View Poll Results: Cate puncte va lua Bihorul in cele 2 intalniri cu UTA?

Voters
35. You may not vote on this poll
  • 6 pct - 2v

    13 37.14%
  • 4 pct - 1v si 1e

    2 5.71%
  • 3 pct - 1v si 1i

    9 25.71%
  • 2 pct - 2e

    0 0%
  • 1 pct - 1 e si 1i

    1 2.86%
  • 0 pct - 2i

    10 28.57%
Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 190 to 210 of 227

Thread: B3: FC Bihor - UTA, 10 sept 2005

  1. #190
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    omul... ia-o usor. Nu incepe (esti la prima postare) cu chestii de genul marsh sau altceva ca nu suntem cainii tai. Ia model de la Silja, sunteti de aceeasi varsta, sa nu zic de la jorgensen sau zuzu ca sunt mai invarsta decat tine. Ti-am dat exemple dintre oradeni sa nu zici ca ne dam mari. cum ne putem intelege, cat de cat, civilizat cu ei astept si din partea ta acelasi lucru. Am avut o mica tachinare cu jorgensen dar asta in limitele bunului simt (zic eu, jorgensen poate e de alta parere )
    Nu cred ca ai vrea sa dai ochii cu Kidu, il cunosc personal, fiindca nu cred ca ai mai vorbii asa.
    Stiu ca sunt putin off-topic dar incercam sa evit inceperea unei discutii neortodoxe.

    On-topic. Treaba cu injuraturile nu e prea frumoasa si intr-un fel ar trebui sa ne dea de gandit si noua dar si oradenilor
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  2. #191
    the man omul's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    coasta de vest
    Posts
    513
    Reputatie
    1
    off-topic : stai linistit micutzule. MARSH e un fel de-a spune, si oricum l-am prins pe KID cu minciunica. Voi ati inceput cu injuraturile "organizate". Da' la urma urmei n-are nici o importanta. N-am atacat pe nimeni, oricum doi oameni din SUR ma cunosc dupa nick, deci cred ca te-ai lamurit si tu.
    P.S. : spune-i lu' kid sa puna o poza sa-l vedem si noi , ca si pe forumul vechi de pe site-ul ut-ei toata lumea baga acelasi text ca tine numa bine! (acuma fara marsh)
    [B]HAI BIHORU' ![/B]

  3. #192
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Imi place sa cred ca am o discutie civilizata cu toata lumea. Oricum, aradeni, sper sa faceti acelasi lucru si cu celelalte echipe din serie (cluj si ...), adica sa le bateti in pofida previziunilor care se vor face inainte de meciuri.

  4. #193
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    jorg sa stii ca eu am mai zis si mai demult ca eu m-as bucura sa batem si clujul la ei si la noi (cu toate ca suntemi prieteni). Exista o vorba la romani : "frate, frate dar branza-i pe bani". Cu asta cred ca am zis tot.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  5. #194
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Pai dovediti asta si aveti respectul nostru!

  6. #195
    sport legend Kidu's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Arad
    Posts
    663
    Reputatie
    1
    omul, tu cred ca vb-esti numai sa te afli in treaba. Nu am inceput noi cu injurile si cu amenintarile. Sincer sa fiu chiar nu ma cobor atat de jos. Cat despre chestia cu taranii, am mai spus si ma repet, nu ne refeream la taranul din zona rurala, ci la taranul de oras (poate termenul de taran nu este cel mai potrivit, dar daca asa s-a impamantenit cuvantul, asta e). Sincer acum nu stiu ce va atacati cand va facem tarani (ma refer la galeria=draperia voastra), cand stiti cu toti cum arata aia si ce fel de oameni sunt. In special liderul lor, nicolita gheorghita care fugea mancand pamantul dupa meci, in pofida kilogramelor care ii faceau ca burta sa ii aterne in jos .
    Din punctul meu de vedere, nu va putem lua in seama (ma refer la galerie) pt. ca sunteti inexistenti. Meritati doar o corectie, pt.a va vedea de lungul nasului, si atat. Sunt curios, cati or sa faca deplasarea la Arad .

    Cat despre discutiile pe forumul acesta, eu le privesc ca pe o chestie auxiliara, pe cand unii dintre voi faceti din asta un mod de viata. Accept oricand criticile si reprosurile unuia care a facut jumatate din cat am facut eu pt echipa mea (si nu vb din falsa modestie), ca de vorbarie goala sunt satul.

    RedBaron, Micutzu, o rugaminte am la voi, nu ii mai bagati in seama pe cei ce sunt inexistenti.

    Va salut !

    Forza UTA !
    Semper Fidelis

  7. #196
    junior cristi[XU]'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    74
    Reputatie
    1
    mah oameni buni sa incheiem discutia asta odata ne`ati batut....ati fost mai buni sambata, dar sa vedem cand se tragem linie unde vom fi noi, unde veti fi voi si unde vor fi cei de la "U".....daca va fi sa ne "razboim" ne vom razboi la arad in retur.
    cat despre chestia cu trivialitatile, e drept "tembelii" nostri au fost pur si simplu gretosi. poate ardenii se refereau la olteni cand au strigat "la tarani **** la tarani"(poate), daca ei s`au simtit asta e......oricum ne vedem la arad in primavara

  8. #197
    37 Swisstec's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Petroşani
    Posts
    1,067
    Reputatie
    1

    Pentru cristi(XU), oraseanul

    Mai nu mai scrietzi:cand tragem linie vom vedea cine e mai bun!!! Nu va mai laudatzi mai oradenilor! Pana la urma in ultimele doua etape atzi furat-o chiar daca inaintea celor doua meciuri eratzi foarte siguri ca vetzi lua cele 3 puncte! Lasa-tzi-o mai moale! In locul vostru m-as retrage si n-as mai scoate nici un sunet de rusine!!!
    no signature

  9. #198
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Hei minere!!! Ai greSHIT threadul!!!
    Exista unul deschis, "B3: Divizionarele in Cupa RO", unde poti da cu parerea si despre meciul dintre FC BIHOR vs. jiul!
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  10. #199
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Kido, destainuie-ne si noua din aventurile si faptele tale de vitejie pe care le-ai facut pentru echipa la care tii ca sa ne dam seama si noi muritorii de rand ce trebuie sa facem pentru a ne sustine echipa. Si asa, nu din falsa modestie. Crezi ca daca ai un tricou rosu pe care scrie uta, mergi in deplasari si strigi pana ragusesti "**** la tarani" te face un suporter adevarat ? Nu as baga mana in foc. Si inca ceva: sunt mai multi tarani in arad decat in Oradea !

  11. #200
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Frate Kid eu am avut o intentie buna. Fiecare vede lucrurile in felul lui. Si tu ai dreptate in sensul tau. Oricum dac ar fi continuat sa stii ca nu las mai fi bagat in seama pentru ca daca nu intelege de vorba buna nu are rost sa-l mai bag in seama.

    Poate ne vedem sambata la meci. nu ma mai trecut pe la voi. am sa tin cont de rugamintea ta. In rest sa auzim numai de bine.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  12. #201
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    "Arbitrul Gabriel Mocean, cel care a defavorizat echipa bihoreană în meciul cu UTA, nu a fost delegat în acest sfârşit de săptămână nici măcar la Divizia C, semn că prestaţia sa slabă nu a fost trecută cu vederea de Comisia Centrală a Arbitrilor (CCA). "
    No comment...
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  13. #202
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Era si cazul. Nu meritam noi sa batem sambata trecuta, dar ala chiar a fost marlan si merita un sut in fund...

  14. #203
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Zuzu-le de unde ai citatul?
    De curiozitate.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  15. #204
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Dintr-un ziar local...
    De ce?
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  16. #205
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Un pic cam subiectiv. A gresit cam in ambele parti.
    Tu poate te referi la 11m refuzat pe final. Parerea mea ca a cam fost salt in bazin, in disperarea faptului ca nu au reusit nicicum sa marcheze.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  17. #206
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Am citat dintr-un ziar local! Nu-s cuvintele mele!
    Dupa parerea mea, arbitrul a defavorizat fotbalul!!! Punct!!!
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  18. #207
    sport legend Kidu's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Arad
    Posts
    663
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jorgensen
    Kido, destainuie-ne si noua din aventurile si faptele tale de vitejie pe care le-ai facut pentru echipa la care tii ca sa ne dam seama si noi muritorii de rand ce trebuie sa facem pentru a ne sustine echipa. Si asa, nu din falsa modestie. Crezi ca daca ai un tricou rosu pe care scrie uta, mergi in deplasari si strigi pana ragusesti "**** la tarani" te face un suporter adevarat ? Nu as baga mana in foc. Si inca ceva: sunt mai multi tarani in arad decat in Oradea !
    Scuteste-ma jorgensen. In toate partile exista, tarani si sate, dar la voi din pacate, acestia din urma marcheaza stilul.

    Cristi[XU], lasa bai fratie pledoaria si smardoiala asta, si veniti la Arad in retur. Este foarte usor sa va disculpati acum, cu faze de genu "nu am fost noi, au fost rebelii". Patetic.
    Si ce daca erati si voi cand i-am fugarit si le-am luat o parte din steaguri si esarfe ?! Ce faceati ? Fugeati si voi cu ei ?!
    Desi cu toate cele spuse de unii dintre voi, eu cred ca e vrajeala chestia asta, si inclin sa cred ca erati si voi prezenti acolo, iar acum o dati la intors.
    Un lucru este clar ca lumina zilei, indiferent de ce ati spune. V-am umilit la voi acasa.
    Punct !

    Forza UTA !
    Semper Fidelis

  19. #208
    junior cristi[XU]'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    74
    Reputatie
    1
    Cristi[XU], lasa bai fratie pledoaria si smardoiala asta, si veniti la Arad in retur.
    vom veni fi sigur de asta.....

  20. #209
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristi[XU]
    poate ardenii se refereau la olteni cand au strigat "la tarani **** la tarani"(poate), daca ei s`au simtit asta e......oricum ne vedem la arad in primavara

    ia clarifica mey lt asta , gata o dadusi in balarii cu oltenii pe aici , ai cosmaruri noaptea?

  21. #210
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Intere, nimic nu-ti scapa
    Chiar asa, ia explica bey cristi...

  22. 15th September 2005, 22:36
    Reason
    off-topic

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •