Results 1 to 11 of 11

Thread: ASA DA!

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    6
    Reputatie
    1

    ASA DA!


    FELICITARI UNIREA PT. VICTORIA DE LA DEVA...CHIAR DACA AM JUCAT CU ECHIPA "A DOUA", AM DOVEDIT CA AVEM STOFA DE INVINGATORI.
    ...URMEAZA "U" CRAIOVA...
    SA NU UITAM CE S-A SCANDAT DE CATRE GALERIE, IERI IN MECIUL CU "JIUL" : "JIUL NU UITA / ALBA NU E CRAIOVA!", CU REFERIRE DIRECTA LA ELIMINAREA DIN CUPA A CRAIOVEI DE CATRE ECHIPA DIN PETROSANI.
    CEL MAI BUN SA CASTIGE! AM DOVEDIT PANA ACUM CA STIM SA NE APROPIEM VICTORIA.
    CITEZ DIN "PRO SPORT"-UL DIN 26 OCT A.C. :
    "SAMBATA, 25 OCT.2003.STADION "CETATE"-ALBA IULIA, UNIREA ALBA IULIA- UNIV. CRAIOVA 2-1, GOLURI: OV. MAIER, D.GALDEAN, RESP.BORBELY"
    FORZZA RAGAZZI, VINCI PER NOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A P U L U M ...HISTORIA EST NOSTRA GLORIA
    F O R Z Z A UNIREA !!!
    ***G R U P P O *** A R N S B E R G***

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Slick , sau cum iti zice , fiindca esti incepator vreau sa-ti spun ca exista un forum al echipei tele favorite..posteaza acolo ..pagina asta se va sterge ..nu pot fi doua forumuri pentru aceeasi echipa.. sau posteaza la sectiunea intern..
    In alta ordine de idei pronosticul tau este fals , Borbely nu va juca la Alba Iulia si nu-l cred in stare sa dea gol sutand din Craiova...
    La Alba vom juca fara atacanti.. este o tactica noua prin care speram sa va derutam... cat veti cauta voi care sunt atacanti vor da gol fundasii si mijlocasii ..sau chiar portarul...
    Sa auzim de bine!

  3. #3
    junior bluescorpion's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    La Alba vom juca fara atacanti.. este o tactica noua prin care speram sa va derutam... cat veti cauta voi care sunt atacanti vor da gol fundasii si mijlocasii ..sau chiar portarul...

  4. #4
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    NASCUTI INVINGATORI?!?
    HOLY SHIT!Pai aveti curu' tabacit de la cate batai v-au administrat CAINII in ultimii ani.Bai....invingatorilor .Puteati si voi sa gasiti ceva mai in conformitate cu ceea ce sunteti de fapt de ex.:nesupusi,agresivi,vulcanici etc(asta ca sa gasim niste aspecte cat de cat pozitive)
    Attacking is the best defence!

  5. #5
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Jhane nu uita cand te-ai dus in genunchi pe forumul lui Poli si ai postat acolo 8)

    Parca ai face parte dintr-o telenovela

    La altii te dai miel si aici esti "caine".......... cam ciudata atitudinea ta
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  6. #6
    junior bluescorpion's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    /fu/

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Jhan , singura victorie pe bune a fost asta de acum de la Craiova ..in conditiile in care noi ne straduim sa refacem o echipa pe care ati distrus-o voi prin mijloace neortodoxe care numai aici in Romania pot fi aplicate.....
    Restul vi le-a servit pe tava Netoiu!
    Poate nu ai observat...aici este vorba de meciul Alba - Craiova .. nu vad rostul postarii tele...
    Si repet ce am spus... sunteti suporteri de vreme buna ..cat nu a mers echipa nu era decat Ayrton aici , in bataia tunurilor...
    Nu are rost sa discutam ...cand veti incepe sa pierdeti veti disparea de pe aici...

  8. #8
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Ba nu e chiar asa!Ia lasati-o mai moale cu astea ca,toate meciurile Craiova-Dinamo din perioada Netoiu au fost blaturi.Adica vrei sa spui tu ca ca de exemplu meciul ala de s-a terminat 3-1 pt Dinamo cand a deschis Craiova scorul prin Cl Niculescu din penalty,si in care oltenii au jucat la rupere toata partida a fost blat?A fost in capul vostru.E usor sa va scoateti parleala astfel,dar sa nu uitam ca spre finalul acelui meci era doar 2-1 pt Dinamo si Craiova ataca cu toate fortele si a avut chiar si o bara!S-a facut 3-1 apoi pe un contraatac(Cl Dragan).Domocos a fost eliminat si fierbea de nervi,s-a dus in galerie ....vedeti voi este usor sa va scuzati astfel ,asa pot si eu sa zic:"meciurile lui Dinamo cu Grashoper Zurich au fost blaturi" nu ca echipa Dinamo a pierdut din neputinta si/sau ghinion.Cred ca un pic de obiectivitate n-ar strica! /nope/
    Intradevar de ex,meciul Dinamo-Craiova 2-0 (ultimul lui Netoiu la Craiova cu Dinamo) a fost blat pe fata,s-a vazut din faptul ca jucatorii Craiovei,in frunte cu Stoican alergau in reluare rau de tot,dar hai acum sa nu exageram.La fel nici meciurile din Cupa Romaniei nu consider eu ca au fost aranjate.Era prea mare determinarea din partea oltenilor pe teren.Pai atunci,la Pitesti(3-1 pt Dinamo) Dinamo a avut super jucatori cu super executii,Mihalcea facand totul.Mai erau si Marius Niculae,Cernat....Dinamo avea trupa nu gluma.
    Inter ce tot te iei de o caterinca pe care am facut-o si eu la timisoreni,daca vrei sa stii eu unul nu ma consider "caine" ,cred ca sunt mai mult "mielusel".
    Attacking is the best defence!

  9. #9
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Bineinteles ca toate meciurile dintre dinamo si Craiova au fost blaturi in perioada netoiu. Stiam si noi stiati si voi , stia toata lumea.
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  10. #10
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Jhan , singura victorie pe bune a fost asta de acum de la Craiova ..in conditiile in care noi ne straduim sa refacem o echipa pe care ati distrus-o voi prin mijloace neortodoxe care numai aici in Romania pot fi aplicate.....
    Restul vi le-a servit pe tava Netoiu!
    Poate nu ai observat...aici este vorba de meciul Alba - Craiova .. nu vad rostul postarii tele...
    Si repet ce am spus... sunteti suporteri de vreme buna ..cat nu a mers echipa nu era decat Ayrton aici , in bataia tunurilor...
    Nu are rost sa discutam ...cand veti incepe sa pierdeti veti disparea de pe aici...
    Pe vremea aia nasoala a lui Dinamo ayrton nu era singurul dinamovist de pe forum. Mai erau cel putin doi, dintre care unul eram eu. Oricum erau alte vremuri cand nu prea se scria asa de mult ca acum. Si la urma urmei ce ati vrea. Sa fiti voi oltenii 2000 si noi 3 pe forum ca atunci cand unul din voi nu mai stie ce sa spuna sa vine al 1792 sa il ajute?

  11. #11
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    era si ieppy prezent in perioada aia
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •