Page 5 of 32 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 658

Thread: Progresul in Cupa Romaniei

  1. #85
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Asa sa ne ajute Dumnezeu! Si lui si noua.

  2. #86
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Ce faci, Edmond? Vad ca ne spionezi.
    Tu ai idee unde se va juca meciul ? Daca ai mai multe informatii, spune-ne si noua.

  3. #87
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Vrea sa afle in ce stare de spirit ne aflam dupa baia de...tuica! Daca Radu de la Cotroceni a zis ca vrea Cupa Romaniei eu ce sa fac, sa-l contrazic? Chiar asa, unde se joaca meciul?
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  4. #88
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Nu prea conteaza unde sa va juca...important e sa va batem

  5. #89
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Cred ca ai citit prea multe carti cu agentul 007. Citesc si atat.
    Si ma gandeam sa va rog sa nu ne umiliti prea tare in meciul direct din cupa...
    Ca daca va batem cumva sigur va fi blat!

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Bine, n-o sa va umilim prea tare.
    Numai sa nu va bateti si cu cei de al Los Platanos. Ok?

  7. #91
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Cum de ai ghicit? Norocul nostru sau ne..., depinde de unde privesti lucrurile (la modul general), este ca nu suntem din...Balcesti. Dar daca tu zici...Ai atuul sa fii mai aproape de...ORACOL. Hai Progresul!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ce legatura avem noi cu Balcestiul? Iar oracolul este mult mai aproape de Cotroceni, decat de Craiova....
    Daca oficialii cluburilor nu s-au inteles maine federatia va anunta locatia.... care in mod normal ar trebui sa avantajeze Nationalul....

    @Bea, felicitari oricum... sunteti in ...progres. Am vazut ca ati strans vreo patru sute de spectatori in tribuna ( bine , i-am numarat si pe cei aproape o suta ai Argesului )....

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Edmond, am avut si zile mai bune, sa stii, cand veneau mai multi spectatori.
    Oricum, FC National nu este o echipa pentru mase, ci pentru acei care prefera sa vada un meci intr-un mediu civilizat,fara sa fie nevoiti sa asculte tot felul de trivialitati.
    Last edited by be@; 15th October 2005 at 23:23.

  10. #94
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by be@
    Oricum, FC National nu este vrea o echipa pentru mase...

    Buna asta... Uite de aia nu plec eu de pe Onlinesport, ca este o permanenta sursa de buna dispozitie....

  11. #95
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    N-am spus-o eu,ci oficialii clubului.

    <<Un proiect important este atragerea suporterilor pe stadion, avand in vedere ca exista o larga categorie de posibili suporteri ce ar putea deveni fideli mediului civilizat si elegant al clubului nostru: familiile – parintii alaturi de copii.>>

    http://www.nationalfc.ro/articles.ph...&filter=-1#com

  12. #96
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Dupa ce faci pe Oracolul, oi stii tu ceva, de blat, te mai intrebi si de...legatura. Poate ai si tu dreptate, n-o fi la Balcesti, o fi la...Caracal... legatura. Din cauza bunei dispozitii generale ne distram cu d'alde Postasu si mai ajungem si pe la UEFA, tot pentru manifestari de...masa. Ma rog, buna dispozitie nu se discuta, ca si gustul, de altfel, ci doar manifestarile. Sa fie la ele, acolo!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Be@, si familiile alea cu copii nu sunt tot "mase"!!?

    @ Mirel, spusesi ceva in mesajul ala, sau il scrisasi doar asa, sa mai scrii si tu ceva... ma uitai peste ultimele tele mesaje, pe threadul asta... mult sub standardul obisnuit, dar asta este.... si nu incerca sa faci pe desteptul, ca nu tine. Daca esti in stare de o discutie, bine, daca vrei sa vorbesti aiurea in tramvai , nu ti-ai gasit omul.... Incearca cu Be@.
    hai, la revedere, ardem gazul de pomana daca continuam !

  14. #98
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Edmond,miril spuse multe lucruri in mesajul sau, numai ca tu te faci ca nu pricepi.

  15. #99
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Eh Be@, si tu, nu toata lumea-i ca Edmond_. Un lucru n-a inteles, colegul oltean, eu cu tine nu trebuie sa incerc, eu doar comunic. Simplu. Am uitat sa zic, bucurosi de oaspeti! Daca mai astepti putin, Ed, venim si cu...blatul, ca asa suntem noi, putini, dar ospitalieri.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #100
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Hmm, veniti cu blatul? Mirile, parca nu erai adeptul ironiilor ieftine, asa tin minte...poate m-am inselat

  17. #101
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Pai ironiile alea, stii tu care, nu sunt de la mine sunt de la...Stiu dar nu vreau sa spui. Bai, frate, oltenii vor...BLAT. Pai ati gresit cartierul, mergeti la Copos, ca acolo se da. Noi dam doar, daca va aduceti aminte, in...returul campionatelor, pe vremea ingineriilor, pardon, ... cofetariilor lui Gino. Intre timp, a raposat, saracul!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  18. #102
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    La cum am jucat in ultimul meci... cred ca nici nu o sa-i vedem pe olteni. O sa simtim un iz de praz pe teren si cam atat. Parerea mea ca cel mai bine ar fi sa jucam la Craiova. In proportie de 80% mancam bataie. Nu asta vreau, dar sunt realist. Daca vom avea sansa sa facem ceva macar sa facem in Banie.

  19. #103
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Ne vom bate la Mioveni.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  20. #104
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Mda,se putea sa nu-i favorizeze federatia pe olteni?
    Last edited by be@; 18th October 2005 at 21:17.

  21. #105
    sport legend alamar's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    741
    Reputatie
    1
    Nu conteaza unde jucam cu astia. Ce naiba, am ajuns sa ne tremure chilotii pe noi la gandul ca jucam cu Craiova, o echipa de B. Se aude? Craiova joaca in B. Asa ca nu concep alt rezultat decat victoria, indiferent in ce loc din galaxie jucam cu ei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •