View Poll Results: Cate puncte va lua Bihorul in cele 2 intalniri cu UTA?

Voters
35. You may not vote on this poll
  • 6 pct - 2v

    13 37.14%
  • 4 pct - 1v si 1e

    2 5.71%
  • 3 pct - 1v si 1i

    9 25.71%
  • 2 pct - 2e

    0 0%
  • 1 pct - 1 e si 1i

    1 2.86%
  • 0 pct - 2i

    10 28.57%
Results 1 to 21 of 240

Thread: B3: FC Bihor - UTA, 10 sept 2005

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #22
    nationalist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Oradea
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    Salutare la totzi(indiferent de echipa). Mai Kidule nu te mai incorda atata ca poate iti gasesti si tu nashu poate chiar printre ai tai. Nu e bine sa te umfli in pene ca si in viata poate fi ca la fotbal (vezi Bihoru'-Uta). Si eu sunt pe jumate aradean (taica-meu este utist) si merg destul de des in Arad,dar sa fim seriosi nu se compara Aradul cu Oradea nici ca civilizatie ,nici ca nimik . Sunt insa peste FC Bihor ca performante fotbalistice.


    Cat despre 'rafuiala' cu bihorenii sa fim seriosi ,ati batut niste copii de la Stil Rebel (factiune compusa din cei sub 18 ani). Te rog eu nu mai dezinforma lumea care nu a fost la meci .Ai dreptate ,galeria Rebeli Oradeni este jenanta ,dar ca numar va dominat sambata,iar cand cantau ei nu prea va mai auzeati (eu am stat la oficiala). Este normal sa ti se para invers din moment ce si tu strigai alaturi de ai tai nu aveai cum sa realizezi diferenta. Eu ti-o spun obiectiv deoarece nu-i suport pe rebeli. Felicitari insa pentru ce ati realizat cu SUR ,sunteti peste oradeni ,dar repet sincer la meciul de sambata doar rareori ati fost peste ei. Spre mirarea mea ,am ramas surprins de ce am vazut pe forum ,cum pozeaza in special Kidul, ca au fost injurati si oprimati in halul ala. Sa fim seriosi SUR a inceput cu injuriile sa fie clar (cautati inregistrarea meciului si veti auzi, lucru subliniat si de comentatori). Poate ati fost provocati din jur nu neg asta ,dar la nivelul galeriilor voi ati inceput,iar daca intra grasul ala in voi nu va vedeam bine. Oricum stai linistit ,vom si la Arad ca de fiecare data nu doar galeria. Am mai fost odata 1500 si v-am bagat mortu in casa de nu se mai auzea de Uta....a urmat apoi si promovarea noastra.
    Last edited by Darkslowstar; 16th September 2005 at 16:58.
    FC BIHOR per sempre !!!!
    [COLOR="Red"][/COLOR] Mitica Dragomir: 'Ardealul m-a invatat de ce e bine sa faci dus in fiecare zi'

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •