Page 4 of 43 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 901

Thread: Minaur Baia Mare

  1. #64
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    Unhappy

    Lasa bai andreiush ca nu au fost deloc buni!!! Adevarul este ca noi neam pierdut meciul, ce sa castigi cand ratezi (dai pe langa poarta) 4 aruncari de la 7m, care reprezinta goluri sigure, plus nici un contra-atac, fugea Sabau singur pe teren si nu o primit nici pasa decisiva. In plus am zis si la sala le-o facut meciul Marchis Tamas care o scos foarte bine. Lasa ca urmatoarele meciuri is destul de usoare pana la ala cu Resita,Caracalu si Medgidia, poate poate or schimba ceva in joc. Parca o jucat niste pensionari.
    In concluzie meciul "so pierdut pe mana noastra", so ratat enorm, plus alte 5-6 bari care erau esentiale.

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Meciuri usoare zici? Acum avem la Targu-Jiu... 4 victorii in 4 meciuri. Nu stiu cat de usor e...

  3. #66
    manager
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    339
    Reputatie
    1
    Anul trecut Constanta a facut egal la Ploiesti. Au fost egalati in ultimele secunde.
    Imi pare rau pentru Minaur, dar acolo intotdeauna a fost echipa valoroasa atunci cand oamenii au fost legati sufleteste de ceva, cand au jucat si cu mintea si cu bratele si cu sufletul. Ucrainenii sunt buni dar parca nu prea pun osul la bataie si se moaie cam repede. Aveti nevoie de un lider in teren. La Dinamo este Bibirig, la Constanta este Iacob, a fost Piriianu, la Steaua este Mazilu. La Baia Mare a fost Alexandru. Apostu este un jucator foarte serios, dar are caderi cand apararea nu-l ajuta si nu este jucator de camp, iar asta se simte. Va trebuie un Maricel Voinea, un Porumb, chiar un Ghionea, un jucator care sa traga echipa dupa el, care sa fie primul in atac si primul in aparare.
    Iar intre sarbi si ucraineni este diferenta mare. Sarbii au disputa in sange, ucrainenii sunt cam ca noi, poate mai putin talent, dar dau inapoi cand simt greutatile.
    Eu sunt convins ca Minaurul poate sa-si revina.

  4. #67
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Desde, leo... multumim de sustinere
    Eu deocamdata pun rezultatele slabe pe seama lipsei omogenitatii. Nu e usor sa faci o echipa cu 3 titulari veniti la Minaur spre sfarsitul acestei veri. De asemenea, lotul este subtirel, nu prea avem rezerve. Sunt 2 interi tineri, Muresan si Cepreghi, dar ei trebuie sa creasca, deocamdata le tremura mana.
    Ceea ce spune leo este adevarat. Nu avem un lider in teren. Jan Vizbovski, ucraineanul care a fost si anul trecut in lotul lui Minaur, are executii si partide foarte bune, in care poate inscrie 8-10 goluri, dar are si meciuri in care e la pamant (ca si cel de azi).
    Nici sezonul trecut nu pot spune ca am avut un lider, dar a fost e echipa bine inchegata, exact opusul celei de acum. Alexandru a fost accidentat o mare parte a campionatului, iar Ghionea, chiar daca a marcat multe goluri, nu stiu daca poate fi considerat inca un lider.
    Oricum eu ma gandesc la cate echipe a format Lascar Pana la Baia Mare. De aceea, sper ca va mai reusi inca o data

  5. #68
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Cu scuzele de rigoare, handbalul nu se joaca doar de un om, ci de o echipa, 6 oameni pe teren + 1 portar. Eu am invatat ca in handbal un portar bun poate reprezenta chiar si 70% din valoarea echipei. Apostu este un portar bun, insa daca el nu este sprijinit de aparare nu face nimik, sa vazut si in meciul cu Uztel. Adevarul asta este, ca fiecare asteapta sa dea celalalt gol, celalalt sa fuga, celalalt sa dea pasa. S-a vazut foarte clar ca nu avem conditie fizica, si in meciul cu Constanta(vezi scorul la pauza) si in meciul cu Uztelul. O eventuala revenire a Minaurului va fi in retur poate, daca vor efectua un cantonament pe cinste. Eu zic ca este o echipa bunicica dar neinchegata cum trebuie.

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Meciul din tribunal dintre Minaur Şi Alexandru a fost cīstigat de club

    dar meciul poate continua...

    Accidentat aproximativ la īnceputul sezonului trecut, Iulian Alexandru a avut numeroase probleme de sănătate. Pe perioada accidentării, interul nu a mai primit banii sti****ţi īn contract (nr. 123 / 16 iulie 2004), aşa că a contactat un avocat şi a formulat două notificări către conducerea clubului, īn dorinţa de a rezolva amical conflictul. Notificările au fost ignorate. Īn consecinţă, Alexandru s-a văzut pus īn situaţia să dea īn judecată clubul. Dosarul 4706/2005. Alexandru solicita achitarea de către Minaur a drepturilor financiare pe perioada februarie - aprilie. Circa 6.000 de euro. La care se adaugă dobīnda legală şi cheltuielile medicale aferente intervenţiilor chirurgicale şi perioadei de refacere (22.975.190 lei). Clubul Minaur a fost acţionat īn instanţă īn cursul lunii mai. O singură īnfăţişare a avut loc, īn 1 iunie, şi cauza a fost cīştigată de jucător. Hotărīre civilă 3814/ 1 iunie 2005. La acea oră, avocatul jucătorului, Mihăiţă Orza, ne-a declarat: “Minaur trebuie să plătească jucătorului 6.000 euro la cursul BNR īn ziua plăţii, plus dobīnda legală de la scadenţă pīnă la achitarea integrală a datoriei, plus 22.975.190 lei reprezentīnd cheltuielile medicale, plus onorariul avocatului şi taxele judiciare”. Din partea clubului Minaur a urmat, īnsă, o cerere īn anulare, care a fost admisă de instanţă.

    “Ce se īntīmplă este strigător la cer!” (Alexandru)

    “Reprezentantul legal al clubului a recunoscut īn instanţă īn prima fază datoria despre care se vorbea īn dosar, atīt īn ceea ce priveşte salariul pe trei luni, cīt şi suma menită să acopere intervenţia chirurgicală şi tratamentul ulterior” a punctat avocatul Mihăiţă Orza, contactat ieri telefonic. Uimirea la aflarea deciziei instanţei nu a fost mică nici pentru avocat, nici pentru jucător. “Am rămas surprins de decizia dată. Īnclin să cred că pe undeva cineva a intervenit īn legătură cu acest caz, altfel nu īmi explic cum am pierdut. Ce se īntīmplă este strigător la cer! Urmează să mă interesez ce cale pot alege şi cred că voi continua lupta. Dacă există o speranţă īn acest caz, atunci voi lupta pentru ea. Nu sīnt nici primul şi cred că nici ultimul jucător al Minaurului care păţeşte aşa ceva. Am vrut, prin gestul meu, să trag un semnal de alarmă vizavi de această situaţie” a declarat Iulian Alexandru, care a admis că dacă sumele restante ar fi fost plătite, el nu ar fi plecat de la Minaur.

    “Este o hotărīre judecătorească pe care nu o voi comenta” (Pană )

    Contactat telefonic īn cursul zilei de ieri, Lascăr Pană a declarat că nici nu ştia hotărīrea din instanţă, de sīmbătă, 24 septembrie. “Este o hotărīre judecătorească pe care nu o voi comenta. Dacă instanţa aşa a hotărīt īnseamnă că aşa stau lucrurile!” a punctat tehnicianul. Menţionăm că schimbarea de 180 de grade din instanţă

    s-a datorat faptului că contractul lui Alexandru era semnat de jucător, era semnat şi parafat de federaţia de resort, dar nu avea semnătura nici unui oficial din partea Minaurului. “Eu n-am nici o vină că acest contract a fost luat īn considerare chiar dacă nu a fost semnat. La acea oră preşedinte era Anghel şi pīnă recent, cīnd avocatul nostru a observat absenţa semnăturii, nimeni de la club nu a ştiut că acest contract nu este valabil. N-a fost un gest făcut intenţionat! Iar jucătorul a avut un exemplar, ar fi putut el să sesizeze absenţa semnăturii īn timp util şi să vină să ne spună”, a declarat Lascăr Pană.

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Unde sīnt atacurile de altă dată?...

    HC Minaur Baia Mare - Uztel PloieŞti 25-25 (13-13)

    Sala polivalent㠓Lascăr Pană”. Aproximativ 700 de spectatori (au fost mai multi maaa!)• Minute de eliminare: 8-10 (Milea a primit cartonaş roşu īn min. 60, la a treia eliminare) • Aruncări de la 7m: 8-3 (transformate 4-2, au ratat Vizhbovskyy - 2, Bondar şi Zinchuk, respectiv Georgescu) • MINAUR: Apostu (4 intervenţii bune), Iordan (6), Kupcenko 9 (3 din aruncări de la 7m), Varady 4, Vizhbovskyy 4 (1), Zinchuk 3, Sabou 2, Bondar 2, Nedelcu 1, Şoancă, Mureşan, Csepreghi - Pop, Fotonea, Ghiurcănaş. Director tehnic: Lascăr Pană. Antrenor: Ioan Chircu • UZTEL: Marchiş (15 intervenţii, a apărat o aruncare de la 7m), Macri (3 intervenţii, a apărat o aruncare de la 7m), Iordăchiţă, Voica 7, Georgescu 6, Cīrstoaia 5 (2), Dimache 3, Savlovski 2, G. Ghizdănescu 1, Marin 1, Roaua, Milea, M. Ghizdănescu, Stanciu. Antrenori: Valentin Samungi - principal, Ion Ene - secund • Au arbitrat braşovenii: Remus Cojocaru / Nicolae Coman.

    Meci greu se anunţa cu Uztel şi Minaur ar fi avut nevoie de victorie ca de oxigen īn faţa propriilor suporteri. Din păcate, nici a doua etapă acasă nu a echivalat cu două puncte pentru gruparea de pe Valea Roşie. Nenumărate şi exasperante ratările din faze clare de finalizare - aceasta este marea problemă cu care Minaur s-a confruntat īn etapa de ieri (parafrazīnd poetul francez, ne īntrebăm - retoric - unde sīnt atacurile de altă dată?...). Două aruncări de la 7 m au fost ratate nu din cauza inspiraţiei portarilor adverşi, ci din cauză că mingea nu s-a īndreptat spre spaţiul porţii. Vizhbovskyy, lipsit de sclipire īn confruntarea cu Uztel-ul, a determinat - automat - un atac fără inspiraţie. La prestaţia ternă a băimărenilor s-au adăugat - de parcă mai era nevoie - şi bīlbele unor arbitri braşoveni care s-au uitat la meciuri diferite, pentru că nu o dată decizia unuia a fost “cea” şi a celuilalt a fost “hăis”.

    Īn prima repriză reuşim să ne aflăm la cīrma jocului, chiar dacă ploieştenii turează motoarele şi ne suflă īn ceafă īn permanenţă. 9-5 (min. 11) - aceeasta a fost diferenţa cea mai mare īnregistrată pe tabela de marcaj. Din păcate, mai apoi este nevoie de zece (!) minute pentru ca Minaur să mai găsească spaţiul porţii. Răstimp īn care oaspeţii īnscriu patru goluri consecutive, la 9-9 tehnicianul Pană solicitīnd time-out. Urmează o triadă minauristică, iar scorul evoluează la 12-9. Din păcate, la vestiare se iese sub povara unui fatidic egal la 13.

    Fatidic pentru noi, pentru că după reluarea jocului Uztel reuşeşte să īnscrie şi să conducă pentru prima oară. De la 13-14 (min. 31), băimărenii reuşesc să reīntoarcă balanţa īn favoarea lor: patru goluri consecutive şi scorul se aranjează frumos - 17-14. Publicul renaşte, galeria scandeaz㠓Minaur”. Bucuria, īnsă, nu ţine mult: minutul 41 aduce iar egal pe tabela de marcaj. Superioritatea numerică nu ne ajută nici ea, deoarece īncasăm două goluri cīnd Milea este tras pe tuşă (Dimache şi Cīrstoaia instalează egalitatea la 21), lucru repetat şi cīnd este eliminat mai apoi Voica (G Ghizdăvescu egalează la 23, iar Cīrstoaia aduce avantajul unui gol pentru Uztel). Īn min. 58, Kupcenko reinstalează egalitatea, Samungi cere time out. Georgescu finalizează īn min. 59, iar lui Vizhbovskky arbitrii īi scot golul din poartă şi dictează aruncare de la 7m: Kupcenko transformă - 25-25. Ultimul atac le revine ploieştenilor, care beneficiază de o aruncare de la 9m. Meciul se termină cu egal, spre bucuria celor de la Uztel. Şi spre deznădejdea spectatorilor băimăreni...

    “...această generaţie riscă să ştirbească tradiţia...”

    "Meciul l-am pierdut noi, ajutaţi şi de fluieraşi. Sīntem clar vinovaţi de acest semieşec, deoarece este nepermis să ratezi atītea situaţii singur cu portarul şi patru aruncări de la 7m. Dacă continuă să joace cu aceeaşi indiferenţă ca şi azi, atunci īşi riscă banii, pentru că vom trece la penalizări. Asta fiindcă eu consider că jucătorii nu şi-au făcut datoria faţă de echipă şi prin modul cum abordează meciurile această generaţie riscă să ştirbească tradiţia clubului Minaur. Minaur nu este echipa străzii, iar dacă au semnat contracte cu noi, atunci trebuie să respecte renumele Minaurului!" (Lascăr Pană )

  8. #71
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Cu gandul la un vin fiert,2-3 castane prajite...jucatorii lui HC Minaur Baia Mare vor juca in oltenia....Energia Lignitul Pandurii Tg.Jiu - HC Minaur Baia Mare...
    HAI MINAUR!
    "Rapidiŗti, steliŗti sau cāini trebuie sć fim cu tožii oameni buni" G.Copos

  9. #72
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Putin offtopic, dar ma roade curiozitatea.... ca nu mai stiu... cand e festivalul castanelor? Acum in septembrie sau in ce luna? Parca asa...
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #73
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Azi a inceput....http://www.castanet.ro/ sau http://www.castanet.ro/program2005.pdf
    Azi au cantat:Salamandra,Mandinga,Aktiv si Phoenix!
    Iti trimit o castana pe mail?
    "Rapidiŗti, steliŗti sau cāini trebuie sć fim cu tožii oameni buni" G.Copos

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Oooo, Desde cand vii la o castana?

    PS De unde stii de sarbatoarea asta?

    On-topic
    MINAUR, TREZIREA!!!!!

  12. #75
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    @Steaua-mania, daca s-ar putea.....
    @andreiush.. pai eu stiu multe Ce sa zic, am niste rude prin zona si multi prieteni... si am petrecut ceva timp pe traseul Cluj - Satu Mare... Fiind pe acolo, mai stiu si eu chestii, am mai fost pe ici pe colo Am fost o singura data la festivalul castanelor, dar eram in trecere prin zona si nu am stat... era in timpul zilei si stiu ca am mancat castane si am baut bere. A fost singura daca in viata mea cand am mancat castane Nu am mai gasit "preparate" in zona noastra, pe aici.... Alea fierte aveau gust dulce si alea coapte/prajite sunt mai seci asa... si mai crocante.... Erau bune... adica na, ceva deosebit, din moment ce am mancat numai o data in viata

    on topic: Minaur, trezirea!!!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  13. #76
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Vlad Caba este noul antrenor al echipei Minaur

    Iata ca dupa etapa a V-a, Lascar Pana a renuntat la functia de director tehnic si a ramas in continuare presedintele gruparii de pe Valea Rosie. Surprinzatoare este numirea in functia de antrenor a timisoreanului Vlad Caba, insa Lascar Pana a motivat ca jucatorii au nevoie de o mina forte care sa instaureze disciplina. Iata ca dupa plecarea masiva din vara a jucatorilor si antrenorului Ioan Palko, dupa cinci etape, Minaur nu a reusit sa acumuleze decit trei puncte, iar solutia cu cei patru ucraineni s-a dovedit a nu fi viabila cel putin pina in momentul de fata. Ieri dupa-amiaza, la Sala Polivalenta a avut loc o conferinta de presa in care Vlad Caba a declarat ca s-a simtit onorat sa antreneze o echipa de traditie precum Minaur si spera ca va schimba ceva in jocul formatiei, dar acest lucru nu se poate face peste noapte, ci va dura. Vlad Caba a fost antrenor la Poli Izometal Timisoara timp de patru ani, dupa care a antrenat o perioada in liga a doua din Germania si lotul de tineret al României.
    Lascar Pana a declarat ca impreuna cu Consiliul de Administratie al clubului s-a luat in calcul si numirea unui antrenor baimarean, dar nici unul dintre ei nu corespunde cerintelor.


  14. #77
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    HC Minaur - CSM Leonardo Oradea, primul meci sub directivele lui Caba

    Sîmbătă, începînd cu ora 13.30, la Sala polivalentă "Lascăr Pană" va avea loc întîlnirea handbalistică dintre HC Minaur Baia Mare şi CSM Leonardo Oradea. Meci contînd pentru a şasea etapă a Ligii Naţionale. Pentru handbaliştii de la Minaur, etapa are conotaţii aparte, deoarece va fi primul meci avîndu-l pe banca tehnică pe noul antrenor principal, timişoreanul Vlad Caba, secondat de Ioan Chircu. După cum v-am informat, luni după masa, postul de director tehnic la echipa Minaur a fost anulat, prin demisia lui Lascăr Pană, care a ales să ocupe de acum doar funcţia de preşedinte al Clubului Minaur. Schimbarea de pe banca tehnică s-a produs după un debut nefast în sezonul competiţional 2005/2006, minauriştii avînd după primele cinci etape o singură victorie şi un egal în contabilitatea clasamentului, adică doar trei puncte şi un incredibil loc X ocupat în ierarhia naţională. Adversarii noştri de azi ocupă locul VIII în clasament, avînd patru puncte. Meciul cu proaspăta promovată în ligă, CSM Leonardo Oradea, va fi arbitrată de cuplul Lupu / Lupşa. Un bilet costă 30.000 lei. Caba şi Chircu au la dispoziţie întregul lot pentru meciul de mîine, singurul incert fiind Csepreghi-Pop, accidentat în ultima etapă, la Tg. Jiu. Khaukha va putea fi folosit în confruntarea cu Oradea. Minaur va intra în cantonament începînd de azi. "Echipa s-a adaptat foarte bine la cerinţele noului antrenor. Şi era normal să fie aşa pentru că în teren nu este vorba despre Pană sau despre Caba, ci este vorba despre handbal. Minaur trebuie să învingă în acest meci, pentru că dacă nici pe orădeni nu-i batem, atunci mă întreb de la cine ne vom obţine punctele?! Eu zic că o echipă proaspăt promovată nu are cum să facă probleme Minaurului" a declarat preşedintele Pană.

  15. #78
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Of,God...cine mai e si Caba asta?
    "Rapidiŗti, steliŗti sau cāini trebuie sć fim cu tožii oameni buni" G.Copos

  16. #79
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Trebuia schimbat ceva. Insa, eu zic ca nu antrenorii erau de vina... ci jucatorii... n-au valoare...

  17. #80
    incepator robbertRZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Baia Mare/Cluj
    Posts
    21
    Reputatie
    1

    Post Un nou meci...

    Un nou antrenor dar nu si o noua echipa. Oradea este o echipa modesta iar Minaurul nu putea avea probleme cu aceasta echipa. Cu toate astea,pana la sfarsitul celei de a II a parti,Minaur nu a aratat prea multe...aceleasi ratari unu la unu...ucrainieni nu sunt nici pe departe la fel de buni ca Irimescu sau,in special, Iulian Alexandru....asta e, jucam cu ce avem....

  18. #81
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Ca tot intreba nu stiu cine pe alt thread

    Articole pe aceasta tema:

    E.Piriianu : "Baia Mare ressemble à Créteil"
    11 Octobre 2005

    Alors que Créteil jouera contre le club roumain de Baia Mare pour le troisième tour de la Coupe EHF, le néo-cristolien Eremia Piriianu a accepté de nous donner ces impressions sur ce futur adversaire des Val-de-Marnais. Des adversaires qu'il connaît bien pour les avoir affrontés plus d'une fois dans son pays natal.

    Eremia Piriianu :
    Baia Mare est un bon club du championnat roumain. Il ressemble à Créteil d'ailleurs dans l'esprit, avec les mêmes vertus. (draguta comparatie) Cet été, les dirigeants de Baia Mare ont pas mal changé l'effectif, avec l'arrivée notamment de 3 joueurs Ukrainiens. Donc je ne peux pas dire exactement le niveau du groupe, vu qu'il est modifié. En tout cas, si Jean-Luc me le demande, je lui donnerai un maximum d'informations sur Baia Mare pour bien préparer notre déplacement.

    si

    Ivry au Portugal, Créteil en Roumanie
    11 Octobre 2005

    Pour Créteil, c'est le Handball roumain que ce troisième tour leur offre. exempté du deuxième tour, le club roumain ex-grand d'Europe pourrait se révéler un adversaire de taille pour l'USC, mais nul doute qu'Eremia Piirinaiu et Adrian Petra pourront donner de précieux renseignements sur ce club formateur si il en est.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #82
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1

    Sper sa putem trece de Creteil. Vad ca nici ei n-o duc foarte bine in campionat. Locul 13 cu 7 puncte dupa 5 meciuri.

    Hai Minaur! Macar in Europa sa facem o figura frumoasa

    Jucatorii echipei US Creteil:
    http://img293.imageshack.us/img293/4971/creteil9wn.jpg

    http://img295.imageshack.us/img295/9...eilpoza2uk.jpg
    Last edited by andreiush; 12th October 2005 at 10:42.

  20. #83
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    asa, asa... vad ca te-a prins campionatul francez Poate dai o tura din cand in cand si pe aici
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #84
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Pai... interesu' poarta fesu'
    Am vrut sa ma informez si eu de echipa cu care jucam

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •