Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 33

Thread: Rapidul NU ARE MECI ETAPA ASTA,are doar un popas la Bistrita

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    17
    Reputatie
    1

    Rapidul NU ARE MECI ETAPA ASTA,are doar un popas la Bistrita

    Mi-e sila efectiv , in ultimii 10 ani , Rapid e singura echipa care strange cate 6 puncte din intalnirea cu Bistrita .

  2. #2
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    voi incerca sa merg la meci, sa vedem ce se intampla.....
    se sesizeaza cineva sau nu ?
    Schumi? the only one!

  3. #3
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    86
    Reputatie
    1
    Noua ne e sila de tipi ca tine, Fanaticule...
    [b]UNIONE RAPID - Un ocean de iubire alb-visiniu ![/b]

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Sa nu-ti fie sila

    De ce esti rau, suspectezi un meci cu o echipa sub valoarea Rapidului, de ce nu suspectezi si pe cele cu Dinamo si Steaua, doar ca s-au calificat mai departe in cupe??????

  5. #5
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Si mie mi-e sila, in ultimii ani Dinamo ia cate 6 puncte lui Poli Timisoara.

    Ar fi chiar asa de anormal sa bata Rapidul la Bistrita? Nu prea cred.

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    17
    Reputatie
    1

    Eu zic sa nu mai faceti nici deplasarea

    Bacaul are lot mai bun ca Rapidul ?
    Bistrita a umilit Bacaul , si nu poate face fata Rapidului ?


    Dupa Logica de balta a rapidistilor , in campionat nu s-ar juca decat 3 meciuri pt ei , cu Craiova , Dinamo , Steaua .


    Ce Craiova nu are lot bun ? si totusi ne-ati batut .

    Adica in ultimii 12 ani , Bistrita a putut bate pe Steaua , Dinamo , National , Brasov etc etc , dar de la milanul lu Copos a luat 24 de batai , ba ce echipa au tiganii .

  7. #7
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    86
    Reputatie
    1
    Incearca si tu sa vorbesti civilizat, bai ghertoiule... Si atunci vom putea sa dialogam...
    [b]UNIONE RAPID - Un ocean de iubire alb-visiniu ![/b]

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    vezi Unnione cum sunt taranii ! sa-i mai ajutati altadata ! niste ghertoi afumati care la meciul cu Bosnia se bateau pe micrifon !

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    17
    Reputatie
    1

    Ce pm cautati voi in Peluza Sud ?

    MA INTELEGETI :

    NATIONALA S-A SIMTIT EXCELENT LA CRAIOVA , A FOST CEL MAI BINE PRIMITI , ATMOSFERA A FOST DE 10 , nuami nistelichele de rapidisti venisera sa conduca ei galeria .

    Ma mir cum nu v-au luat cu pene cu tot ultrasii olteni , alta data sa stati cu aia in rosu , colo la Bergenbier sau coca cola , nu in Peluza Sud .


    Si mai lasati dracu portavocile la meciuiri , inteleg ca ati plecat la "munca" in strainatate , dar nu se suplinesc asa ciorile plecate , poate ca v-au trimis bani de portavoce , sau au gasit una in vreu portofel p-acolo .

  10. #10
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Si mie mi-e sila, in ultimii ani Dinamo ia cate 6 puncte lui Poli Timisoara.
    Am intzeles aluzia, dar cu toate astea se poate crea o impresie falsa, cum ca Dinamo a batut mai mereu la Timisoara. Dinamo a invins intr-adevar pe Poli anul trecut dar nu singura, ci cu Burloiu. Iar in penultima vizita pe Bega a cainilor a fost 3-0 pt Poli.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    violentule ce dracu ma vorbesti cu aiuriti ,pai ei au facut 5 -6 ani la rand blat cu dinamo dusmanul lor de moarte ! iar inainte de dinamo se blatuiau cu aurolacii ! ce dracu au fost si sunt niste curve ! auzi "facura" blat si cu Jiu ......hai ma ca sunteti penibili !
    Forza Viola azi victorie in inima celor mai destepti dintre romani !

  12. #12
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Scuze Violent, dupa nume Fanaticul asta parea sa fie suporter al lui Poli, daca stiam ca e al Craiovei, chiar se potrivea zicala aia cu barna din ochiul propriu.

  13. #13
    junior Rapidulet's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1
    Moderatori , o atentionare ceva respectivului , striga "tiganii" dar nu face cu nimic distictie de acestia !!!


  14. #14
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    violentule ce dracu ma vorbesti cu aiuriti ,pai ei au facut 5 -6 ani la rand blat cu dinamo dusmanul lor de moarte ! iar inainte de dinamo se blatuiau cu aurolacii ! ce dracu au fost si sunt niste curve ! auzi "facura" blat si cu Jiu ......hai ma ca sunteti penibili !
    maestre rapidulet tu vorbeti care dupe un meci blatuit cu o jumatate de echipa a Craiovei nu ati reusit sa luati titlul, Ganea batindu-va de unul singur , iar in privinta perioadei lui cainetoiu daca generalizezi blaturile , acuzand suporterii iarasi te inseli :x :x , la meciul cu National au avut aia o galerie record pt. istoria clubului, pe cand voi va faceti peste tot de RUSINE cu blaturile voastre (sau ale lui copos )

    Iar in privinta galeriilor nu va comparati cu Craiova si Timisoara , VA SUNTEM SUPERIORI /fu/ /fu/ /fu/
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  15. #15
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    sau mai pe scurt, voi rapidistii croncaniti cam mult.

  16. #16
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Mäi baieti, care era intrebarea din prima postare ?

  17. #17
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    mare porc salomir, dom'le !

    ce comeback !

    cred ca copos i-a spus lui padureanu ca nu-i mai da banii la 0-2, si tata jean a dat semnalul de atac !

    Schumi? the only one!

  18. #18
    @ Sir's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    uite ca azi Rapidul n-a mai luat 3 puncte la Bistrita.Ce sa intelegem?

  19. #19
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Eu unul banuiam ca nu o sa le mai dea bistritza punctele asha ushor. N-am scris nimic pentru ca nu eram sigur.

    Parerea mea ca aceasta prietenie s-a rupt din cauza lui Sanmartean, cand DaddyJean s-a cam suparat pe Rapid.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  20. #20
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Si in plus Bistrita a avut un penalty neacordat...fapt recunoscut de rapidisti(deep mi-e martor)
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  21. #21
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Eu cred ca nu s-o fi intzeles la malai jenel cu coposhel si iesi meci cinstit pana la urma sau sa fi incercat coposhel sa cumpere doar jumate din echipa bistritzeana si se mai fripse o data cum s-a mai fript si altadata
    Ca scorul de 2-2 e unul obisnuit pentru ei in anumite situatzii Este surpriza campionatului pana acum, acest rezultat bomba.Pana acum Harap Alb, lord de bistritza, a cam dovedit tendintze sado-masochiste si a cam cedat nurilor arapoaicei Paraschiva-Giulestina. Sa-si fi uitat pralina "zurgalaii" acasa anul asta, sau cerberul cu chelie sa fi devenit gelos pe tata Jean ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •