View Poll Results: Care jucator credeti ca va fi revelatia returului

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Ramses Gado

    2 40.00%
  • Daniel Stan

    0 0%
  • R. Nagy

    0 0%
  • Lupascu

    0 0%
  • Sebi Sfarlea

    3 60.00%
  • Mihai Lungan

    0 0%
Results 1 to 17 of 17

Thread: FC Bihor Oradea īn Cupa Romaniei

  1. #1
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1

    Revelatia returului pentru FC Bihor

    Eu merg pe Ramses Gado care sper ca va ajunge un mare coordonator de joc!!! sau un varf excelent!!!
    Last edited by Ultras; 2nd February 2004 at 13:43.
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #2
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    Parerea mea este ca Sebi Sfarlea va continua jocurile bune cu care ne-am obisnuit, insa se poate ca M. Nicolae sa fie chiar el revelatia returului (Titi zicea ca o sa faca alt om din el)

  3. #3
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Se pare ca am cam avut dreptate in priv cu revelatia!!Gado a fost extraordinar in turneul de la Norcia!!!Sper sa o tina tot asa
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #4
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ad3an
    Se pare ca am cam avut dreptate in priv cu revelatia!!Gado a fost extraordinar in turneul de la Norcia!!!Sper sa o tina tot asa
    Ai avut dreptate ... 1-0 la tine

  5. #5
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    Mihut a debutat
    Aflata īn turneu īn Cipru, echipa nationala a Romāniei a sustinut joi seara un joc de pregatire cu echipa Halkanoras Lefkara, ce activeaza īn Liga a III-a.


    Tricolorii s-au impus cu scorul de 6-2 (3-2), prin golurile marcate de Danciulescu, D. Niculae (2), Petre si Stancu. Īn echipa de start si-a facut loc si oradeanul Dorin Mihut, aflat la primul joc la echipa nationala. Mihut a evoluat pe toata durata partidei, pe postul de fundas dreapta.

  6. #6
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Ai dreptate,Mihut e un jucator destul de valoros dar nu pot sa il iert pt greseala din meciul cu Poli Aek!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #7
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ad3an
    Ai dreptate,Mihut e un jucator destul de valoros dar nu pot sa il iert pt greseala din meciul cu Poli Aek!!!
    E adevarat ca din greseala lui poli a dat unu din cele 2 goluri ... dar sa nu uitam ca el in general a dat un randament bun. El a obtinut penaltyul din meciul cu FC Arges pe care l-a transformat Sfarlea, si a jucat bine si in meciul de baraj cu Otelul, cand a intrat pe teren la scorul de 0-1. Ar mai fi multe exemple dar cred ca 2 ajung si oricum nu imi vin acum in minte mai multe. Nu cred ca trebuie sa il facem vinovat pt un meci pierdut partial din cauza lui ... stiu ca fiecare punct este valoros, dar ce a trecut a trecut. Trebuie sa ii sustinem in continuare si sa nu ne uitam inapoi la ce a fost.
    Hai Bihoru' !!!

  8. #8
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    Dupa o perioada de 20 de ani, un jucator de la FC Oradea a bifat o noua prezenta īn tricoul echipei nationale.

    Dorin Mihut a evoluat 22 de minute īn meciul jucat de selectionata divizionara a Romāniei cu reprezentativa statului Belarus. Tricolorii s-au impus cu scorul de 2-0 (1-0), prin golurile marcate de Danciulescu ('32) din penalty si Daniel Niculae ('50). Ultimul jucator de la echipa oradeana care a mai jucat la nationala a fost Ioan Zare īn anul 1984.

  9. #9
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Yo sper, ca revelatia turului sa se numeasca.........CSEHIIIIIIIII !!! lol

  10. #10
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    Romania 3-0 Ungaria. Mihut a marcat primul gol al sau la nationala in minutul '11 dupa un sut de la 18-20 m la coltul lung. Celelalte goluri au fost marcate de Danciulescu '88 si Caramarin '92.

  11. #11
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Revelatia returului va fi Siljanovski!!!

  12. #12
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Se vede ce-am scris acu' o luna?!
    Ce ziceti? Am gresit?

  13. #13
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    Imi pare rau ca ve-ti retrograda sincer
    eu sper ca numai echipele ardelene sa fie in Divizia A
    Eu vreau sa retrogradeze FCM Bacau,Ceahlaul,Rapid,Dinamo
    Ardelenii conduc

  14. #14
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1

    FC Bihor Oradea īn Cupa Romaniei

    Astăzi, de la ora 11:00, īn urma tragerii la sorţi efectuată la Casa Fotbalului, s-au stabilit partidele din şaisprezecimile Cupei Romāniei Samsung.
    FC BIHOR va juca impotriva minerilor din Petrosani. Eu zic ca avem sanse sa castigam, intrebarea e, daca si jucatorii nostri stiu treaba asta...

    Pronosticul meu, ....X
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  15. #15
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    pai nu prea poate fi x...eventual dupa cele 90 de minute...
    eu merg pe un 1 ... asta in cazu in care jucam bine si nu cum am jucat in ultimele 2 etape...

  16. #16
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Pronosticul meu, e tot X!!!
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  17. #17
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    1 solist. Vrem sa demonstram ca ne meritam locul printre divizionarele A, nu asa cum am facut-o in ultimele doua etapa. Deci, mineri, pazea !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •