Page 5 of 25 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 525

Thread: Upcoming Movies

  1. #85
    H8ER phyxius's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,741
    Reputatie
    1
    Te rog frumos, taci din gura si nu te mai face ca voiai sa spui alte lucruri. Era clar ce voiai sa spui si da, ai un complex de superioritate, pt ca ai zis ca ai zis chiar tu adineaori ca la filme nu ai ce sa gresesti (ceea ce inseamna ca tu crezi ca ai mereu dreptate). Esti chiar prost daca nu poti sa respecti parerile unor persoane mai experimentate si mai educate decat tine (stai linistit ca nu ma refer la mine) si crezi ca doar parerea ta conteaza. degeaba mai e forum daca nu esti dispus sa fii de acord cu altii.

    Plec de la premisa ca am dreptate pt. ca in cazul asta am si nu exagerez ca tine si ajung sa spun tampeniile pe care le zici tu. nu am spus de niciun film ca este mai bun decat altul, ci l-am privit pe fiecare pt. ceea ce este, cat am putut eu de obiectiv (spre deosebire de tine care numai filmele cu Bourne le vezi)

    Eu ti-am adus dovezi, mi-am sustinut argumentele cu fapte reale si am vrut sa-ti arat ca nu sunt singurul care crede lucrurile pe care le-am afirmat, dar tu ai aratat ca nu iti pasa de parerile altora si a ta e singura care conteaza. Eu iti inteleg perfect parerea si sunt de acord ca Bourne e un film foarte realist si bine realizat, dar si eu am avut opinii cat se poate de obiective si doar am zis ca nu sunt de acord cu tine cand ai zis ca Bourne e cel mai bun film de actiune facut vreodata.. E destul de clar ca esti arogant si incapatanat cu nesimtire si orice ti-ar spune cineva vreodata si oricate dovezi ti-ar aduce nu iti va pasa de ele. Eu macar nu am spus cate prostii ai zis tu (Die Hard e film cu mult suspans, actiunea intr-un film de actiune e determinata de diversitatea locatiilor in care se filmeaza si nici nu am batjocorit parerile unor persoane mai calificate decat mine).

    sfatul meu pentru tine este: http://youtube.com/watch?v=_UJqtlVZWww

    acum, te rog frumos, taci din gura si nu mai posta nimic in legatura cu asta, altfel ma faci sa cred ca doar cauti cearta si esti dispus sa spui orice ca s-o prelungesti si iti voi sterge posturile.
    [SIZE="1"][B]You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.[/B][/SIZE]

  2. 4th August 2007, 13:02
    Reason
    ti-am zis...

  3. 4th August 2007, 13:16

  4. #86
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    tenisfan ma uimesti... cum te pricepi la tenis...tot asa te pricepi si la filme :ras-plans:
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  5. #87
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cneazul View Post
    tenisfan ma uimesti... cum te pricepi la tenis...tot asa te pricepi si la filme :ras-plans:
    E bine ca te pricepi tu la amandoua mai bine decat mine...
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  6. #88
    H8ER phyxius's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,741
    Reputatie
    1
    http://www.cinemablend.com/images/ne...1185520490.jpg

    Beowulf

    Regia: Robert Zemeckis
    Actori: Ray Winstone, Anthony Hopkins, Angelina Jolie, John Malkovich, Robin Wright Penn, Brendan Gleeson
    Gen: Animatie/Aventura/Drama/Fantezie
    Data aparitiei: 16.11.2007

    Adaptare a celebrei legende medievale, filmul de animatie regizat de Robert Zemeckis spune povestea unui neinfricat razboinic, Beowulf. Acesta calatoreste intr-un regat vecin unde il ucide pe monstruosul Grendel. Primit ca un erou la intoarcerea acasa, solitarul razboinic isi da curand seama ca acum are de infruntat un adversar inca si mai fioros, si anume pe infioratoarea mama a lui Grendel, care doreste sa razbune moartea fiului ei.

    Trailer
    Pagina IMDb

    (scuze de poster, dar asta a fost singurul pe care l-am gasit pe net)
    [SIZE="1"][B]You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.[/B][/SIZE]

  7. #89
    H8ER phyxius's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,741
    Reputatie
    1
    http://www.worstpreviews.com/images/...ion1_large.jpg

    Resident Evil: Extinction

    Regia: Russell Mulcahy
    Actori: Milla Jovovich, Oded Fehr, Ali Larter, Mike Epps
    Gen: Actiune/Horror/Sci-Fi/Thriller
    Data aparitiei: 21.09.2007

    La ani dupa dezastrul din Racoon City, Alice ( Milla Jovovich) este pe cont propriu stiind ca a devenit ea insasi un pericol capabil de a pune in primejdie pe cei din jurul ei. Lupta pentru supravietuire si pentru a anihila Umbrella Corporation condusa de catre sinistrul Albert Wesker ( Jaso O'Mara) si de cercetatorul sef Dr.Issacs ( Ian Glen). In timp ce calatoreste prin Desertul Nevada si prin ruinele Las Vegas-ului, Carlos Olivera ( Oded Fehr), L.J. ( Mike Epps), si noii supravietuitori K-Mart(Spencer Locke), Claire Redfield ( Ali Larter) si asistenta medicala Betty ( Ashanti) trebuie sa lupte impotriva unor hoarde de zombi, ciori ucigase si a altor creaturi inspaimantatoare nascute din mutatiile virusului T care a ucis deja milioane.

    Trailer
    Pagina IMDb
    [SIZE="1"][B]You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.[/B][/SIZE]

  8. #90
    H8ER phyxius's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,741
    Reputatie
    1
    Trailerul de la Rambo 4 (aka John Rambo): http://youtube.com/watch?v=SgKaAeGfOyA

    filmul asta arata ridicol de violent.
    [SIZE="1"][B]You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.[/B][/SIZE]

  9. #91
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phyxius View Post
    http://www.worstpreviews.com/images/...ion1_large.jpg

    Resident Evil: Extinction

    Regia: Russell Mulcahy
    Actori: Milla Jovovich, Oded Fehr, Ali Larter, Mike Epps
    Gen: Actiune/Horror/Sci-Fi/Thriller
    Data aparitiei: 21.09.2007

    La ani dupa dezastrul din Racoon City, Alice ( Milla Jovovich) este pe cont propriu stiind ca a devenit ea insasi un pericol capabil de a pune in primejdie pe cei din jurul ei. Lupta pentru supravietuire si pentru a anihila Umbrella Corporation condusa de catre sinistrul Albert Wesker ( Jaso O'Mara) si de cercetatorul sef Dr.Issacs ( Ian Glen). In timp ce calatoreste prin Desertul Nevada si prin ruinele Las Vegas-ului, Carlos Olivera ( Oded Fehr), L.J. ( Mike Epps), si noii supravietuitori K-Mart(Spencer Locke), Claire Redfield ( Ali Larter) si asistenta medicala Betty ( Ashanti) trebuie sa lupte impotriva unor hoarde de zombi, ciori ucigase si a altor creaturi inspaimantatoare nascute din mutatiile virusului T care a ucis deja milioane.

    Trailer
    Pagina IMDb

    Prima parte a mers cat a mers, dar urmarea a fost un dezastru..sa speram ca partea a treia remediaza un pic trilogia...vreau ceva mai multa calitate..nu cantitate..

  10. #92
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    daca vreti sa vedeti trailere de la ultimele noutati intrati pe www.ngtv.com si undeva jos este "reel junkies"....gasiti acolo cam toate trailerele
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  11. #93
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    abia astept Rambo 4
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  12. #94
    junior clawd's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    http://localhost/
    Posts
    103
    Reputatie
    1
    Alien vs. Predator Requiem ... adica 2...
    Hmmmm....
    [u]Being drunk is feeling sophisticated without being able to say it.[/u]
    "[b]F[/b]ornication [b]U[/b]nder [b]C[/b]onsent of the [b]K[/b]ing" [b]it[/b]!

  13. #95
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    de craciun apare ?
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  14. #96
    incepator Beowulf's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    botosani
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    "Get Smart is an upcoming film adaptation of Mel Brooks' hit 1960's spy parody television show Get Smart. The film will star Steve Carell as Maxwell Smart and Anne Hathaway as Agent 99 . Alan Arkin will play the Chief. Terence Stamp, Dwayne "The Rock" Johnson and WWE professional wrestler, The Great Khali will also star.
    Shooting began February 2007, and was continuing as of June 2007. Some scenes were shot in Montreal, Quebec, Canada between June 11 and June 13, 2007 at 1507 Docteur-Penfield Avenue and at McGill University."
    http://en.wikipedia.org/wiki/get_smart_%...

  15. #97
    H8ER phyxius's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,741
    Reputatie
    1
    [SIZE="1"][B]You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.[/B][/SIZE]

  16. #98
    sport legend alexq1's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bistrita
    Posts
    908
    Reputatie
    1
    Superbad o comedie spumoasa

    Lansare 19.10.2007 am incercat sa-l caut pe torrenturi dar nici un rezultat

    Seth si Evan sunt doi adolescenti in ultimul an de liceu, care au cultivat o dependenta a unuia fata de celalalt, dar, pe de alta parte, isi doresc, ca toti tinerii de varsta lor, sa poata fi inconjurati de fete. Si pentru ca cea mai buna modalitate de a ademeni fete in capcana lor de a-si pierde virginitatea este alcoolul, cei doi planuiesc o superpetrecere, in care valurile de alcool sa curga garla, fetele la fel, iar ei sa se simta in sfarsit pregatiti pentru colegiu. Pe masura ce noaptea devine tot mai “batrana”, haosul se dezlantuie, iar ajunsul in pat cu vreo fata devine chiar ultima lor problema…
    [COLOR="Red"]THINK FAST AND .......[/COLOR]

  17. #99
    H8ER phyxius's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,741
    Reputatie
    1
    http://www.worstpreviews.com/images/...uma3_large.jpg
    3:10 To Yuma

    Regia: James Mangold
    Actori: Christian Bale, Russell Crowe, Ben Foster, Peter Fonda
    Gen: Western

    Arizona, sfarsitul secolului XIX. Scandalosul raufacator Ben Wade (Russell Crowe) si banda sa de hoti si asasini au pradat Caile Ferate de Sud. Cand Wade este prins, veteranul Razboiului Civil Dan Evans (Christian Bale), se angajeaza sa-l duca pe prizonier la trenul de 3 si 10 catre Yuma, care-l va transporta la proces. Pe drum cei doi, desi din lumi complet diferite, ajung sa-si castige reciproc respectul, ceea ce-i va ajuta cand misiunea lui Evans scapa de sub control.

    Trailer
    Pagina IMDb
    [SIZE="1"][B]You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.[/B][/SIZE]

  18. #100
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    abia astept sa apara resident evil 3, sunt mare fan al jocului iar primele 2 parti mi-au placut foarte mult , un film pe care trebuie sa-l vad doar la cinematograf
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  19. #101
    sport legend A.k.a's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Oradea
    Posts
    3,613
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alexq1 View Post
    Superbad o comedie spumoasa

    Lansare 19.10.2007 am incercat sa-l caut pe torrenturi dar nici un rezultat

    Seth si Evan sunt doi adolescenti in ultimul an de liceu, care au cultivat o dependenta a unuia fata de celalalt, dar, pe de alta parte, isi doresc, ca toti tinerii de varsta lor, sa poata fi inconjurati de fete. Si pentru ca cea mai buna modalitate de a ademeni fete in capcana lor de a-si pierde virginitatea este alcoolul, cei doi planuiesc o superpetrecere, in care valurile de alcool sa curga garla, fetele la fel, iar ei sa se simta in sfarsit pregatiti pentru colegiu. Pe masura ce noaptea devine tot mai “batrana”, haosul se dezlantuie, iar ajunsul in pat cu vreo fata devine chiar ultima lor problema…
    Destul de reusit filmul, multe faze amuzante
    And, kid, cut out this fancy stuff - go in there, low and hard;
    Just keep your eye upon the ball and plug on, yard by yard,
    And more than all, when you are thrown or tumbled with a crack,
    Don't sit there whining-hustle up and keep on coming back;

  20. #102
    sport legend alexq1's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bistrita
    Posts
    908
    Reputatie
    1
    Alt film pe care-l astept este The Game Plan O alta comedie pe care o sa o vad
    [COLOR="Red"]THINK FAST AND .......[/COLOR]

  21. #103
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    mi se pare destul de interesant 3:10. tre sa-l vad
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  22. #104
    H8ER phyxius's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,741
    Reputatie
    1
    http://www.worstpreviews.com/images/...odd1_large.jpg

    Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

    Regia: Tim Burton
    Actori: Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Sacha Baron Cohen
    Gen: Thriller/Musical
    Data aparitiei: 17.01.2008

    Sweeney Todd (Johnny Depp) jura sa se razbune dupa ce a fost inchis pe nedrept, eroare cu consecinte tragice asupra vietii sotiei si fiicei sale. Fost barbier, Todd se intoarce dupa ispasirea pedepsei sa-si redeschida salonul de frizerie, numai ca "cei pe care-i barbiereste nu vor mai fi vazuti niciodata". Todd este ajutat de complicea sa Mrs. Lovett (Helena Bonham Carter), ale carei celebre placinte contin ingrediente diabolice. In film apare si Sacha Baron Cohen, in rolul unui rival al lui Todd.

    Trailer
    Pagina IMDb
    [SIZE="1"][B]You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.[/B][/SIZE]

  23. #105
    meat pie eater buticut's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    ^Am vazut trailerul acum cateva zile si mi se pare impresionant.Ii vine ca o manusa rolul lui Johnny, sper ca filmul sa fie un succes. E pe locul unu in lista mea de "Most awaited", desi I'm not really a fan of musicals. Doar ca din cate stiu, lansarea va fi limited pe 21 decembrie si wide pe 25...poate acest rol ii va aduce oscarul mult meritat...
    Last edited by buticut; 7th October 2007 at 19:03.
    [B][I]"I do not mean to upset people, but I have to speak my mind, because what is in my mind is always more interesting than what is happening in the world outside my mind. "[/B][/I]
    [B][I][COLOR="Brown"]John Wilmot, Second Earl of Rochester (The Libertine)[/COLOR][/I][/B]

    [I][B]*gone[/B][/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •