Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 247

Thread: Cum iti permiti, Vadime?

  1. #1
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1

    Cum iti permiti, Vadime?

    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...-marketing.htm

    Cum iti permiti, mah? Ce inseamna mizeria asta pe care o faci? Ai lasat un individ mizerabil sa se razbune pe mine in acest mod? Sa-ti fie rusine, am crezut tot timpul ca esti un profesionist, m-am inselat. Articolul e o mizerie, este demn de orice marsavie bolsevica, autorul lui nu poate fi decat un om nedemn. Iar tu te-ai facut partas la aceasta miselie cand ai acceptat sa semnezi "opera" mizerabilului.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  2. #2
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Cum adica s-a razbunat pe tine ? Ce treaba ai tu cu articolul respectiv ?

  3. #3
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    ce articol tare :ras-plans:

  4. #4
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    ahahhaha !

  5. #5
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    Cum adica s-a razbunat pe tine ? Ce treaba ai tu cu articolul respectiv ?
    o fi ruda cu rassie ala

  6. #6
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    wow wow wow wow


    tareeeee!!!!!

  7. #7
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    acolo este vorba de giga chiru ,nici vorba de giga chioru !

  8. #8
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Nu inteleg ce dracu' e gresit in articol. Intradevar, Cops a scapat si de gura lui Rassie si de cea a fanilor legat de capitolul marketing. Acum, marketingul clubului e mai apropiat de suporteri.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...-marketing.htm

    Cum iti permiti, mah? Ce inseamna mizeria asta pe care o faci? Ai lasat un individ mizerabil sa se razbune pe mine in acest mod? Sa-ti fie rusine, am crezut tot timpul ca esti un profesionist, m-am inselat. Articolul e o mizerie, este demn de orice marsavie bolsevica, autorul lui nu poate fi decat un om nedemn. Iar tu te-ai facut partas la aceasta miselie cand ai acceptat sa semnezi "opera" mizerabilului.
    Da-l in judecata...

  10. #10
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Alta acum... Asteptam continuarea!

  11. #11
    phreak RedStar's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    Vadim, o sa ai mai multe procese decat celelalt Vadim

  12. #12
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...-marketing.htm

    Cum iti permiti, mah? Ce inseamna mizeria asta pe care o faci? Ai lasat un individ mizerabil sa se razbune pe mine in acest mod? Sa-ti fie rusine, am crezut tot timpul ca esti un profesionist, m-am inselat. Articolul e o mizerie, este demn de orice marsavie bolsevica, autorul lui nu poate fi decat un om nedemn. Iar tu te-ai facut partas la aceasta miselie cand ai acceptat sa semnezi "opera" mizerabilului.
    Articolul arata niste fapte reale. Nu inteleg care e problema ta, nickul tau din forum aparand acolo la insiruirea de "fani celebri ai Stelei". Te-am considerat celebru, te fac celebru. Gratis. Poate ajungi odata director de marketing la Steaua, sa iti aduci aminte de mine.

  13. #13
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Articolul arata niste fapte reale. Nu inteleg care e problema ta, nickul tau din forum aparand acolo la insiruirea de "fani celebri ai Stelei". Te-am considerat celebru, te fac celebru. Gratis. Poate ajungi odata director de marketing la Steaua, sa iti aduci aminte de mine.
    Poate e suparat pentru ca i-ai gresit numele... ai scris Gica Chiru

  14. #14
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Hm, e posibil, am corectat. Are oricand si un drept la replica spre publicare pe site, dar nu prea vad ce treaba ar avea el. Mai degraba Toshiro sau Rassie.

  15. #15
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Acum si putin offtopic, sa nu va incalziti prea tare: mi se pare mie, sau, din dialogul prezentat in articol, Toshiro al nostru seamana nitel cu ofiterul Julius Heide, din povestirile lui Sven Hassel?

  16. #16
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    @tuxie>cu porta in nici un caz...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  17. #17
    **Bettor** Alberto's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,595
    Reputatie
    1
    wowww

    super articolul

  18. #18
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    In primul rind precizari: Eu sunt rapidist, il cunosc personal pe Rassie, nu-l cunosc pe domnul Gabriel Fuior.

    Vadime, ai aratat inca odata cit de josnic esti ca om!

    1. Nu ai dreptul sa lansezi afirmatii despre persoane fara sa le si poti dovedi.

    2. De unde stii tu pe ce criterii a fost ales directorul de marketing la Rapid? Ai candidat si tu si ti s-a respins dosarul? Cunosti CV-ul persoanei care a fost alese?

    3. Copos a dat cu adevarat o lovitura de imagine, dar in sensul bun.

    3.a. Suporterii au sustinut aceasta numire din momentul cind au aflat-o. Vroiai sa-si puna vreun nepot? Si Valvis a vindut actiuni suporterilor. Rapid este cu un PAS INAINTE ca gindire din acest punct de vedere.
    3.b. Copos a pus in functie un om care-l contesta. Asta inseamna ca poate trece peste ranchiuni marunte personale.
    3.c. Cred ca fierbi de ciuda pentru ca se dovedeste ca printre suporterii Rapidului din tribuna a II-a sunt oameni de valoare, bine pregatiti profesional. In capul tau toti rapidistii sunt tigani, ultrasi, ingusti la minte si nu pot scoate pe gura decit huiduieli.

    4. Te ocupi cumva de dosarele celor care scriu pe forumuri? Colectionezi perle si dupa aceea ... pac cu ele la Rasboiu' Pai se pare ca tu ai apucaturi ********o-comuniste si nu Copos. Oamenii discuta liber de forumuri in ideea ca aceia care administreaza aceste spatii virtuale le ofera si confortul si siguranta ca au o oarecare intimitate, discretie.

    5. Se pare ca si tu si altii aveti o problema. Nu intelegi Rapidul. Rapidul nu este decit al suporterilor. Nu l-a tras nici familia Ceausescu de par in sus sa se ridice, nu a avut nici un minister de interne sa-i faca si desfaca jocurile de culise. Rapidul exista pentru ca are suporteri, nu pentru ca este un SRL sau un SA. Unii dintre suporteri pot ajunge sa lucreze pentru Rapid. E un lucru care tine de normalitate.

  19. #19
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Hai mai trevizes, las-o mai moale cu povestile astea cu rapidul care este cu un pas inainte si cu oamenii de calitate de la tribuna a doua; inteleg ca la voi gunoaiele stau la tribuna 1 si inproasca cu flegme antrenorii adversi.
    Eu nu spun ca rapidistii sunt toti tigani, dar foarte multi sunt, iar Giulestiul, in comparatie cu celelalte stadioane este de departe cel mai mizerabil.
    Copos a fost smecher, a pus un suporter "director" de marketing(cred ca are un salariu de 3 lei tinand cont de zgarcenia lui copos si de probabila pricepere a respectivului in ale marketingului), si-a cumparat practic o farama de liniste.
    Asta-i adevarul amice, l-a cumparat, si asta se vede din declaratia jegoasa de dupa "investitura".

    Referitor la gica chioru, nici mie nu mi se pare ok pomenirea lui in articolul de pe onlinesport; gica ar tr sa-l dai in judecata pe vadim,vorbesc serios, nu stiu insa daca merita.

    P.S. Trevizes, sa nu incepi cu aberatii gen "noi rapidistii nu putem fi cumparati", te rog.
    Last edited by Bumbescu; 16th February 2007 at 11:05.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  20. #20
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by trevizes View Post
    3. Copos a dat cu adevarat o lovitura de imagine, dar in sensul bun.
    Am spus noi in acel articol ca a fost buna sau rea mutarea? Nu cred. Am zis ca a fost o lovitura a lui Copos. Daca am criticat ceva a fost atitudinea noului director de marketing care era inainte leu si dupa numire miel, incepand deja sa foloseasca limbajul lui Copos de la Stefan Gheorghiu... La punctele 1 si 2 nu am ce sa raspund pentru ca subiectul la care tereferi nu se regaseste in articol. Personal sunt sigur ca Rassie are un super-cv si a fost ales legal prin concurs, dar asta nu face subiectul articolului.

    La punctul 4 iti zic doar atat: intimitatea si discretia din spatiile virtuale nu trebuie confundate cu refularea.

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Referitor la gica chioru, nici mie nu mi se pare ok pomenirea lui in articolul de pe onlinesport; gica ar tr sa-l dai in judecata pe vadim,vorbesc serios, nu stiu insa daca merita.
    Nu cred ca l-am jignit cu nimic. L-am trecut in lista fanilor celebri ai Stelei, cu idei putine, dar fixe. Din partea mea poate sa ma dea, nu cred ca are sanse.

  21. #21
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Nu, Vadime.

    Lovitura de marketing la Rapid! George Copos a pus ca director al departamentului de Marketing un ultras forumist care il toca marunt pe blogul personal, sub numele de Rassie. [...] In plus, Rassie a avut de-a lungul timpului dueluri sub centura cu fani cel putin la fel de agresivi ca si el din tabara Stelei. [...] 0Gabriel Fuior alias "Rassie" este un cunoscut al forumurilor de sport. Este, alaturi de "clasici" precum Toshiro sau Gica Chioru (fani ai Stelei), un "demn" aparator al Rapidului pe comunitatile virtuale, cu idei putine, dar agresive.

    La punctul 1 afirmi gratuit ca directorul de marketing e Rassie. Daca eu ma inregistrez pe un forum, sau scriu pe blogurile ziarelor si spun diverse timpenii sub nick-ul de "Vadim" inseamna ca Vadim Cusnarecu a scris acele lucruri?
    Dupa lejeritatea cu care arunci afirmatii pot spune si eu ca Gica Chioru de pe forumuri e de fapt Traian Basescu si tu l-ai jignit pe presedintele tarii.

    La punctul 2: daca tu cataloghezi directorul de marketing al Rapidului ca fiind un ultras recalcitrant, cu idei putine si agresive, desfiintezi ideea de competitie profesionala pentru acel post la Rapid!
    Insinuarile tale chiar daca ne-explicite sunt clare, transparente: Copos isi numeste in functii importante la Rapid contestatarii. La Rapid nu sunt concursuri autentice pe posturi, sunt adusi numai cei cu gura mare pentru a fi potoliti, ca la PCR.

    Asta nu e articol, Vadime! Este o porcarie anti-rapidista.
    OLS asta se vrea un fel de OTV, cu mizerii si mirlanii de senzatie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •