Page 5 of 243 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast
Results 85 to 105 of 5094

Thread: Ponturi Zilnice

  1. #85
    manager MrRight's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    251
    Reputatie
    1

    Exclamation Basel - Young Boys Berna

    Basel - Young Boys Berna, over 2.5 ---- 1.55

    Prevad un meci cu scantei, cu 5-6 goluri!!!
    [SIZE=1][B]Toate probabilitatile sunt de 50%[/B][/SIZE]
    [SIZE=1]Exemplu: Astazi biletul meu IESE sau NU IESE.[/SIZE]

  2. #86
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Popa Florin
    ce credeti despre urm. meciuri?

    Birminghan - liverpool
    Chelsea - aston Villa
    Manchester United - Blackburn Rovers
    Celtic - Inverness C.T
    Lille - Saint et Ettiene
    POrto - Benlenses
    PSV - Rosendall
    Clubee Burgge - Lokeren
    Sparta - Ostrava
    Birminghan - liverpool
    Liverpool joaca cu Chelsea in CL miercuri in derby-ul grupei. Eu merg pe 1x la Birmingham sau x solist.
    Chelsea - Aston Villa Cota este mica pe victoria lui Chelsea, ori evit meciul ori pun un x2 pe un singur bilet, dar as perge pe un marcheaza Villa, cat sa mai tina chelsea poatra inchisa in campionat?
    Manchester United - Blackburn Rovers aici merge un 1.
    Celtic - Inverness C.T si aici 1. Celtic se concentreaza numai pe campionat.
    Lille - Saint et Ettiene. Lille joaca in liga marti cu Villareal si daca nu castiga tinind cont ca a fost singura echipa din grupa care a pierdut etapa 1, cred ca se va concentra pe acel meci, iar St Etienne nu e o trupa oarecare. Merg pe x, fara goluri multe 0-0,1-1
    Porto - Benlenses nu m-as baga aici. Cred ca-s nasii lor Belenenses. oare merita cota?
    PSV - Rosendall 1 mare.
    Clubee Burgge - Lokeren 1 mare.

  3. #87
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Poli Tm - Sportul 1 solist

    Sportul e in cadere mare de forma (vezi meciurile cu National si Cetate Suceava), Dan Petrescu se intalneste in secret cu Jiji pt preluarea Stelei in viitorul apropiat, plus ca sa dai 1.000.000 de dolari pt 2 jucatori (unul submediocru, Radoi, unul mediu dar care nu a confirmat deloc, Bucur), e ceva dubios la mijloc, iar Siman are interesul sa primeasca si urmatoarele transe de bani, si asta e posibil daca la Timisoara lucrurile merg bine si echipa castiga... si sa nu-mi ziceti ca Poli e in afara dubiilor, cand patronii echipei sunt doi dintre cei mai mari hoti, escroci si banditi din Romania.

  4. #88
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ayrton
    Poli Tm - Sportul 1 solist
    patronii echipei sunt doi dintre cei mai mari hoti, escroci si banditi din Romania.
    dar mici copii in comparatie cu badea borcea si netoiu
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  5. #89
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Citit azi pe un forum de specialitate.
    AU2 : KUFSTEIN - AUSTRIA WIEN (Am) pronostic 2 , cota 1.70
    Echipa gazda are o serie modesta in campionat
    1v , 2e, 7i . Echipa a 2-a Austria Wien are in componenta cativa jucatori, cei drept in varsta - peste 30 de ani -, care au jucat in Bundesliga sau in prima liga austriaca, dar si cativa jucatori tineri care fac parte din nationala under-21. De asemenea, o victorie a acestei echipe o recomanda si seria buna pe care o are in campionat, in ultime 5 meciuri au 4 victorii si 1 egal !

  6. #90
    incepator moggie's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Post cateva idei de incepator

    Fara a avea pretentii, imi dau cu parerea dupa cum urmeaza:

    TRABZON-VESTEL 1
    LEGIA-POLONIA 1 (diferenta mare de forma, Legia e pe val, fiind neinvinsa in ultimele 3 meciuri iar Polonia nu amai castigat de 6 etape).
    OFFENBACH-BOCHUM 2 (Offenbach are probleme in lot, iar Bochum are in echipa jucatori ce joaca si in nationala de tineret).

    Un PS. pt Mr.Right: nu a fost sa fie
    Ai reusit, continua. Nu ai reusit, continua. Dar pastreaza mereu masura pasiunii.

  7. #91
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Mi-e teama de Trabzonspor. Au ceva probleme interne, jucatori din linia mediana lipsa (parca citisem de 2 mijlocasi titulari lipsa). Am citit pe un forum (strain) ca liderul echipei (e un nume cunoscut, dar nu mi-l aduc acum aminte) s-a certat cu antrenorul, conducerea, si a fost exclus din lot. Desigur, adversarul e unul modest, dar totusi aici ar fi loc de supriza. Sper sa nu

  8. #92
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Kufstein ocupa ultima pozitie in clasament si are cea mai slaba aparare(29 goluri primite) si cel mai slab atac (9 goluri marcate). Aust Wien Am are cel mai bun atac si a doua aparare din liga. In concluzie cel mai slab atac si cea mai slaba aparare contra cel mai bun atac si aparare. Pentru cota de 1.65 merita incercat.
    Kufstein -Aust Wien Am 2 1.65

  9. #93
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    austria W m-au gherlit de 50 de lei azi
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  10. #94
    Campion sHperacLu's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    ân priză
    Posts
    312
    Reputatie
    1
    si pe mine
    [B][SIZE=1]I have nothing do declare except my genius.[/SIZE][/B]
    [COLOR=White]------------------[/COLOR]- Oscar Wilde

  11. #95
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    28
    Reputatie
    1

    Red face

    Twente - Feyenoord ?
    Volendam - Go Ahead Deagle ?
    Livorno - Ascoli ?
    Terviso - Milan ?
    Fc Copenhaga - Esbjerg ?
    Midlesboruogh - Sunderland ?
    Rosenborg - Old Greenland ?
    Ath Bilbao - Santander ?
    Lierse - Anderlecht ?
    Lens - Rennes ?
    Sporting Lisabona - Setubal ?

  12. #96
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Treviso - Milan 2
    Meciul se joaca la Padova. Se pare ca Anceloti nu va menaja multi titulari. A anuntat doar o modificare in defensiva: Cafu si Kaladze s-ar putea sa inlocuiasca pe Stam si Serginho. In rest ... o ocazie buna pentru Milan sa ia 3 puncte, avand in fata un adversar fara mare experienta.

  13. #97
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0

    Cota care te imbogateste

    TOTTENHAM - FULHAM 1 (COTA 1,55)
    Pont Atac
    In ultimul meci al etapei a 7-a din Premier League, se intålnesc doua echipe fara mari ambitii de accedere in cupele europene. Gazdele sunt mai bine clasate, pierzånd pe teren propriu puncte doar in fata lui Chelsea si Liverpool, in timp ce oaspetii au reusit doar un egal in deplasare. In ultima intålnire directa dintre cele doua echipe, Tottenham a cåstigat lejer cu 2-0 si are toate sansele sa o faca si astazi.

  14. #98
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0
    Cota care te imbogateste
    RAPID - FEYENOORD 2 (COTA 2.15)
    In timp ce defensiva „alb-visiniilor“ scartaie (9 goluri primite in ultimele 4 meciuri), Feyenoord are un „atac“ necrutator (cu o medie de aproape 3 goluri pe meci in acest sezon). Liderul la zi al campionatului olandez vine in Giulesti cu prima sansa la victorie, chiar daca in tur scorul a fost egal, 1-1, si va incerca sa profite si de criza Rapidului.

  15. #99
    incepator P_dyddy's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    Care-mi zice si mie cum pot sa-mi fac card pentru pariuri online , iar pe urma cont pentru pariuri online....ce tip de card imi trebuie...daca exista o suma minima care trebuie pusa pe card....informatii legate despre pariurile online ...sa-mi trimita un mesaj
    Banii nu curg din cer si n-au curs niciodata , banii nu-ti cumpara tovarasia adevarata

  16. #100
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0
    citeste threadul asta tot la noi poate te lamuresti si daca mai ai nelemuriri intreaba acolo pe ala. mesajele acestea se vor sterge.
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=8500

  17. #101
    sport legend Expertul's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Montreal
    Posts
    690
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady51a
    Cota care te imbogateste
    RAPID - FEYENOORD 2 (COTA 2.15)
    In timp ce defensiva „alb-visiniilor“ scartaie (9 goluri primite in ultimele 4 meciuri), Feyenoord are un „atac“ necrutator (cu o medie de aproape 3 goluri pe meci in acest sezon). Liderul la zi al campionatului olandez vine in Giulesti cu prima sansa la victorie, chiar daca in tur scorul a fost egal, 1-1, si va incerca sa profite si de criza Rapidului.

    Pina acum, nu vad cum ar putea sa te imbogateasca Feyenoord-ul, insa tra' sa fim optimisti...eu il am doar in marcheaza F, pt. ca ma gandeam la un 1-1 final. Cei care vedeti meciul acum, ce se intampla pe teren ?
    Indecizia este hotul tuturor oportunitatilor

  18. #102
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    cea mai mare teapa cu Rapidul

  19. #103
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0

    Cota care te imbogateste

    WOLVERHAMPTON - BURNLEY H1 (cota 2.40)
    „Lupii“ vin dupa doua victorii in deplasare si vor sa confirme si „acasa“, in fata unei echipe care nu a mai castigat, nici macar nu a marcat vreun gol, pe „Molineux“ de 19 ani, iar ultima remiza pe acest teren are o vechime de 29 de ani. La ultimele sase vizite ale lui Burnley, gazdele au castigat o data cu 1-0 si de cinci ori la handicap, ceea ce s-ar putea intampla si astazi, avand in vedere ca oaspetii au ajuns la a 15-a deplasare consecutiva in care nu au simtit gustul victoriei.

  20. #104
    incepator P_dyddy's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    6
    Reputatie
    1

    ce v-as recomanda.....la 100.000 total !

    5969 13:00 Andreev I. Martin A. 1.70 1.91
    2299 20:00 Slavia Liberec 1.67 4.50 3.45 1.22 1.95 1.13
    2159 20:00 Aachen Furth 1.90 3.20 3.67 1.19 1.71 1.25
    Cota finala : 11.14
    Liberec este nevoita sa castige , pe Andreev il simt eu ca e ziua lui norocoasa iar Aachen trebuie sa recupereze ca sa mai aiba sanse la promovare ....Furth a batut deja prea multe meciuri la rand...(3) pentru ei e cam mult ...."sa fac ceva pe biletele voastre" ...fara suparare , asa se zice
    Banii nu curg din cer si n-au curs niciodata , banii nu-ti cumpara tovarasia adevarata

  21. #105
    incepator P_dyddy's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    6
    Reputatie
    1

    Suntem inca in carti cu biletu de mai sus

    Primul meci de pe bilet a fost castigat de Andreev in 2 seturi cu 7-5 7-5 , asteptam rezultatul celorlalte 2 meciuri de pe bilet !
    Banii nu curg din cer si n-au curs niciodata , banii nu-ti cumpara tovarasia adevarata

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •