Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 85 to 105 of 126

Thread: Liga Nationala de Hockey pe Gheatza

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    I-auzi la dea... da ai pus ochii pe ceva junior?
    Iar referitor la intrebarea in sine... nu cred ca stie cineva numele juniorilor... cred ca nici macar ale seniorilor

  2. #86
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    nu apare pe internet nici un nume al juniorilor!
    dar de ce intrebi?

  3. #87
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1

    Talking

    probabil...ca nu sunt cunoscute numele juniorilor.dar mi se pare k ar fi frumos sa fie sustinuti ...doar sunt juniori
    shi cred k ar trebui sa fie sustinuti

  4. #88
    junior Guitz's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    83
    Reputatie
    1
    Sunt sustinuti de parinti!
    Va anunt ca in perioada 21-27.03 pe hochei.ro/forum se desfasoara un concurs de pronosticuri iar castigatorul va primi un joc original de PC NHL 2005
    Asa ca dati pe-acolo...scrieti cate ceva despre hochei pe topicurile existente...iar pe 21 cand incepe campionatul aici la Bucuresti...bagati si un pronostic...cine stie...poa' sunteti inspirati!
    [B]Steaua Bucuresti - Campioana Romaniei la hochei pe gheata[/B]

  5. #89
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Nu stiu de ce suporterii stelei sunt suparati cand ciucanii le striga tiganii.A! stiu , adevarul doare......
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  6. #90
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1

    hmm

    Quote Originally Posted by WishMaster
    Nu stiu de ce suporterii stelei sunt suparati cand ciucanii le striga tiganii.A! stiu , adevarul doare......
    ai vreo dovada pentru a demonstra ca toti suporterii stelei sunt "tigani"?? si vreau sa precisez ca tiganii fac parte dintr-o etnie asa k nu prea are legatura cu comportamentul stelistilor daca la asta vreti sa va referiti cand strigati tiganii.daca mai vine si un grup de rromi (tigani) dandu-se suporteri stelisti numai ca nu au ce face mai bun nu ai nici un drept "sa ii bagi pe toti in aceeasi oala".
    P.S. sunt romanca(k sa nu zici k le i-au aprarea)

  7. #91
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    3-2 pentru Steaua! Doamne si ce pumni s-au dat p-acolo! si mai sunt vreo 5 minute din repriza a doua!
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #92
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    4-2! Muhahahaha!

  9. #93
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    S-a terminat 4-3! Si acum face striptease fata ... Cred ca dupa ce se inchide camera o pun de un gang bang cu Silvia
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #94
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    gangbang
    le ai cu filmele xXx mihaie!

  11. #95
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Eeee am citit si eu la radio despre d-astea!
    Da vad ca si tu! Ce face internetu asta la copii astia mici (de 16 ani)
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  12. #96
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WishMaster
    Nu stiu de ce suporterii stelei sunt suparati cand ciucanii le striga tiganii.A! stiu , adevarul doare......
    Ciucanii striga asta pt ca stiu ca pe jucatorii Stelei ii enerveaza asta!La fel si scandarea stelistilor:"Afara cu ungurii din tara",ii enerveaza pe ei la culme!Pt ca te vad f interesat de subiect stii cumva ce galerie a scandat"la romani,m..e la romani"?
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  13. #97
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Nu pot sa cred ca cei de la Ciuc au strigat asa ceva...
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  14. #98
    the one remus's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Baia Mare
    Posts
    443
    Reputatie
    1
    Meciul nu a fost foarte spectaculos.S-a ratat mult,s-au dat pumni multi... Timaru a scapat de vreo 5 ori singur cu portarul si a dat doar 2 goluri.
    E bine ca totusi exista o astfel de rivalitate ( doar pe gheata ) , poate asa o sa ridicam nivelul hocheistilor romani (iara exista "faza" ca Ciucul are straini kklau ).
    see you at the bitter end...

  15. #99
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    La meciurile din Ardeal,indiferent daca joaca Progym sau SC Miercurea Ciuc,in numeroase rinduri se striga .."ria-ria-hungaria....tiganii,si m... la romani"..de asemenea se arboreaza cu mare mandrie steagul unguresc. nu mai vorbim ca refuza sa vorbeasca romaneste,asa ca poeziile cu ungurii sunt baieti de gasca nu au acoperire in realitate.cind jignesti tara in care te-ai nascut si traiesti,nu meriti respect.nu sunt stelist,dar mi-am dorit din suflet ca Steaua sa cistige si a cistigat! Bravo lor!
    FORZA DINAMO!

  16. #100
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    si ce daca aia din Ciuc striga ce striga? is niste prosti si mai ales inculti care inca(si poate pt totdeauna) sunt la nivelu de nationalism, altfel zis sunt looser da ma simt bine ca sunt nationalist, si pot sa strig la aceste meciuri ce vreau. si cam la fel cu stelistii, nici mai bine nici mai rau.

    si la fel aia care le iau urma si tin cu o echipa numai ca ceilalti is romani sau unguri.

    asta e baieti! traieasca nationalismu macar nu se vede in ce stare se traieste acasa in romania. de esti roman de esti ungur.

  17. #101
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Nu pot sa cred toata viata mea ca ciucanii au stigat asa ceva.Astea sint doar niste nascociri ale unor minti bolnave pt a intarita spiritele.Traiesc departe de casa de multi ani si stiu foarte bine cum e sa fi tratat ca minoritate.Terminati odata cu prostiile astea ca nu aduc nimic bun.

  18. #102
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Se pare ca politzia shi jandarmii iar shi-au facut numarul. Sau mai bine zis nu shi l-au facut. Mai multzi fani ciucani au fost lasatzi de izbelishte prin Bucureshti, mai mai sa fie matrashitzi de nishte brute.
    ex-alpopa

  19. #103
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DICK
    Nu pot sa cred toata viata mea ca ciucanii au stigat asa ceva.Astea sint doar niste nascociri ale unor minti bolnave pt a intarita spiritele.Traiesc departe de casa de multi ani si stiu foarte bine cum e sa fi tratat ca minoritate.Terminati odata cu prostiile astea ca nu aduc nimic bun.
    Din pacte,e adevarat Dick!Ciganyok,e dulce pe langa alte mizerii care se striga din tribuna!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  20. #104
    provincia rulez axterix's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    wasteland
    Posts
    462
    Reputatie
    1
    tot ce se striga la meciurile de hochei se striga pt. iritarea suporterilor adversi
    deja sunt niste chestii obisnuite in tara
    din faptul ca se striga tiganii nu inteleg de ce tre sa se faca mare tam-tam
    vezi ce se striga la rapidisti, sau la un derbi steaua dinamo, la fotbal, desigur
    apropo, cine a inceput faza cu tiganii? din cate stiu eu au fost prietenii francofoni la CM
    cu toate ca daca te uiti la nationala lor de fotbal, e destul de "intunecata"

    daca comportamentul jandarmilor din ciuc ar fi fost la fel ca cel dupa meciul cu steaua, si stelistii ar fi primit o bataia cum au primit unii ciucani atunci 1 sapt. la toate posturile de tv am fi vazut doar acest lucru, dar cum acest lucru s-a intamplat invers, nu am auzit decat o mentionare scurta referitor la acest lucru si atat!
    aici vine semnatura

  21. #105
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by DICK
    Nu pot sa cred toata viata mea ca ciucanii au stigat asa ceva.Astea sint doar niste nascociri ale unor minti bolnave pt a intarita spiritele.Traiesc departe de casa de multi ani si stiu foarte bine cum e sa fi tratat ca minoritate.Terminati odata cu prostiile astea ca nu aduc nimic bun.
    itzi zic ca la ultimul meci am stat langa suporterii ciucani shi am auzit foooarte clar ce ziceau si atunci cand stelistii au cantat Imnul erau toti cu mainile pe sus mai bine zis cu anumite degete insinuand ceva.......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •