View Poll Results: Cate puncte va lua Bihorul in cele 2 intalniri cu UTA?

Voters
35. You may not vote on this poll
  • 6 pct - 2v

    13 37.14%
  • 4 pct - 1v si 1e

    2 5.71%
  • 3 pct - 1v si 1i

    9 25.71%
  • 2 pct - 2e

    0 0%
  • 1 pct - 1 e si 1i

    1 2.86%
  • 0 pct - 2i

    10 28.57%
Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 227

Thread: B3: FC Bihor - UTA, 10 sept 2005

  1. #22
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    Resita se apara bine, se inchid bine in special pe centru, in atac nu i-am vazut la meciul de pe Moina totusi il stiam pe Balaci care e un atacant bunicel, raman la ideea ca o sa incurce in aceasta serie.
    Al carei galerii? A bihorului, aia care-s jumate cu fulare cu Steaua ce banner au?
    Balaci e atacant bunicel? Tu pe ce lume traiesti? Ala doarme-n ghete tot meciul si ocazional ii mai da si lui mingea-n cap si intra-n poarta. Da' daca te bazezi pe bulan...

    Cat despre meciurile cu UTA, in campionat ii batem sigur la scor. In Cupa o sa vedem pe cine trimite Artimon la Arad, dar oricum avem prima sansa. Cu toate astea, n-ar fi tragic nici daca nu ne-am califica. Pentru noi e mult mai important sa promovam, lucru pe care il vom si reusi.

  2. #23
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Lotul FC Bihor pentru partida cu UTA: portari: Lazareanu, Mindileac; jucatori: Bumb, Patrascu, Cistean, Oprea, Fele, Sabou, Mutu, Lukacs, Lupascu, Neaga, Gado, Lupo, Traistaru, Bugiu, Achim, Balea.

  3. #24
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Mult noroc bihoreni si va asheptam in A !! Cotzan mai e la voi?
    NU SUNT FRATE CU NIMENI, DAR VA RESPECT

  4. #25
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Rectific: ii batem si-n Cupa!
    Wildwest, Cotan nu mai e de mult timp la noi. E la Sopron, in prima liga maghiara.

  5. #26
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Nu-i sigur! Eu nu stiu ce lot are UTA, dar jucatorii enumerati de jorgensen(cu exceptia lui Bumb, Fele sau Gado), nu prea au fata nici de B. (deocamdata)
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  6. #27
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WILD WEST
    Mult noroc bihoreni si va asheptam in A !! Cotzan mai e la voi?
    Mersi pt. urari!
    Referitor la Cotan, el joaca acum la Sopron(Liga1 maghiara) bine mersi, si da goluri si in Cupa UEFA
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  7. #28
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zuzubuoy
    Nu-i sigur! Eu nu stiu ce lot are UTA, dar jucatorii enumerati de jorgensen(cu exceptia lui Bumb, Fele sau Gado), nu prea au fata nici de B. (deocamdata)
    "Deocamdata" - asta e cuvantul cheie. Dar daca vor avea meciuri in picioare (nu in D, ci in meciuri cum e asta de cupa), cine stie...

  8. #29
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    In trecut: Lazareanu (Armatura), Mindileac(Gloria Buzau, Steaua); jucatori: Bumb (Gloria, Apulum, FC Baia Mare), Sabou (Armatura), Mutu (Armatura), Oprea (FC Bihor, pe vremea lui Bondrea - titular), Fele (rezerva, revenit dupa accidentare), Lupascu (Apulum), Gado (FC Bihor, a fost accidentat si de asta face parte din lot).

    Lukacs, Patrascu, Cistean, Lupo, Traistaru, Bugiu, Achim, Balea, Neaga - cel mai "batran' are 18 ani.

  9. #30
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WILD WEST
    Mult noroc bihoreni si va asheptam in A !! Cotzan mai e la voi?
    Zuzu ! Asta a fost cu referire la meciurile cu noi. Nu ca v-ar iubii timisorenii pe voi asa de mult, dar un lucru e sigur : PE NOI NU NE INGHIT DE NICI O CULOARE.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  10. #31
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Sincer, pe mine absolut deloc nu ma intereseaza cat de mult ne iubesc timisorenii, aradenii, sau mai nou clujenii! .....
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  11. #32
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Bihorenii sa-si iubeasca echipa, ne multumim doar cu sprijinul lor. Hai Bihoru' !

  12. #33
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Nu va ,iubesc,! Am fost placut impresionat cum am fost tratatzi la Oradea, de oamenii de acolo,v-am aplaudat am fost aplaudati !!! Aradenii vad peste tot dusmanie , si apropo iar aveti echipa de timisoreni Micutzule .Vreau sincer sa intre Bihorul,iar voi aveti grija cu C-ul ca nu va mai scoate nici dracu de acolo .
    NU SUNT FRATE CU NIMENI, DAR VA RESPECT

  13. #34
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Artimon a si zis ca va tremite rezervele in Cupa, deci Aradul are o sansa, mai ales ca ei nu prea au ce rezerve sa trimita, la cati jucatori le lipsesc. Si eu le tin pumnii fratilor aradeni. Pt cine nu stie suporterii aradeni sunt multa vreme infratiti cu cei brasoveni. Cand au jucat ultima data la Brasov au fost aplaudati de tot stadionul si fiecare galerie a scandat numele celeilalte echipe.

  14. #35
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Si care-i faza cu Brasovul ? Si nu cred ca Aradul are vre-o sansa, daca tu cunosti rezervele Bihorului...

  15. #36
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Cui ii lipsesc ce jucatori? Daca acuma nu avem lot ca lumea....Si si daca pierdem in cupa, in campionat ii batem.

  16. #37
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WILD WEST
    Aradenii vad peste tot dusmanie , si apropo iar aveti echipa de timisoreni [...] iar voi aveti grija cu C-ul ca nu va mai scoate nici dracu de acolo .
    Noi am spart masini in centrul Timisorii la ultimul meci direct?
    Nu e mai grav ca UTA are jucatori timisoreni si a avut in trecut, chiar foarte buni, iar voi nu?
    Sunteti mai obisnuiti cu C-ul ca doar de acolo a-ti promovat prin '47-'48 in B si apoi in A, pentru prima oara. Dupa care prin 2002 a-ti cazut inapoi in C cu o caruta de penalizari.
    Hai sa nu radem de vecini daca noi nu suntem mai buni, zic eu. Si apoi, ca sa am legatura cu subiectul, si Oradea are jucatori timisoreni, unul fiind Miculescu.

  17. #38
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Pe tema asta chiar n-are sens sa va certati, ca joaca si oamenii aia unde-s platiti mai bine, vezi cazul lui Miculescu.

  18. #39
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    In cupa Bihorul nu se va omora prea tare pt ca obiectivul lor e numai promovarea si nu mai au nevoie sa sudeze echipa, ceea ce Aradul are disperata nevoie. E posibil ca rezervele oradene sa fie mai bune decat titularii aradeni, daca Bihorul trimite echipa a doua intradevar. Om vedea noi

    Jorgensen, ce nu ai inteles? Cred ca am explicat destul de clar de ce noi simpatizam mai mult Aradul. Nu intelege ca Bihorul nu imi este simpatic, dimpotriva, sunteti o echipa de traditie si m-as bucura sa promovati si sa va mentineti in A. Cat mai multe ardelene in A, cu atat mai bine.

  19. #40
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Si noi vrem sa intrati voi, indiscutabil. Ca doara saptamana trecuta am fost la Brasov si a fost frumos...

  20. #41
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    La fiecare meci scandati mizerii despre noi !!! si nu va intzeleg.Sa shtii ca multzi sunt de parere ca ar fi buna o prietenie intre noi,bihoreni,aradeni,reshiteni .Sincer ar fi bine sa ajunga shi la voi sponsori puternici sa putem lupta cu . Cand am venit de la Oradea cine a dat cu pietre in autocar ? In sfarsit, as vrea sa cashtige Bihorul,sa promoveze, shi la anul doghunter!
    NU SUNT FRATE CU NIMENI, DAR VA RESPECT

  21. #42
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    sorry. Dar nu intelegeam legatura dintre un meciu UTA - FC Bihor si Brasovul. Nu am vazut ca esti din Brasov. Inca o data imi cer scuze si va doresc numai partide ca si ultima (castigata cu 3-0).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •