Page 2 of 45 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 929

Thread: Off topic

  1. #22
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    Profesionistii de multe ori isi customizeaza rachetele . Stiu spre exemplu ca Hanescu cumpara Liquidmetal-urile alea si le trimite la o firma in Florida unde ii modifica aia manerul . Si sunt multi care fac astfel de modificari . Sunt la fel de multi care folosesc un tip de racheta care este vopsita ca un alt model din motive de publicitate . Agassi spre exemplu foloseste o racheta veche vopsita in liquidmetal radical daca nu ma insel . Safin este alt jucator care a jucat mult timp cu o racheta vopsita . Despre Roddick nu stiu daca foloseste exact modelul de pe piata sau altceva ...

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,927
    Reputatie
    1
    Vezi enache ca am avut dreptate ?

  3. #24
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    S-a facut o licitatie pentru ajutorarea victimelor uraganului . Maine se va incheia aceasta licitatie si racheta cu care Federer a castigat anul asta US Open-ul a ajuns la aproape 20.000$

  4. #25
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by scristian
    si o intrebare cum de romanii sunt in top 100 da nu au vreun turneu atp castigat??......oaileeuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    Pavel are 3 titluri ATP la simplu dintre care unul de Masters Series si 2 la dublu . Trifu are si el un titlu la dublu (cu Pavel) . Hanescu il va castiga pe primul in curand .

  5. #26
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Ce mai stiti de Martina Hingis?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  6. #27
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    apropo de meciul de aseara de pe tvsport, de remarcat k jucatorii nu aveau scaune pe margine iar intre game-uri se odihneau in picioare ...si nu exista sticluta cu apa pe care o are fiecare jucator ci in spatele scaunului arbitrului de centru aveau amenajat un fel de "bufet" in care isi turnau ei in pahare beuturi

    dar cel mai simpatic mi s-a parut arbitru' care statea exact langa fileu si kiar tinea fileul cu mana ca sa depisteze dak a fost netz sau nu...de cate ori a fost in tinta lui nastase

  7. #28
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    Check this out :
    http://www.atptennis.com/en/players/...ts/default.asp
    Pavel si Hane sunt in toate clasamentele si destul de bine ...

  8. #29
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Am si eu o intrebare pt tine , daroczi ... ca am vazut ca le ai cu tenisu ... jos palaria

    De la ce vine numele tau ?

  9. #30
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Inca ceva ... imi place foarte mult cum analizezi tu meciurile de tenis ... desi lumea crede ca esti un copil , eu cred ca ai sanse mari

    sa devii un tenismen foarte bun.Id`ul meu de messenger e acelasi ca useru` pls adauga`ma in lista ta ca sa putem discuta ! Ms mult , daroczi

  10. #31
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    ce parere aveti de meciul

    Phau B. v Malisse X. ??? pe cine ati paria ??
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    405
    Reputatie
    1
    pe malisse

  12. #33
    Anti-prostie Apolini's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    618
    Reputatie
    1
    Off-Topic dar despre tenis, pai... eu as avea o intrebare pentru DJ Klaus: Cam cand intrati pe messenger, .... sau mai bine zis.... cam care e fusul orar prin America? Te-am vazut o singura data pe messenger acuma vreo 4 luni dar nu am apucat sa vorbesc
    non semper erit aestas

  13. #34
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by doro
    Off-Topic dar despre tenis, pai... eu as avea o intrebare pentru DJ Klaus: Cam cand intrati pe messenger, .... sau mai bine zis.... cam care e fusul orar prin America? Te-am vazut o singura data pe messenger acuma vreo 4 luni dar nu am apucat sa vorbesc
    Buna doro. NU trebuie sa ma iei cu pers. a treia de politete ca nu sunt "nenea"
    Daca vrei sa vorbim pe messenger da-mi un PM sau lasa-mi un mesaj pe Yahoo chiar daca sunt offline. Fusul orar este cu 7 ore in urma Romaniei.

  14. #35
    Rapidist 100%rapidist's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Romania, Tg-Mures
    Posts
    545
    Reputatie
    1
    threadul asta e despre tennis nu dar nu vad nici un post cu tennis
    Rapidist pana la moarte si dupa!!!:

  15. #36
    Anti-prostie Apolini's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    618
    Reputatie
    1
    @DJ Klausai... chiar acuma ... esti Online, nu esti pe Idle, si nu ai nici un status, dar nu raspunzi
    non semper erit aestas

  16. #37
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    tot cercei aia ii are ana ce cand o stiu . nu ca alea de la mine din clasa . in fiecare zi cate vreo 2 perechi ( au una si in buzunar ). va dati seama . 2 baieti si 22 de fete in clasa . Doamne...... sunt blestemat . iarta-ma ca Ti-am pacatuit .

  17. #38
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Daroczi ce sa iti fac daca a dat peste tine un ashe ghinion la o varsta ashe de frageda

  18. #39
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    bine zici

  19. #40
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    Daroczi, de ce ti-ai mai facut thread daca discuti si aici despre aceleasi probleme? Nu vorbi despre fete urate pe threadul Anei Ivanovic ca daca relansat nu se simte, ma simt io.

  20. #41
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    cine a zis de fete urate ? apropo , d-soara dianette . ai scris vreun thread in care sa nu ma contrazici ? de ce ma contrazici de fiecare data ?

  21. #42
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    bine dianette . iti cer public scuze .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •