Results 1 to 7 of 7

Thread: Articole bombastice, dar fara continut

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    NeProfesionalism Bombastic

    Cititi si voi sectiunea de articol de mai jos.

    Poate imi explica si mie cineva care este legatura dintre titlu si continut... Oare e chiar asa cum spune titlul? Sau ar trebui sa-l intrebam pe Adi Preda? Tot cu titluri d'astea presa l-a creat si pe Jiji Oierul.

    Click pt. articolul complet

    "Rădoi a adus-o în sapă de lemn pe Rarora!

    Cariera lui Dorin Rădoi a început bine şi era pe cale să se termine prost de tot, dacă nu punea mâna pe el, şi la propriu şi la figurat, Sorin Cârţu. După ce Extensiv Craiova a intrat în anonimat, Rădoi a vrut să continue tot în Cetatea Băniei, semnând pentru divizionara C, FC Craiova! Aici a fost remarcat de unul dintre foştii lui antrenori de la juniori, şi readus la Rm. Vâlcea. Problemele de la Rarora nu l-au ocolit nici pe Dorin Rădoi, din cauza unei sume de 11.300 de euro, Rarora intrând în faliment! Rămas jucător liber, acesta a semnat cu UTA, şi acum iată-l la Piteşti.
    Adi Preda (Piteşti) "

  2. #2
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    pai poate din cauza lui Radoi .... Rarora a intrat in faliment.... poate acea suma se tragea de la transferul sau .... parerea mea ... asta e lagatura .. dupa my brain
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  3. #3
    Nascut rapidist strainu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Crangasi
    Posts
    128
    Reputatie
    1

    Angry Articole bombastice, dar fara continut

    Azi anuntati ca Mutu e ca si transferat la Roma. Pe www.gazzetta.it spun ca s-a incheiat Mercato si nu sufla nici un cuvant de Mutu.....
    Mai ieri-alataieri spuneati ca Rapidul nu are echipa cu care sa se lupte cu Steaua sau Dinamo, uitand ca aproape aceeasi echipa s-a luptat pana prin etapa a 28-a pentru titlu anul trecut.....

    .....si sunt mult mai multe exemple de acest tip, articole incendiare in care aberati la greu. Spun aberati pentru ca nu aveti nici macar bunul-simt sa va semnati articolele, asa cum o fac ziarele adevarate de sport.

    Cred c-ar trebui sa faceti ceva pana n-o sa ajungeti un fel de Romania Mare a internetului.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by strainu
    Mai ieri-alataieri spuneati ca Rapidul nu are echipa cu care sa se lupte cu Steaua sau Dinamo, uitand ca aproape aceeasi echipa s-a luptat pana prin etapa a 28-a pentru titlu anul trecut.....
    :
    Aici au dreptate 100 % .
    Anul trecut a fost un campionat de rahat , orice putea lupta la titlu ...
    Anul asta lucrurile stau altfel ... 2 dintre echipe s-au intarit in conducere... una si-a tras antrenor si alta presedinte ;


    In rest ai dreptate , ar trebui sa semneze articolele

  5. #5
    senior Onlinesport vrea parerea voastra's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Romania
    Posts
    174
    Reputatie
    1
    Eu nu vad unde scrie ca s-a transferat. Scrie ca s-ar putea transfera. S-a incheiat perioada de mercato. Asta inseamna ca se anunta de azi toate transferurile?

  6. #6
    Nascut rapidist strainu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Crangasi
    Posts
    128
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Nu e vorba numai de articolul despre Mutu, ci si despre multe altele. In fine, pana la urma cum vreti sa scrieti articolele va priveste, dar macar semnati-le, ca sa stim si noi cine scoate ceea ce eu (si nu numai eu) consideram ca niste "perle"

  7. #7
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    "perle" ? ce finut esti
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •