View Poll Results: Pronostic FC Arges - Vaslui

Voters
26. You may not vote on this poll
  • 1

    19 73.08%
  • X

    1 3.85%
  • 2

    6 23.08%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 31

Thread: Etapa a 7-a: FC Arges - FC Vaslui

  1. #1
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1
    Sambata, 24 septembrie 2005: FC Arges - SC Vaslui , ora 17:00
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

  2. #2
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Respect echipa celor din Vaslui, dar cred ca nu vom avea mari probleme ..... as zice un 2-0 sau 3-1 pt Alb-Violeti .... goluri Tanasa(2), Prepelita ....

    @Cry: Tot nu ti`a trecut supararea dupa egalul din Giulesti?
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  3. #3
    Viola e basta!! Vi3rme_X's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Pitesti(teritoriu alb-vio
    Posts
    384
    Reputatie
    1
    Normal k va castiga Argesul...as indrazni sa spun ca ar putea fi o victorie la scor...
    [COLOR=Indigo]PENTRU VIOLA NE DAM VIATA[/COLOR]

  4. #4
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    1 solist. rednic nu prea are cu cine.
    p.s. nu putem sa nu remarcam consecventa cu care bietul cry tot voteaza impotriva noastra, doar doar s-or indeplini visele lui si ii va mai trece din frustare...
    cry baby, cry...

  5. #5
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    se pare ca am inceput saptamana cu stangul......eliminati de targoviste din cupa .... sper sa nu urmeze o infrangere cu vasluiul.....DOAMNE FERESTE! ..... Macar avem o scuza....la Targoviste a aparat Negoita si chiar a aparat si un 11 m....
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  6. #6
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    FC ARGES - Vaslui 2-0 (Tase, Prepe)
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  7. #7
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    ba nu, 4-0, sa cada ghiocelul in DEPRESIE

  8. #8
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    ma multumesc cu cele 3 pct.....astea sunt importante.....oricum e in DEPRESIE!
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  9. #9
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    ba nu , 0 4 , sa moara toti suporterii satelitului
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  10. #10
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    FC ARGES trebuie sa isi revina dupa esecul din Cupa, iar sambata este momentul ..... sper sa nu ne impiedicam de echipa lui Rednic si sa castigam toate punctele puse in joc pt ca avem nevoie de ele ca de aer....moralul jucatorilor este la pamant, iar o victoria contra moldovenilor ar fi ffff bine venita!.... FORZA VIOLA!!!
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  11. #11
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    E DUREROS?acum cateva zile asha a fosst shi pt noi.eu sper sa ii bateti pe moldoveni sa se duca unde le e locul
    HAI JIUL!

  12. #12
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    @rhadoo nu, nu e dureros. asta e cupa, egal nu se putea termina, cineva trebuia sa piarda. asta e, au fost mai buni, au avut mai multa bafta, nu conteaza. rezultatul ramine.
    treaba e ca se baga un neamu lu manivela sa spuna ce? ca daca ii urmaresc ultimele 100 de posturi, 95 nu au logica, doar FRUSTRARE.
    FINI LES FOLIES STI!!!

  13. #13
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    e dureros pt ca nu va ashteptati la asta ,la fel cum shi noi speram mai mult de la meciul cu voi avand in vedere ca veneam dupa victoria de la vaslui

  14. #14
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    nu ne asteptam, dar asta`i viata! Au fost mai buni! Au avut si noroc! Urmeaza meciu cu Vaslui in care sper sa luam cele 3 pct....
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  15. #15
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Nervi după meci
    Īnfuriaţi de rezultatul final, jucătorii piteşteni au lovit cu pumnii şi picioarele uşa de la vestiar şi au spart un geam, producīnd pagube de cīteva milioane. Antrenorul Argeşului, Sorin Cīrţu, s-a recules la sfīrşitul partidei pe banca de līngă vestiare, unde a rămas un sfert de oră, după care a adresat cuvinte triviale unor persoane din anturajul echipei din Tīrgovişte.
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  16. #16
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1
    Cry, sa iti povestesc eu ce a fost acolo. Intr-adevar, s-a spart un geam, dar nici vorba de a devasta vestiarul. Delegatul echipei, Oleg Iacomi, s-a oferit sa plateasca geamul spart, insa a fost refuzat de targovisteanul kare se plangea de paguba, tocmai pentru ca fusese ceva neinsemnat. A fost doar un schimb de replici intre cei doi, umflat de presa, k sa creada cei ca tine. Si autocarul echipei FC Arges a fost zgariat de niste suporteri localnici.
    Si nu vad ce legatura are asta cu meciul nostru cu Vasluiul. Cati ani iti trebui sa accepti ca in Giulesti nu ati putut sa ne invingeti??? Si daca tot vorbesti de slugi si sateliti, zi-ne ce e cu stirea asta: http://www.onlinesport.ro/sport/fotb...&viewItem=5331
    Nu te agita sa raspunzi aici, ca iar o dam in off-topic

  17. #17
    sport legend bobycox's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    871
    Reputatie
    1
    Cry ce te agiti asa? Vad ca degeaba hoinaresti pe Forumul Onlinesport ca nu ai invatat nimic. Pai de 6-7 ani incoace, nu stii pt cine sunt facute jocurile in Cupa Romaniei? Numai o minune poate schimba circul care se petrece in fiecare an in Cupa Romaniei. Anul asta oricum o sa-l terminati pe locul 4 pt ca e prea mare debandada in ograda voastra, ca sa nu faca urmari.

  18. #18
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1
    Cand vorbim de frustrare nu ne gandim la rapidisti in general, ci la Cry, kare de cand a luat Argesul 1 punct in Giulesti e numai dupa noi sa se bucure cand nu ne merge bine.
    Cu vestiarul ti-am mai explicat k nu a fost devastat, s-a spart doar un geam, sunt chestii umflate de presa sa le creada cine se nimereste.
    On-topic: cred k o sa batem Vaslului, ar fi normal sa ne revenim dupa infrangerea neasteptata din Cupa .

  19. #19
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vulturul
    Cand vorbim de frustrare nu ne gandim la rapidisti in general, ci la Cry, kare de cand a luat Argesul 1 punct in Giulesti e numai dupa noi sa se bucure cand nu ne merge bine.
    Cu vestiarul ti-am mai explicat k nu a fost devastat, s-a spart doar un geam, sunt chestii umflate de presa sa le creada cine se nimereste.
    On-topic: cred k o sa batem Vaslului, ar fi normal sa ne revenim dupa infrangerea neasteptata din Cupa .
    hai ma lasa-ma ca sunt frustrat dupa meciul ala , trebuia sa fiu frustrat dupa meciu cu otelu sau national si uite ca n-am fost, cu voi a fost un simplu accident care nu se va mai intampla.
    ps : speram sa cadem cu voi in cupa sa nu va mai bucurati atat da ...
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  20. #20
    sport legend bobycox's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    871
    Reputatie
    1
    Bai Cry uite facem un targ. Sa ne bata Vasluiul si sa te simti tu bine, iar in retur sa va dam un 4-0 scurt ca in vremea lui Mutu si Jean Barbu. Dar dupa meci sa nu ne mai plictisesti iar cu postari la fiecare etapa pe care o avem.

  21. #21
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Nici nu ma gandesc ca am avea cum sa pierdem cele 3 puncte.... Tase si Prepe vor semna victoria Alb-Violetilor....2-0!!!
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •