Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 55 of 55

Thread: Onlinesport - varianta 5

  1. #43
    Banned
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    2,490
    Reputatie
    0
    nu, n-ai inteles. ma refeream la site.
    ps. ca sa-ti rasp. la intrebare, prosport nu mai are nici forum.

  2. #44
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    Asta mi se pare cea mai neinspirata idee.. numai un ziar/site cu un forum slab dezvoltat sau chiar inexistent ar face asa ceva. OLS are un forum mare si poate comenta pe forum .. nu e nevoie sa se incarce site-ul cu diverse pareri. Pentru asta exista forum.
    cred ca tu nu mai inteles

  3. #45
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by AndySapy View Post
    cred ca, cu cat va fi mai usor de utilizat si mai simplist, cu atat va avea mai mult succes
    ar fi interesant sa pui comment la toate articolele, unde vizitatorii pot comenta
    Omule, tu vezi in alte parti niste lucruri si imi zici mie aici. Crezi daca era ceva ce imi placea nu faceam? Nu o sa fac niciodata asa ceva. Ai cel mai mare forum din Romania la dispozitie, scrie aici ce vrei, crezi ca am tampit sa pun 10 oameni sa modereze comentariile unor dezaxati la articole? Nu zic de tine, dar sunt si de aia, arata practica. Ti-am zis, nu imi mai da idei de la altii ca nu sunt idei pentru mine. Mai ales in Romania pe online. Hai sa ii punem punct.

  4. #46
    Banned
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    2,490
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Omule, tu vezi in alte parti niste lucruri si imi zici mie aici. Crezi daca era ceva ce imi placea nu faceam? Nu o sa fac niciodata asa ceva. Ai cel mai mare forum din Romania la dispozitie, scrie aici ce vrei, crezi ca am tampit sa pun 10 oameni sa modereze comentariile unor dezaxati la articole? Nu zic de tine, dar sunt si de aia, arata practica. Ti-am zis, nu imi mai da idei de la altii ca nu sunt idei pentru mine. Mai ales in Romania pe online. Hai sa ii punem punct.
    dap, ai dreptate
    dar oricum, ideea cu comprimare mai multa a site-ului care ti-am dat-o mai sus cred ca-i o idee buna

  5. #47
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ti-am zis o sa ma gandesc, poate la pasul 2, acum nu mi se pare necesara.

  6. #48
    incepator
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Degeaba faceti nu stiu cate variante de site, daca nu va respectati meseria de jurnalist. La Timisoara mii de suporteri incearca sa isi apere echipa de fotbal si voi nu reflectati asta deloc in "ziarul" vostru online. Daca nu stitzi de ceea ce se intampla la timisoara de 3 zile inseamna ca sunteti zero ca profesionisti. Daca stiti si nu spuneti , inseamna ca sunteti la fel de manjiti de interese ca si cei care vor sa ascunda adevarurile spuse acolo. In ambele variante atitudinea voastra va umple de rusine. Pacat.

  7. #49
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    era loc si de mai bine ...

  8. #50
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cyb3rk View Post
    Degeaba faceti nu stiu cate variante de site, daca nu va respectati meseria de jurnalist. La Timisoara mii de suporteri incearca sa isi apere echipa de fotbal si voi nu reflectati asta deloc in "ziarul" vostru online. Daca nu stitzi de ceea ce se intampla la timisoara de 3 zile inseamna ca sunteti zero ca profesionisti. Daca stiti si nu spuneti , inseamna ca sunteti la fel de manjiti de interese ca si cei care vor sa ascunda adevarurile spuse acolo. In ambele variante atitudinea voastra va umple de rusine. Pacat.
    Cred ca am reflectat cam cel mai bine ceea ce s-a intamplat la Poli, avand om acolo. Stirea e pe site cu mitingul.

    Quote Originally Posted by GruppoApparte View Post
    era loc si de mai bine ...
    Asta e clar. Mereu se poate mai bine...

  9. #51
    faithful redneck's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    319
    Reputatie
    1
    Sincer, prezentarea grafica mi se pare mult mai slaba decit a variantei anterioare (vorbesc de fonts, menu, etc). Varianta actuala pare mai rudimentara. Daca vrei sa vezi clasamentul, de ex. trebuie sa ajungi la fundul paginii, iar pina ajunci acolo...nimic...blank.
    Sper sa se mai imbunatateasca prezentarea grafica, ca altfel nu inteleg de ce sa schimbi un lucru bun cu altul mai putin bun. In rest, la stiri sinteti in continuare in top !
    [B][COLOR="Red"]UTA[/COLOR][/B] - Unica !

  10. #52
    Cu Farul!! sebi_farul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Cred ca acolo in dreapta, la Breaking News, nu trebuie pus acest nume acelei rubrici. Mai frumos ar fi: Ultimile ªtiri, sau ªtirile Zilei...

  11. #53
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by redneck View Post
    Sincer, prezentarea grafica mi se pare mult mai slaba decit a variantei anterioare (vorbesc de fonts, menu, etc). Varianta actuala pare mai rudimentara. Daca vrei sa vezi clasamentul, de ex. trebuie sa ajungi la fundul paginii, iar pina ajunci acolo...nimic...blank.
    Sper sa se mai imbunatateasca prezentarea grafica, ca altfel nu inteleg de ce sa schimbi un lucru bun cu altul mai putin bun. In rest, la stiri sinteti in continuare in top !
    Asta este un bug in IE6 care sper sa se rezolva azi? Crezi ca asa am vrut sa facem, sa punem clasamentul jos? Clasamentul va aparea normal, se va repara...

  12. #54
    Cu Farul!! sebi_farul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Oricum... Continutul ar trebui sa fie mai important decat imaginea.. Dar imaginea evidentiaza continutul. Adica... O nationala fara hagi ar fi ca scrisul fara imagine. Nu stiu daca ma intelegi

  13. #55
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Mai fratilor, toate bune si frumoase dar de ce merge asa greu "fotbalul live"?
    De exemplu semnalarea unui gol dureaza si 15 minute. Eu nu ma pricep la astfel de lucruri si as vrea sa imi spuneti voi daca e normal sau nu sa existe astfel de intarzieri... ca atunci nu mai este..."live", nu?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •