Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819
Results 379 to 381 of 381

Thread: Sa vina Cupa la Constanta

  1. #379
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    Kooler e mai optimist.. eu ma gandesc ca daca ar fi mai slaba decat atat, ar fi la nivelul unei echipe de cartier
    Sa sti ca in general cand vine vorba de mine am impresia ca sunt cel mai pesimist om din lume, dar cand vine vorba de Farul sau de altcineva, imi pun toata increderea in el. Tot timpul Farul m-a uimit cu rezultate slabe dar si cu rezultate bune. Rezultate slabe au mai fost si vor mai fii si trebuie sa trecem peste ele, ca nu e un capat de tara. Ce ma doare cal mai mult e ca nu stiu daca jucatorii au facut cu totii tot ce au putut ca sa castige meciul, daca simt ceva cand joaca, daca se simt uniti, daca au spirit de echipa sau daca pur si simplu vin la servici, si alearga pentru ca asa trebuie, nu pentru ca asta si doresc. Indiferent cum ar fii nu invinovatesc pe nimeni pentru ca nu ne sunt datori cu nimic, deci nu le cer nicio scuza, chiar daca nu o au.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  2. #380
    sport legend Blitz.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    eram la lic...cand am aflat ca farul conduce cu 2-0..eram linistit si sigur ca Farul ajunge in optimi !

    la un moment dat, imi zice unu' ca s-a terminat...3-2 pt JIUL ?!?!?! nu mi-a venit sa cred ! pana n-am ajuns acasa sa vad cat s-a terminat, nu credeam ca Farul a fost eliminata !!!

    nici acum nu-mi vine sa cred cum am putut sa pierdem un meci care l-am avut in mana !!!....deh, era prea frumos 2 victorii consecutive pt Farul....sa mai si bati in deplasare si sa treci si de o faza a cupei romaniei era prea mult pt Farutzu....!!!
    [B][SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"]only FARUL...[/COLOR][/SIZE][/B]

  3. #381
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Poate strasnicii rechini au cerut ceva la pauza dar vajnicul conducator a refuzat sa le dea...

    Sau poate Farul a platit un aconto pentru eventualitatea in care Jiul promoveaza dar n-are bani de Liga I...

    Oricum eu ma mir ca am dat doua goluri cu linia aia de mijloc.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •