Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 58

Thread: Discutii cu Adrian Mutu

  1. #1
    incepator Adrian Mutu's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Discutii cu Adrian Mutu

    Discutii cu Adrian Mutu

  2. #2
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Contul Adrian Mutu va fi mentinut de webmasterul siteului oficial al lui Adrian Mutu, care ii va transmite Briliantului intrebarile voastre. Raspunsurile vor fi scrise in prima faza de webmaster, din ceea ce ii va spune Mutu. Speram ca in a doua faza sa il aducem pe Mutu personal pe forum, iar el sa acceseze dupa bunul plac forumul si sa petreaca timp aici.

    Va rog sa postati aici intrebarile voastre pentru Mutu.

  3. #3
    sport legend Dark Horror's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    984
    Reputatie
    1
    Te-ai intoarce,pe la sfarshitul carierei,sa mai joci in Divizia A?

  4. #4
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    1. Care a fost reactia lui Nedved cand te-ai intors inapoi in Italia dupa victoria cu 2-0 impotriva Cehiei?

    2. Dintre jucatorii care sunt mai mereu in primul 11 al echipei, cu, care te intelegi cel mai bine inafara terenului?

    3. Cu toate ca este inca mult prea devreme, ce sanse dai Romaniei ptr calificare la Euro 2008?

    bafta

  5. #5
    incepator Adrian Mutu's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    DArkHorror

    Sigur ca da nu pot sa stiu le ce echipa sau cind va fi aceasta dar raspunsul e DA.

  6. #6
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    ai avea vreo problema sa marchezi diseara in poarta parmei?
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  7. #7
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Adrian, crezi ca un contact direct cu suporterii, asa cum este aici pe forum, te poate ajuta pe plan profesional?

  8. #8
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Adriane, crezi ca vei reusi sa-l detronezi pe Hagi si sa marchezi mai mult de 35 de goluri pentru nationala?
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  9. #9
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Din setul de 1000 de intrebari pregatite pt jucatorul si omul Adrian Mutu, am ales 3:
    1. E adevarat ca la nivelul de copii si juniori, Neaga era considerat mai talentat decat tine, dar deosebirea dintre voi era aceea ca tu de fiecare data cand ratai sau faceai un meci mai slab, erai foarte trist, chiar plangeai cateodata in timp ce pt Neaga nu exista aceasta notiune, de a juca slab?
    2.Am auzit ca ai o mare simpatie pentru Barcelona. Ai lasa pe Juventus in cazul unei oferte a clubului catalan?
    3. Dupa parerea ta, netinanad cont de forma de moment a unui jucator, crezi ca Razvan Rat, ca si valoare, e intre primii 3 fundasi stanga din lume?
    Si, ca un sfat din partea unui mare amator de fotbal, la meciul cu Finlanda incearca sa schimbi directia cand ajungi unu la unu cu Hyppia. E un fundas destul de greoi, si are picioarele lungi, deci e mai greu de depasit daca intuieste partea. Dar, daca schimbi directia sunt sigur ca va face fault cel mult, si banuiesc ca stii mai bine decat ce inseamna ca omul direct sa aiba galben din primele minute ale jocului . Multa bafta la echipa de club si la viitorul meci al nationalei; sunt sigur ca norocul se va intoarce cu fata si spre aceasta generatie.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  10. #10
    cogito ergo sum
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,393
    Reputatie
    1
    Si eu as avea o tona de intrebari pentru Adrian, insa am facut o selectie:

    1. Adrian, cum ai descrie tu relatia ta cu Fabio Capello in acest moment?
    2. Cu care dintre ceilalti 4 atacanti ai lui Juventus ai prefera sa faci cuplu in atac?
    3. Ce influenta are asupra ta faptul ca nu joci meci de meci (din punct de vedere al psihicului)?

    Si o parere personala: dintre toti atacantii lui Juventus numai Ibrahimovic este in acest moment intr-adevar greu de scos din primul 11... eu cred ca va veni si randul tau, asa ca ai rabdare!

  11. #11
    incepator Adrian Mutu's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    In mare astea au fost raspunsurile lui Adi:
    Nedved e profesionist deci a tratat situatia ca atare si l-a felicitat pe Adi. Se stie ca Adi se intelege bine cu Canavaro si Ibrahimovic dar mai sunt si altii.
    Referitor la sansele Romaniei....Adi e sigur ca ne vom califica.

    Referitor la meciul cu Parma Adi spune ca a fost emotionant sa se reintoarca acolo dar ca ar fi dorit sa inscrie.

    Orice contact cu suporterii e binevenit....astfel poti afla parerile tuturor si poti vedea mai clar lucrurile.

    Despre Hagi.....normal ca orice jucator viseaza sa ajunga la nivelul lui Hagi si sa inscrie mai mult decit el dar numai timpul va spune daca Adi va reusi sa-l intreaca.

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Romania
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Buna Adi. Sunt un mare fan al tau si as vrea sa stiu ca daca in cazul in care nu o sa ai multe sanse sa joci in primul 11 a lui Juve, vei dori sa pleci la o alta echipa la sfarsitul sezonului ?

  13. #13
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    sal

    Ce faci Adi ? Sa stii ca sunt cel mai mare fan de al tau.......imi place cum joci ..............cand mai ai meci .??

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Adi , (sau ma rog ... domnu web_master) ... iti pare rau ca ai plecat de la Chelsea ... ?

    Sincer ...

  15. #15
    junior juventuz's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    132
    Reputatie
    1
    Adi, Dinamo si FC Arges au ramas echipele tale de suflet?
    Istoria voastra, caterinca noastra!

    Când vedeati abecedare, tipati cât puteati de tare

    Huliganii portocalii fac coregrafii?

    Întotdeauna va tintim si mereu va nimerim

  16. #16
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1

    revin

    Adi, ti-ar placea sa joci in Primera vreodata ? Si daca da, unde? La Barcelona sau Real Madrid?
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  17. #17
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    1. Cred ca cunosti seria jocurilor FIFA scoasa de EA. In cateva zile trebuie sa apara FIFA 06, si multi asteptam sa putem juca in sfarsit, oficial, cu Juve, ptr ca esti si tu acum in echipa. Numai ca, numele tau nu este in echipa si nici in joc. Oficialii de la EA au spus ca au fost niste probleme legate de numele tau. Ai refuzat tu cumva sa iti apara numele in joc? (probabil ca sunt cateva mii de romani care ar dorii sa afle raspunsul asta, chiar daca stiu ca pare cam copilaresc fiind vorba doar de un joc).

    atat ptr acum, ca sunt si altii succes la echipa, si iti doresc in meciul cu finlanda sa realizezi primul hat trick al romaniei din calificari

  18. #18
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    salut adi dupa trista poveste cu acele substante ai promis ca te vei revansa fata de fanii tai si ai echipei nationale
    cum intentionezi sa faci acest lucru?

  19. #19
    incepator nutu's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    Sunt NUTU din GALATI si am si eu mai multe intrebari pentru MUTU:Vreau si eu un tricou de al tau de la JUVENTUS TORINO cu autograful tau(sa-l cumpar) si o poza cu tine.As mai vrea sa te mai intreb ceva dar sunt foarte multe mesaje si nu cred ca poti raspunde la toate mesajele de la toti fanii tai.Saluta-l pe MARIO si sa ai grija de el.Astept raspuns pe mail daca poti:nutu_18gl@yahoo.com.Ai grija de sotia ta ca va sta foarte bine.Si daca poti sa-mi lasi un numar de telefon si poate cand vii prin GALATI negasim sa vorbim.Ai dat un gol frumos aseara.MUTU THE BEST.Tine-o tot asa

  20. #20
    BRASOVean giovanni BV's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Pe Litoral
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    PENTRU ADI MUTU : Felicitari pentru noua casnicie si va doresc o relatie cit mai lunga , prospera , fericita si cu copii multi !!! Viatza merge inainte si noi pe linga ea ea , lasam tot cea fost in urma si luptam sa facem sa fie cit mai bine in viitor !!! Succes in cariera ta si sa ai parte numai de bucurii de acuma incolo !!! Eu inca am in colectia mea un tricou de la Chelsea cu numele tau , am comandat si unul de la Juventus tot cu numele tau , si daca as avea vreodata ocazia sa te intilnesc , mi-ar face placere sa obtin un autograf de la tine !!! Bafta multa , sanatate si fericire in casnicie si in cariera ta !!! Nelu.

  21. #21
    FARIST 100% ULTRAS-CT's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    303
    Reputatie
    1
    La meciurile nationalei va asteptam din nou la Constanta ! vetzi avea parte de aceeashi primire calduroasa din partea noastra si de acelas stadion plin MEREU !
    FARUL FARUL

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •