ok....sincer eu nu tin nici cu dinamo si nici cu Asesoft....Din Romania simpatizez West Petromul...acuma fac pariu ca toti o sa imi sara in cap ca vai doamne cum a castigat WP campionatul acum, cativa ani....si rasp meu o sa fie prin acelesi metode prin care le-a castigat Asesoftul...de la sponsori...pana la jucatori arbitrii etc.....Si uite unde e WP.....Eu zic ca e foarte ciudat cum apar echipe super-bune peste noapte.....asta e intrebarea mea....si bine zis raptor...jos palaria pt Asesoft....a promovat baschetul a facut a dres....DAR.....nu baschetul romanesc!...in special echipa nationala.....mi se pare chiar ca a dar in cap echipei nationale...si acuma sincer...intreb pe toti sustinatorii baschetului romanesc.....Vi se pare normal ca Krasic si Kuzmanovic sa joace doar in cupe?......Pai sa vedem ca daca merge asa....o sa ii invatam pe astia din NBA o tehnica noua.....De ce sa joace Shaq in sezonul regulat ca oricum e Wade acolo si intra in playoff...nu e problema.....Daca vor sa joace...sa joace dar sa joace si in campionat.....si apropo Alex Dunn era o mare parasuta bine ca nu l-au luat...am avut "norocul "sa il vad anul trecut....live.... cam asta merita.....vreti un jucator bun.....Steven Leven...Wyoming Cowboys...aceeasi echipa ca si Dunn.....