Page 134 of 144 FirstFirst ... 3484124132133134135136 ... LastLast
Results 2,794 to 2,814 of 3024

Thread: NFL News

  1. #2794
    senior Jew's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucuresti
    Posts
    192
    Reputatie
    1
    Un protest pe masura cauzei
    [QUOTE]Remember the Titans![/QUOTE]
    [IMG]http://24.media.tumblr.com/fb3211a1f150c8052f0f74cc69c1588e/tumblr_muy7f1Bw0D1slbvrfo1_500.gif[/IMG]
    [B][I]"Satul de zdrente,de cocalari sinistri
    Satul de impotenti politici catalogati ministri"[/I][/B]

  2. #2795
    CRUSADER andi15ro's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    788
    Reputatie
    1
    Daca le dadea bilete sa se uite la meci nu mai protestau

  3. #2796
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Ce de vesti proaste astazi. Dwayne Allen de la Colts, Ryan Clady de la Broncos, out for the season.

    Copiez un mesaj de pe Twitter despre accidentarile printre jucatorii din ofensiva in AFC

    Scott Kacsmar ‏@FO_ScottKacsmar
    So many offensive injuries. NE-Gronk/Amendola/Vereen. PIT-Bell/Pouncey/Heath. Colts-Ballard/Thomas/Allen. DEN-Clady/Koppen. BAL-Jones/Pitta
    Build The Monster

  4. #2797
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by campuscodi View Post
    Halal protest
    Au fost mai putini oameni acolo decat in Jacksonville unde s-au adunat sa-l ceara pe Tebow la echipa.
    Build The Monster

  5. #2798
    atheist alien Bronco's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    The Milky Way Galaxy
    Posts
    3,298
    Reputatie
    1
    Accidentarea lui Clady ne va pune in dificultate. Nu stiu daca cineva il va putea inlocui pe Clady...
    BRONCOS / 1997 / 1998 / 2015 / CHAMPIONS

  6. #2799
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bronco View Post
    Accidentarea lui Clady ne va pune in dificultate. Nu stiu daca cineva il va putea inlocui pe Clady...
    Intr-adevar. Vad ca l-au luat pe Winston Justice care a fost anul trecut la Colts unde a jucat right tackle. Nu a jucat chiar prost dar nu i-au mai dat un contract nou. Tu poate stii mai bine dar banuiesc ca intentia Broncos este de a fi rezerva celui care-i va lua locul lui Clady la left tackle.
    Build The Monster

  7. #2800
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Uitati aici ce proprietar meserias au Colts

    Jim Irsay ‏@JimIrsay 21m
    OMG...the Earth is SHAKING!!!!! Shock and AWE is coming VERY SOON!!!!!!!

    Jim Irsay ‏@JimIrsay 20m
    Colts Nation...are you sitting DOWN!!!!!!

    Jim Irsay ‏@JimIrsay 18m
    Announcement coming SOON!!!!

    Jim Irsay ‏@JimIrsay 4m
    This day of MONSTER TRADE,The Tidal Wave Of Deal making...Shocks the system of "..Didn't see THIS ONE COMING!!!!!!" Grig's Rollin' Dice!

    Toata suflarea fanilor Colts sta pe jaratec. Ce o fi, ce o fi ?
    Build The Monster

  8. #2801
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Nu-mi vine sa cred ce tampenie au putut sa faca Colts, total necaracteristic. Sunt de-a dreptul revoltat.
    Au dat 1st round pick de la anul pe Trent Richardson. Unde e o pestera sa ma ascund...
    Last edited by codrutc; 19th September 2013 at 01:35.
    Build The Monster

  9. #2802
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    trent Richardson de la browns la colts pt 1st pick draftu urmator

  10. #2803
    No.14 sosososik's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Targoviste
    Posts
    621
    Reputatie
    1
    Meciul sezonului:

    Sunday, December 1, 1:00 PM
    Jacksonville Jaguars @ Cleveland Browns

    [B]Steaua Bucuresti--Rafael Nadal[/B]

    Valencia C.F*New York Giants*Detroit Red Wings*Detroit Pistons*Valentino Rossi*Ronnie O'Sullivan*Bode Miller

  11. #2804
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Eu nu vad un RB mai bun decat Trent Richardson in draftul de anul viitor, deci cred ca se va dovedi a fi o decizie buna.

    De'Anthony Thomas de la Oregon imi pare a fi cel mai bun prospect pentru draft, insa e cam firav pentru a fi un 'every down back'.

    Nici Seastrunk de la Baylor nu cred ca e peste T-Rich.
    Daca Indy gaseste 1-2 O-linemen buni in draft sau in free agency eu cred ca Richardson va profita enorm de oportunitatea asta, cu atat mai mult cu cat il are pe Luck 'under Center'. Mult mai bun decat Brandon Weeden that is
    Last edited by Seahawk; 19th September 2013 at 04:03.
    Never Die Easy

  12. #2805
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Seahawk, asa o fi dar nu sunt optimist deloc. 1st round pick mi se pare prea mult pentru ca sunt partizanul constructiei echipei prin draft ci nu prin trade-uri si free agency. De asemenea RB nu este postul cel mai important in NFL in momentul de fata. Uita-te anul acesta cand a fost ales primul RB.
    Build The Monster

  13. #2806
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Iar pe Melvin Gordon de la Wisconsin care are o statura si viteza impresionanta. insa e 'necopt' pentru NFL momentan, cred ca Indy il poate drafta in runda a doua sau a treia.
    Never Die Easy

  14. #2807
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Poate ca nu e RB postul cel mai important, insa atata timp cat va ramane healthy Richardson o sa faca o diferenta mare in jocul vostru, mai ales in momentele in care veti avea avantaj, o sa 'care' intreaga ofensiva in spinare si veti reusi sa 'inchideti' meciurile mult mai repede. E de ajuns sa mai tina un linebacker in plus 'in the box' ca sa ii deschida passing lanes si mai multe optiuni lui Luck. Sa nu mai spunem ca poate si prinde mingea...

    Nu sunt asa multi blue-chip players in draftul de anul viitor, in afara de primii 10 care probabil vor fi starters restul mai au mult de munca, si cum Indianapolis cu siguranta nu va 'reusi' sa prinda un top-10 pick, acel mid-rounder care l-ati cedat pentru T-Rich eu cred ca merita.
    Never Die Easy

  15. #2808
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Who needs offensive linemen... nooooooooooooot theeeeeeeeeeee Coooooooooooooooooooooooooooolts
    This is a flower ...
    _____________________

  16. #2809
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by codrutc View Post
    Seahawk, asa o fi dar nu sunt optimist deloc. 1st round pick mi se pare prea mult pentru ca sunt partizanul constructiei echipei prin draft ci nu prin trade-uri si free agency. De asemenea RB nu este postul cel mai important in NFL in momentul de fata. Uita-te anul acesta cand a fost ales primul RB.

    Nu e cel mai important post,dar si cand ai un #1 back parca e altceva. Ma uit doar la Steelers cum se chinuie sa faca defensivele sa creada ca au un running game dar nu pacalesc pe nimeni. Richardson e genul de hard-worker care intr-un sistem bun poate sa dea multora peste nas. Sa nu uitam de added value ca pass-cathing si in special pass-blocking,Alabama signature mark pana la urma. Toata lumea e indragostita de Lacy,big gun in a great system,hai sa vedem ce face atletul superior intr-un sistem competent.
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  17. #2810
    No.14 sosososik's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Targoviste
    Posts
    621
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by effect View Post
    Nu e cel mai important post,dar si cand ai un #1 back parca e altceva. Ma uit doar la Steelers cum se chinuie sa faca defensivele sa creada ca au un running game dar nu pacalesc pe nimeni.
    La Steelers problema mai mare cred ca este linia ofensiva care si din cauza accidentarile e vai mama ei acum. Uita-te la Giants care au un 1st round RB si care au alergat pentru 70 si ceva de yarzi in aceste prime 2 etape; problema mai mare fiind la linia ofensiva care e de-a dreptul deplorabila.

    I legatura cu trade-ul cred ca de la anul, Browns chiar pot deveni destul de...buni. ))
    Nici nu stiu cat conteaza prima sau a doua pozitie in draft ca oricum or sa-l ia pe unul din Boyd sau Bridgewater. Plus un WR cu pick-ul de la Colts (care ar putea sa fie destul de bun avedere ce program greu au Colts, in afara de JAX, TEN). In a 2a runda un OLineman plus ca mai au 2 alegeri in a 3a si 2 in 4a deci pot drafta si un RB ca acum au lispa. Defensiva lor e deja foarte buna deci se anunta vremuri bune pentru Browns. Desigur ca pot drafta un RB si un TE in prima runda si sa se aleaga din praful, dar este speranta.

    Despre Colts, desigur ca vor beneficia de talentul lui T-Rich si ofensiva lor va capata 'o noua dimensiune' ca sa folosesc un cliseu, insa cand ei au probleme in linia ofensiva, la WR (Wayne are 34 de ani si in afara de el nu e decat Hilton si DHB care nu a jucat cine stie ce), iar defensiva l-a facut pe Pryor sa arate ca Russell Wilson si pe Tannehill ca Tom Brady, nu cred ca au luat cea mai buna decizie in a renunta la alegerea in prima runda a draftului urmator.

    In concluzie, avantaj Browns.
    [B]Steaua Bucuresti--Rafael Nadal[/B]

    Valencia C.F*New York Giants*Detroit Red Wings*Detroit Pistons*Valentino Rossi*Ronnie O'Sullivan*Bode Miller

  18. #2811
    senior Jew's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucuresti
    Posts
    192
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sosososik View Post
    Meciul sezonului:

    Sunday, December 1, 1:00 PM
    Jacksonville Jaguars @ Cleveland Browns

    Oh da,mai ceva ca superbowlul
    Meciul asta decide cine e cea mai proasta echipa din NFL sezonul asta,e mus-watch parerea mea;genul:comedie
    [QUOTE]Remember the Titans![/QUOTE]
    [IMG]http://24.media.tumblr.com/fb3211a1f150c8052f0f74cc69c1588e/tumblr_muy7f1Bw0D1slbvrfo1_500.gif[/IMG]
    [B][I]"Satul de zdrente,de cocalari sinistri
    Satul de impotenti politici catalogati ministri"[/I][/B]

  19. #2812
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    ce teapa pe Colts,nu inteleg aceasta miscare,mie omul mi se pare bust

  20. #2813
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Jags-browns... Se vor chinui sa piarda, nu sa castige pt 1st overall pick in draft 2014, un fel de varianta noua a celebrului "suck for Luck".
    Dar chiar nu stiu daca se merita, nu exista un Luck sau un RG3 la anul, e drept ca nu am urmarit decat f putin din primele meciuri din Colegiu, dar un Bridgewatter mi se pare doar un Geno Smith 2... Cel mai mult era laudat pana in vara Jadevon Clowney dar nu stiu daca il pot face 1st pick... Prea rar un LB e imaginea unei francize, dar au existat un Ray Lewis sau un Urlacher...
    Mie mi pare deocamdata avantaj Colts, T Rich. e o superachizitie pe prea putin.
    Si mi-as dori ca si Pats sa le urmeze exemplul si sa cedeze 1st pickul 2014 pt un WR de valoare... Oare s-o gasi cineva / vreun fraier sa vrea sa cedeze vrabia din mana pt cioara de pe gard?
    Last edited by Ayrton; 19th September 2013 at 21:15.

  21. #2814
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    ar tebui sa incercam cu Jags,mie mi par destul de prosti.......sau cu Jerry pentru Dez

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •