View Poll Results: Cate puncte va lua Bihorul in cele 2 intalniri cu UTA?

Voters
35. You may not vote on this poll
  • 6 pct - 2v

    13 37.14%
  • 4 pct - 1v si 1e

    2 5.71%
  • 3 pct - 1v si 1i

    9 25.71%
  • 2 pct - 2e

    0 0%
  • 1 pct - 1 e si 1i

    1 2.86%
  • 0 pct - 2i

    10 28.57%
Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 227

Thread: B3: FC Bihor - UTA, 10 sept 2005

  1. #64
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    daca si georgiu e junior. A cam jucat vre-o doi ani pe la Oradea. Cred ca ii cam confunzi.

  2. #65
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jorgensen
    daca si georgiu e junior. A cam jucat vre-o doi ani pe la Oradea. Cred ca ii cam confunzi.
    S-ar putea. Dar oricum si noi am avut destui juniori in teren si destui lipsa dintre titulari
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  3. #66
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    tb spunea:" Oricum nu am jucat cu cel mai bun 11, in meciul de pe Moina o sa fie altfel... "

    Ca sa te si credem, te rog sa ne scrii componenta echipei care a "batut" Armatura si a echipei pe care nu prea o interesa cupa...
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  4. #67
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Nici pe noi nu ne intereseaza cupa, dar nu ne-am "U"milit. 3-0 este mai mult decat elocvent, in timp ce niste copii au castigat cu 1-0 in fata aradenilor.

  5. #68
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Suciu, Grigoroscuta, M.Popescu, Borza, Dolha, Vascan
    Nu toti au fost titulari dar au jucat...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  6. #69
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Da' nici pe ei nu-i intereseza cupa... Daca stai si te gandesti, e si normal...

    Din moment, ce na-i decat 11 jucatori... (si inca se mai gandesc la pomovare )


    @tb
    Asta a fost "raspunsul" la intrebarea mea???
    Last edited by Darkslowstar; 31st August 2005 at 16:05.
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  7. 31st August 2005, 14:48
    Reason
    Consecutiv

  8. #70
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Echipa o gasesti la "cine promoveaza" din moment ce s-a pus acolo nu avea rost sa mai postez o data echipele... eu am accentuat jucatorii care in mod normal nu joaca
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  9. #71
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jorgensen
    Am fost la meci. UTA a jucat cu 90 la suta dintre cei ce au jucat sambata cu Liberty. Manaila a spus ca va legitima si magazinerul, ca nu are alti jucatori.

    UTA a jucat cu primul 11. Nu vreau sa ma gabdesc cate goluri va primi peste o saptamana in campionat la Oradea !!!! cand vom juca cu titularii....
    care prim 11 de la UTA? care titulari? banuiesc ca esti tu mai expert ca si cei din Arad care urmaresc echipa... UTA a jucat cu rezervele in aceeasi proportie in care a jucat si Bihorul, poate mai mare. Nu mai te pronunta in privinta echipei din Arad daca nu cunosti situatia. Cica rezervele Bihorului au batut titularii UTA-ei... La cat sunteti de meseriasi nu stiu ce cautati voi in B

  10. #72
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    nu o sa mai cautam mult. Am gasit drumul spre A ! Va multumim si va spunem LA REVEDERE !

  11. #73
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Uite ce zice antrenorul vostru: "Dan Manaila parea extrem de afectat de eliminarea din Cupa Romāniei. „Am mai spus-o si o repet: FC Bihor este cea mai buna echipa din serie si este un club bine organizat, care stie ce vrea, lucru ce l-am simtit pe pielea noastra”." www.bihon.ro

    Stie omul ce vorbeste!

  12. #74
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Felicitari Oradea ! Va rog inca o victorie, ajutati un om sarac sa castige o lada de bere pe strand la Arad ! Va multumesc anticipat
    NU SUNT FRATE CU NIMENI, DAR VA RESPECT

  13. 2nd September 2005, 14:39
    Reason
    Jignire - avertisment

  14. #75
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    @micutzu
    mai omul are drept sa simpatizeze si antipatizeze pe cine vrea. si eu am un pariu pe o lada de bere ca FCU Poli nu ia titlul anul acesta.
    totusi nu il ataca ca nu a zis nimic deplasat si mai mult, mai bine editeaza mesajul ca moderatorii nu accepta limbajul acesta si poti lua avertisment sau ceva de genu.
    lasa omu sa isi castige berea cinstit

  15. 2nd September 2005, 14:47
    Reason
    Off-topic - s-a rezolvat

  16. 2nd September 2005, 14:47
    Reason
    Off-topic - s-a rezolvat

  17. #76
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Tudose, am folosit un cuvant din dictionar dar ai dreptate a fost folosit cu intentii rele si imi cer scuze fata de restul participantilor la discutie, si fata de tine bineinteles, dar a fost o reactie datorita adversitatii pe care o am fata de ei.
    iti multumesc pentru ca ai facut otusi dreptate in ambele sensuri.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  18. #77
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Bate Bihorul la scor,cam 3 goluri diferenta .Fara nici o adversitate fata de UTA
    NU SUNT FRATE CU NIMENI, DAR VA RESPECT

  19. #78
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Bate fiindca au totusi trupa mai buna. Adversitatea mea ramane.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  20. #79
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Felictari ca esti obiectiv! Am prea multi prieteni in Arad ca sa urasc sau sa am adversitate fata de echipa cu care tin ei , dar nu inseamna ca tin cu voi. NOBLESSE OBLIGE ,am fost tratati frumos la Oradea,deci sper sa bata Bihorul si sa-mi iau binemeritata lada de bere.
    NU SUNT FRATE CU NIMENI, DAR VA RESPECT

  21. #80
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Nu exista doua meciuri la fel(identice)!!! Sa nu creada cineva, ca va fi mai usor decat in Cupa, numai din cauza ca o sa aliniem echipa de baza! Cupa e Cupa, campionatul, e campionat! Pe hartie suntem peste UTA in momentul de fata! Dar atentie mare!!!(stiti "povestea" cu buturuga mica,...)
    Totusi, eu vad un 2(DOI) cat China!!!
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  22. #81
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    ce inseamna 2 ? Pronostic sau cate goluri le dam la aradeni ?

  23. #82
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    eu asi vrea sa fie pronosticul; zuzu s-a referit la diferenta sau la golurile care le primim.
    Dupa cum a zis si zuzu, s-au mai vazut minuni. Eu sunt totusi circumspect.

    WILD WEST si eu am prieteni in timisoara dar le-am interzis sa discutam despre UTA sau poli.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  24. #83
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Asadar inainte de meciul de campionat din etapa 4, ambele echipe vin dupa 2 infrangeri. Ambele echipe au nevoie (una mai mult ca alta) de puncte.

    La UTA sper ca vor mai reveni din jucatorii de baza, exceptie Sziller care mai are de ispasit inca 2 etape de suspendare.

    Despre Bihorul greu de zis, deoarece nu cunosc situalia lor. Poate cineva ne ofera detalii. Se pare ca cel putin 1 bihorean a luat rosu in etapa 3 si nu va putea juca in meciul cu UTA. Restul...

  25. #84
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Fl Lazar a fost eliminat,va fi inlocuit fie de Bumb,fie de Gongolea!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •