pas inapoi pt el. A raspuns ca doar pentru moment, pentru ca el e sigur ca echipa va promova anu asta... au venit niste jucatori care sa completeze echipa si in sanul echipei este o atmosfera excelenta! eu zic ca exact de asta aveam nevoie
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  6. #90
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    nu e prea bine nici asa, dupa ce vom promova aia pleaca si ramanem iarasi descoperiti , intr-un fel e bine ca ne pot ajuta la promovare da daca privim spre viitor nu e atat de bine cum pare ... da cine stie

  7. #91
    incepator piciu_brasov's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    pe florin dumitru de la rapid 2 daca il ia sigur e definitv...karamyan nu stiu..

  8. #92
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    in vara se vor face alte transferuri oricum...poate nici nu vom mai avea nevoie de acesti jucatori , pentru moment sunt foarte buni

  9. #93
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Unii din jucatorii acestia sunt de viitor si era important sa fie ai nostrii definitiv: Posteuca, Karamian, Dumitru, etc. E important sa ai un lot stabil, ca sa poti faci performnata. Macar ii poti vinde

  10. #94
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    dupa cum observi....acesti jucatori au fost cumparati insa karamian a semnat pana in vara cu drept de renegociere...cu toate astea sunt de parere ca in vara karamian va accepta oferta noastra pt ca avem prima optiune

  11. #95
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Daca nu mai e cumva legat de Rapid, care sa-l poata directiona altundeva. Oricume clar ca Karamian nu va sta si la anul in B. Probabilva ramane daca promovam.

  12. #96
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    pai el a alles brasovul pt ca mai avea si alte oferte din A...

  13. #97
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    D prommovat promovam sigur ma..

  14. #98
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Nu-i chiar asa de sigur la baraj, sa vedem cu ce echipe ne intalnim acolo. Intr-un singur meci se pot intampla multe, poti avea o zi proasta, arbitrajul etc. Mai intai sa batem Ceahlaul!

  15. #99
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    la baraj o sa jucam primul meci si ultimul meci! adik in prima sambata (b1-b2) si peste o sapt (b1-b3)... deci o sa fie un decisiv!! o sa fie greu k draq! ganditi-va ca f probabil o sa jucam cu petrolul si U Cluj! da oricum e mult prea repede sa ne gandim la baraj... mai sunt multe mecuri pana atunci!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  16. #100
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    clar....ma rares adresa rareshstegar01 e a ta?

  17. #101
    incepator piciu_brasov's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    horica e rareshsteagaru01 cu u la stegaru

  18. #102
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    E greu la baraj si trbuie sa avem o echipa brici pana atunci. E bine macar ca ajucam ultimul meci si nu vom fi la mana nimanui. Macar ne vom avea soarta in maini!

  19. #103
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    puteam sa le jucam si pe primele 2 si sa le castigam , atunci nici nu ne mai interesa ultimul meci , cred ca nici nu se mai programa...

  20. #104
    BRASOVean giovanni BV's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Pe Litoral
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Trebuie sa-i batem acuma pe Ceahlaul , si dupa aceea sa abordam fiecare meci , ca un meci de promovare , si vom vedea rezultatele pe care le dorim !!! Putem promova si reveni la locul care ni se cuvine !!!

  21. #105
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    am mai spus-o...ceahlaul nu o sa mai castige asa usor meciurile din retur pt ca lupta e mare si la evitarea retrogradarii...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •