View Poll Results: Cine va castiga in Liverpool?

Voters
34. You may not vote on this poll
  • Dinamo

    17 50.00%
  • Everton

    10 29.41%
  • egal, deci tot Dinamo

    7 20.59%
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 232 to 236 of 236

Thread: Everton - Dinamo

  1. #232
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Ultimul comentariu off topic, pe acest topic, din partea mea. Ce fac ei pe forumurile lor este treaba lor. Poti sa-le raspunzi acolo. Putem sa le comentam comportamentul si fara sa apelam la invective. Aici sa dovedim FAIR-PLAY. Bravo Dinamo, Rapid, Steaua! Tot asa pana-n finala!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #233
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Ori nationalismul asta al lor este dus la extrem, ori chiar nu stiu sa piarda, iar notiunea de fair-play, contrar celor cunoscute, este straina de natia asta de urati, betivi, huligani si pederasti.
    Nu e nevoie sa generalizezi, cu toate ca zona Liverpool, Manchester, Leeds este o zona pe care restul Angliei o priveshte cu oarecare suspiciune. Un englez din zona de sud a Angliei mi-a marturisit ca cei din sud au dificultatzi in a se intzelege cu cei din nord shi mai ales cu cei din zona despre care faceam referire mai sus. Shi nu atat de mult datorita accentului diferit cat datorita atitudinii shi "common-sense-ului" greu de intzeles de cei din restul Marii Britanii.
    In plus, la ce putem sa ne ashteptam de la Phil Neville, recent plecat din trupa de bataushi shi baietzi rai a lui Man U ....
    ex-alpopa

  3. #234
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Everton si Phil Nevill sunt inca sub impresia meciului cu Dinamo, pierzand meciul cu Manchester City, cu 2-0. Nevill nu a avut "sansa" lui Plesan sa-si loveasca adversarul. Lovitura voluntara, in maniera...cabalina, nu si-a nimerit tinta, spre norocul adversarului, Silbersky.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  4. #235
    caine rosu old lord's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    351
    Reputatie
    1
    gata ma, sa uitam de everton, sa ne gandim la cine urmeaza
    [COLOR="Blue"][FONT="Times New Roman"][SIZE="2"]Cred ca unul din cele mai mari riscuri in viata este sa nu ai niciodata curajul sa risti.[/SIZE][/FONT][/COLOR]

  5. 3rd October 2005, 12:14
    Reason
    O ultima atentionare pentru limbaj jignitor

  6. #236
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by don_denver
    MESAJ PT PAUL DE LA IEPPY:
    "IMI datorezi 12 beri tuborg la sticla pe terasa baute de mine".


    PAUL...te astept..
    de cand bey caine "tuborg"? nu mai ai "miros" ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •