Results 1 to 6 of 6

Thread: Noua fata a Rapidului

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Noua fata a Rapidului

    Sunt nou pe acest forum, dar cu aceasta ocazie vreau sa spun ca Onlinesport.ro e cel mai tare site si pacat ca nu avem si noi rapidistii un site la fel de actualizat si organizat.. am merita macar atat..
    Despre Rapiduletul nostru, sunt putin trist de plecarile "inevitabile" de pana acum, am pierdut jucatori de valoare care s-au dus in anonimat in Asia sau Turcia sau Ucraina.. pacat.. ca nu s-au putut tine mai mult sa mai creasca.. trebuie insa sa ne strangem toti rapidistii sa ne unim, sa tinem piepturile sus pt. ca acest sezon e unul greu, rivalii se lauda ca s-au calificat in Europa si sunt peste noi doar in clasament deocamdata.. eu zic ca daca ne vom concentra si vom avea o motivatie BETON in acest sezon, vom reusi sa ne agatam de un nou titlu atat de dorit si asteptat de noi toti!!!
    Forza Rapid!

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    Siteuri rapidiste sun multe ,daca vrei poti si tu sa intri pe ele ,aici e site-ul oltenilor ! cat despre acest campionat cu echipa asta slabita de jegosul de copos suntem la un punct de clonele comuniste cu doi jucatori de valoare in iarna nimeni nu ne va sta in cale !
    Forza Rapid !

  3. #3
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Lasa-i acum si pe ei sa se bucure... or sa planga in noiembrie. Ce toamna frumoasa ar fi fost cu scorul de la pauza de la Bruxelles si cel din minutul 93 al meciului cu Danemarca...

  4. #4
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Uite in site cāt-de-cāt al Rapidului... www.forzarapid.ro... si forumul e f. po****t!

    Enjoy!

  5. #5
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    86
    Reputatie
    1
    [b]UNIONE RAPID - Un ocean de iubire alb-visiniu ![/b]

  6. #6
    junior Rapidulet's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1
    The_big "Cei din urma vor fii cei dintai "


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •