View Poll Results: FC Bihor - Gaz Metan Medias, 1-X-2?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Castiga Bihorul = 1

    5 38.46%
  • Egal = X

    7 53.85%
  • Castiga Mediasul in deplasare = 2

    1 7.69%
Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 183

Thread: FC Brasov - Dunarea Galati

  1. #1
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1

    FC Brasov - Dunarea Galati

    Al doilea meci consecutiv pe teren nostru, speram a 4- a victorie consecutiva.

  2. #2
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    DOAMNE AJUTA !!!
    Sa fie si cu schimbare de lider (adica voi pe 1)
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  3. #3
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Schimbarea de lider e mai probabila in etapa viitoare, cand Ceahlaul vine la Brasov si joaca cu Forex, echipa puternica, cu victorii in ultimele 4 meciuri! si noi jucam in "deplasare" la Precizia Sacele. Etapa aceasta folcoristii joaca acasa cu Altay Constanta (parca, oricum o echipa constanteana). Poate totusi fac o surpriza constantenii la PN.

  4. #4
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    N-ar trebui sa ne incurcam acasa, dar nu zic hop pana nu sar groapa.

  5. #5
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Sa nu cobim, ce zici?
    E posibil sa ajung we asta pe la Brasov, daca nu, oate ajung we viitor la Sacele, sa-i mai vad pe baieti. Desi saptamana viitoare meciul mai interesant este Forex - Ceahlaul.

  6. #6
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    De ar veni Bajko si apoi Il Luce jr cum se spune in presa ar fi beton dar nu prea cred ca pleaca de la Rapid.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  7. #7
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Il Luce jr. ? Vedeti voi dupa meciul de maine cu Liverpool.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  8. #8
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Amigos, e un thread separat pe FC Brasov despre Luce jr. Nu vreti sa vb acolo, ca maia avem si noi nevoie de cateva sute de posturi sa promovam pe prima pagina. Pls

    Aveti aici linkul, sa nu va mai obositi sa cautati :

    http://www.onlinesport.ro/forum/show...962#post378962

  9. #9
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Am batut cu 2-0 goluri Vasiliu (gogheterul nostru) si Sandor. Spre deosebire de alte meciuri n-am mai dat emotii suporterilor, primul gol cazand in minutul 14. Din pacate si Ceahlaul a batut acasa cu 3-2 pe Altay Constanta si se mentine in frunte. Dar etapa viitoare merge la FOREX!
    Forex si Precizia au luat bataie. Parca de Forex nu-mi pare asa rau, ca erau cam aproape de noi

  10. #10
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Nu pe Altay a batut Ceahlaul eu parca asa am vazut, in fine, felicitari pentru victorie
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  11. #11
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Si tu ai dreptate frate . Multumim de felicitari, pe care le meritati si voi. In ritmul asta o sa fiti promovati la iarna. Doar Gazul a ramas pe baricade, Bihorul se afunda.

  12. #12
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Noi am batut lejer, moldovenii iar au primit penalty-uri, doua de data asta. Fantastic, razesii astia meci de meci primesc lovituri de la 11 m, iar noi n-am avut nici macar un penalty acordat in 7 etape!!!
    Urmeaza schimbarea de lider!

  13. #13
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Nici nu ne trebuie penaltiurile lor.Decit sa fii milog si sa cazi in careu la fiecare ciupitura mai bine jucam pe bune doar sintem ardeleni.Felicitari U pt victorie si imi pare sincer rau pt fratii de la UTA, sincer sa fiu nu stiu ce se intimpla acolo.
    FORZA TRANSILVANIA!!!
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  14. #14
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Post B3: Etapa 8 (8 octombrie)

    Discutii despre meciurile din aceasta etapa pe acest subiect. Exceptie meciuri considerate derby care au subiect separat*

    Etapa 8 (8 octombrie):
    FC Bihor - Gaz Metan*
    FCM Reşiţa - Liberty Oradea
    Unirea Dej - Corvinul
    CFR Timişoara - UTA Arad*
    Sânnicolau - Min. Lupeni
    "U" Cluj - Unirea AI*
    Olimpia SM - Gloria II

    ISCT sta.
    Last edited by RedBaron; 1st October 2005 at 18:24.

  15. #15
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    B3: FC Bihor - Gaz Metan , 8 octombrie

    Doua din cele trei echipe cotate cu sanse mari la promovare la inceputul sezonului, se intalnesc in etapa a 8a.
    Daca Bihorul vine dupa o serie de rezultate slabe, Mediasul se mentine in fruntea clasamentului.
    Pentru unii Bihorul este iesita deja din lupta pentru promovare, dar un nou insucces ar garanta probabil acest lucru.
    Discutii despre acest meci pe acest subiect.

  16. #16
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Ar fi frumos ca FC Brasov si Forex sa fie primele doua echipe din Serie. Cred ca ar muri Pinalti de ciuda! Poate ne surprinde Forexul cu o victorie cu folcloristii, desi e putin probabil, dar s-au vazut si mai si...

    Pe de alta parte, daca merge Brasovul in A, trebuie sa se bage bani seriosi pentru jucatori... altfel nici o sansa!

  17. #17
    nationalist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Oradea
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    Cred ca FC Bihor va castiga.Cu toate ca rezultatele din ultima perioada nu ne prea indreptatesc sa speram,sunt convins ca vom castiga deoarece nici Gazul nu prea straluceste,iar pt noi e vital sa ne mentinem in plasa liderului ,probabil vom avea si alt antrenor si alta tactica.
    FC BIHOR per sempre !!!!
    [COLOR="Red"][/COLOR] Mitica Dragomir: 'Ardealul m-a invatat de ce e bine sa faci dus in fiecare zi'

  18. #18
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Rasheed, la capitolul bani Copos, de exemplu, e un biet copil de mingi fata de Niculaie. Si nu e Nico singurul om avut din judet, dar partea proasta e ca la noi Tucunel s-a gasit sa-si faca jucaria lui, cel de la Poiana Marului cu Sergiana nu e lasat sa se implice prea mult, Manta a fost indepartat (ma rog, se pare ca mai are niste actiuni la club)...

    Pe de alta parte... Bani seriosi zici? Chiar si acum fotbalistii nostri sunt platiti la nivel de Divizia A! Nu lipsa banilor ne-a facut sa retrogradam. Exista posibilitatea, infima, ce-i drept, sa ratam promovarea. Motivele? Deocamdata doar doua:

    1. Nae Manea e antrenor de Unirea Dej, club unde si-a facut "mutulica" de altfel bine meseria. Nu spun ca fostul maidanez Multescu ar fi fost vreo mare valoare...
    2. Lotul e subtirel, zau...

    Avem echipa, avem valoare, batem la Precizia-n deplasare!

  19. #19
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Desi nu ma prea pricep la pronosticuri, am votat X. Oradea vine dupa o serie neagra, Gazul trage la promovare... Cand doi se bat, "U" castiga!

  20. #20
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Asa sa fie cum zici tu Claudiu
    Si eu am votat tot X, dar parca ar fi mai bine daca ar bate Bihorulu Mediasul pare mai periculoasa...
    Ce o fi o fi, oricum daca noi castigam toate meciurile suntem promovati
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  21. #21
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Bihoru' ma dezamageste ca si anul trecut. Sper sa bata Gazul si aialalti sa piarda la baraj ca vad ca nu prea are cine sa ii intreaca.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •