Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 83 of 83

Thread: Dusmani

  1. #64
    sport legend Bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Vancouver, Canada
    Posts
    733
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by boshcUtza View Post
    ai face bine sa citesti postu lui hiv de mai sus, e valabil si pentru tine
    ma, vezi ca alb si negru nu sunt culori... nu mai fa pe deshtetpu', ca la tine chiar nu e cazul... lasa pe altii...
    CFR, stai in varf CFR, noi te iubim...

  2. #65
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    stii mi-a mai zis unu ca alb si negru nu-s culori, dar nici visiniul nu e culoare; in fine degeaba ai 33 de ani ca nu se simte, vad ca scrii pe la toate topicurile cu U; iti pasa asa mult de echipa asta sau nu le gasesti pe cele cu franarii tai?
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  3. #66
    incepator
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Mita. O parte a galeriei celor de la "U" Cluj e platita de conducere sa incurajeze echipa
    Chiar daca "U" Cluj a scapat de ultimul loc, in dauna Universitatii Craiova, e clar ca nou-promovata nu se simte bine in prima liga. Ultimul rezultat, 2-2 cu Gloria Bistrita, a fost taxat imediat de publicul de pe "Ion Moina", care a cerut demisia conducerii si a antrenorului Adrian Falub. Curios este faptul ca o grupare de suporteri condusa de tulburentul Mircea Cenan a incurajat actuala echipa tehnica. Vechea garda a "sepcilor rosii" i-a acuzat deschis pe sefii clubului ca ii dau bani scandalagiului Cenan ca sa inchida gura, prin forta, contestatarilor.
    Oficialii gruparii ardelene sunt banuiti ca i-au platit toate amenzile acestui fan, care a primit in urma cu ceva timp o interdictie de a patrunde pe stadion timp de sase luni. In plus, "batranii" din galerie sunt convinsi ca sefii clubului ofera bani pentru deplasari, insa numai grupului apropiat lui Mircea Cenan.

  4. #67
    incepator
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Mah, una peste alta, voi va tot certati atat, insa un lucru e clar: CFR chiar stie fotbal si baga frica in toate echipele, pe cand U trebuie sa se intareasca sa promoveze in Liga 1.

  5. #68
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Craciun Fericit !
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  6. #69
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    122
    Reputatie
    1
    Craciun Fericit

  7. #70
    incepator
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    te fe re X(

  8. #71
    incepator ascanio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    40
    Reputatie
    1
    Poli Timisoara nu considera ca rivali nici pe cfr nici pe U !!Eu ma simt mai apropiat de U fiind echipa studenteasca dar in urma meciului de ieri(Poli-U)am fost dezamagit de prestatia galeriei clujene.Desi au fost primiti destul de bine fara incidente si unii suporteri timisoreni scandau impotriva cfr`ului ,dupa meci s-a scandat impotriva politehnicii si a lui rapid,ca riposta impotriva scandarilor noastre impotriva lui Dinamu.

    Referitor la postul in care un clujean considera galeria timisoarea un rival....mai e mult timp pana ve-ti avea si voi galerie...nu aveti brigada mai veche de 2 ani cred...asa ca mai aveti de crescut...Numai bine tuturor

  9. #72
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    ucg fondata in 1997
    ultras '19 prin 2003
    asadar avem destul de vechi, in plus de asta sustinem o echipa ce a jucat tot timpul corect nu si-a patat numele cu alde bragadiru sau rocar
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  10. #73
    incepator ascanio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    40
    Reputatie
    1
    ma refeream la galeria celor de la cfr cluj nu la voi...partea a doua a postului era pt ei.scuze...formularea a fost cam abigua

  11. #74
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    ok, am inteles
    numai bine
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  12. #75
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    PE casa poporului canta cucuveaua...Dinamo si cu U Cluj dau ue lui steaua
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  13. #76
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    poti sa zici si mwe ca nu ne suparam.

  14. #77
    UNIVERSITATEA
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    !!! Cluj-Napoca !!!
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Alee alee . . . pe frana si pe steaua / Ne pisam toata viata

  15. #78
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Hai ca nu am ce cauta aici .. eu doar am vrut sa spun ca nu se supara nimeni daca le dati pe fata . Sper sa ramaneti in Liga 1, cel putin cu voi sunt sigur ca nu va bagati pe "felie" cu oieru`.

  16. #79
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Dusman, nedusman eu ca franar si ca clujean va doresc sa reveniti cat mai curand in liga I si daca se poate nici macar sa n-o parasiti, sa aveti si voi un investitor puternic, daca se poate de-a casei si sa terminati si voi retururile pe viitor macar peste locul 10!

  17. #80
    manager
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    NUE cfr, NUE steaua , E "U"

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Cluj
    Posts
    596
    Reputatie
    1

  19. #82
    incepator
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    33
    Reputatie
    1
    eu i-i urasc pe cei din tribune -pe cei ce se caftesc si injura
    nu conteaza ca nu au motiv...asta e alt subiect

  20. #83
    sport legend
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Cluj
    Posts
    596
    Reputatie
    1
    nu'i inteleg nici eu pe aia ... dar asta e

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •