View Poll Results: Cine credeti ca va promova?

Voters
141. You may not vote on this poll
  • FC Brasov

    45 31.91%
  • Ceahlaul Piatra Neamt

    65 46.10%
  • Midia Navodari

    5 3.55%
  • Dacia Unirea Braila

    6 4.26%
  • Alta echipa (specificati)

    20 14.18%
Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 383

Thread: Cine va promova sezonul acesta din seria B1

  1. #43
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    ai dreptate soreen .. este folcloriste la greu ) ... bai dixx , ati uitat ce bataie ati luat de la Ceahlaul ?

  2. #44
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    De asteptat blatul infect de la Roman, jud. Neamt. Inca doua etape si trecem pe primul loc!

  3. #45
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    ba claudiu da citeste maicata in cafea de unde pm stii k a fost blat ? sa vazut diferenta de valoare .. viseaza in continuare la primul loc .. da in editia viitoare cand ceahlaul o sa fie in a

  4. #46
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Claudiu
    De asteptat blatul infect de la Roman, jud. Neamt. Inca doua etape si trecem pe primul loc!
    blat infect a fost si FC Ceahlaul-FC Brasov : 3 - 0 ? de acum cateva etape?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  5. #47
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Nu, ala a fost un accident, noua noastra echipa nu era inca omogena. Nu sunt sigur ca relatiile de joc sunt puse la punct la stegari nici macar acum, dupa 6 etape, cert e ca meciul direct din retur se va disputa la poalele Tampei, iar noi, incet-incet, ne revenim. Suntem favoritii seriei, avem cel mai mare buget dintre toate divizionarele "B", reprezentam un oras adevarat, nu o comuna cu cateva blocuri in centru etc.

    Dar ca sa-ti raspund pe acelasi ton, poate ultimul meci din "A" disputat la PN intre razesi si FC Brasov (0-3) a fost blat. Si nu m-am prins de ce te doare capul de moldoveni, tu te pretinzi caine, desi aduci uneori a fiinta umana.

  6. 24th September 2005, 15:47
    Reason
    nu mai avea rost

  7. #48
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Pai k e moldovean de aia tine ,nu te-ai prins a spus-o chiar el pe theardul de la ceahlaul.Nu stii k moldovenii se transforma in stelisti sau dinamovisti pt k le e rusine de propria identitate,lucraza sub acoperire baietii.Din punctul asta de vedere oltenii sint mult deasupra lor,tin toti cu Craiova si urasc clonatii.Hai mey ciobanesc de la moldova explica-mi si mie cum a fost cu 0-3 in divA la voi acasa daca tot vrei sa te bagi noi in seama,v-am umilit la voi acasa si v-am bagat si in B ce vrei mai mult?
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  8. #49
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    ba da te credeam mai inteligent . da vad ca esti varza .. ? ce comuna visezi acolo ? sau vorbesti si tu asa sa te bagi in seama . mai deschide o carte de geografie .. si vezi ca "o comuna" cu 120.000 oameni se cheama oras .. asa ca dute si da de mancare la ursi .. poate te mananca vreo unul .. mult noroc

  9. 24th September 2005, 16:04
    Reason
    Avertisment pt jigniri

  10. #50
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by KpaC
    ba dixx ia dute si tu si da mancare la ursi ma analfabetule
    Haios moldoveanul, el care scrie fara cratime (chiar si in postarea asta, "dute" in loc de "du-te") numeste analfabet pe unul cu o ortografie impecabila. Oricum, omul cat traieste invata, nu stiam ca 120 000 de ajutoare sociale se impart in PN.

  11. 24th September 2005, 16:54
    Reason
    jigniri si off-topic

  12. #51
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    DIXX tu nu intelegi prea multe se pare....in schimb dai drumul la robinetul cu tampenii...whatever.....
    Claudiu mergi vreo 2 zile prin P NT si dupa aia vb...ca sa o faci in cunostiinta de cauza.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  13. #52
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Punctual, ca ma grabesc:
    1. Nu m-as fi luat de ortografia ta (jenanta), daca nu te gaseai tu sa faci pe Pruteanu. Sunt de parere ca forma e mult mai putin importanta decat continutul.
    2. Cam greu sa te ocupi de agricultura in varful muntelui, nu crezi? Apropo, nu locuiesc in Brasov.
    3. "Valea" sa-i spui eventual mamei tale, altor rude, prietenilor, daca ei iti permit! La re, moldovene!

  14. #53
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Pai daca ai avea ceva numai cu prostii ai lua bataie de la 120000 de folcloristi.Clau ce pretentii poti avea de la el,de unde nu e nici nu poti sa ceri.
    FORZA TRANSILVANIA!!!
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  15. #54
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    uite unde era corectitudinea pura....la echipa la care era Romica PAscu...ma rog..sper sa promovatzi in A ...dupa Ceahlaul
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. 24th September 2005, 17:16
    Reason
    jigniri

  17. #55
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    []o singura dorinta am sa vad cum stati in b si ceahlaul o sa intre in a si nu o sa mai aveti ce comenta ca "pinalty" nu mai are legatura cu fotbalul , da na trebuia voi sa gasiti ceva de care sa va luati la echipa asta
    Last edited by RedBaron; 24th September 2005 at 18:15. Reason: fara atac la persoana

  18. 24th September 2005, 17:28
    Reason
    off-topic

  19. #56
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Uite tara cine ma facea analfabet!!!Nu cred ca poate fi adevarat.
    Vlad dar ce e asa de neinteles?Poate esti si tu vreun geniu si nu stim noi.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  20. #57
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    DIXX hai sa o lasam balta (ca din pacate e si la moda cuvantul asta)....ca nu are rost.vb de prezent de divizia B in care se "Scalda" ambele echipe....

    FORZA DINAMO !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  21. #58
    sport legend soreen's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    terra
    Posts
    751
    Reputatie
    1
    ba acum sincer ceahlaul vrea sa promoveze.ca shi anul trecut parca vroia dar in retur a cam lasat-o moale.inexplicabil pt mine totushi.au lat bataie la targoviste cu 2-0 dupa un joc in care nu prea s-au chinuit sa faca ceva.deci nu stiu.ramane de vazut
    Aici Gogu de la gaze

  22. #59
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Ceahlaul are 3 deplasari in Brasov din care are sanse mici sa ia ceva puncte. Forexul si Precizia sunt echipe bune, iar in retur ne vom lua noi revansa pt meciul din prima etapa.

  23. #60
    sport legend sorinl's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    368
    Reputatie
    1

    Talking

    ceahlaul va promova pentru ca asa slabi cum sant,sant totusi cu o clasa peste restul seriei...
    jumatate din echipa sant jucatori noi,cand vor fi echipa in adevaratul sens al cuvantului
    vor fi si mai periculosi.
    au 3 atacanti peste nivelul mediu de b...doar mijlocul cam batraior...

  24. #61
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Nici vbsa fie cu o clasa peste Brasov, ne-ati prins la primul meci oficial cu o echipa noua in proportie de 80%, nerodata. Cand vom avea mai multe meciuri in picioare nu ne va sta nimeni in fata in seria noastra, cu atat mai piutin Ceahlaul. Focloristii vor promova poate peste 2 ani, dupa ce intra si Forexul in A, la anul. Chiar, eu as paria ca Ceahlaul nu va lua mai mult de un punct, si ala acasa Forex-ului. Peste 2 etape jucati la Brasov cu Forexul si nu va vad bine. La Sacele ati avut noroc cu carul sa nu plecati cu sacul plin.

  25. #62
    sport legend sorinl's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    368
    Reputatie
    1

    Smile

    pana veti avea mai multe meciuri in picioare s-ar putea sa fie prea tarziu...

  26. #63
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Nici vorba, am recuparat deja cele 3 puncte pierdute la PN, mai avem numai punctul penalizare si meciuri cacalau inainte. Si nu uita ca mai veniti si pe la noi in retur. Timp avem si o echipa din zi in in zi mai buna. Si pe deasupra foarte tanara si talentata. Voi noroc ca v-ati luat antrenor brasovean bun, ca altfel ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •