Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 144 of 144

Thread: O intrebare de la un incepator

  1. #127
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    iti trebuie doar buletinul, ca am uitat sa scriu mai sus
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  2. #128
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    cati ani tre sa ai ?

    apropo..arcaheus da si mie ID tau de mess pe prv...ca si eu sunt tot din cv

  3. #129
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    nu trebuie sa ti-l dau pe privat, da click pe iconita de messenger si ma gasesti online
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  4. #130
    sport legend alexq1's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bistrita
    Posts
    908
    Reputatie
    1

    Intrebare pt cei care folosesc pariuri on-line in special GB

    Care ma poate lamuri cum sta treaba 2-6 pariuri sau 3-4 pariuri atunci cand vrei sa pui un bilet pe langa optiunea 1 pariuri mai apare si faza cu 2-6 sau 3-5 2-15 ca sa ma intelegeti ce vreau sa spun am pus o poza
    Attached Images Attached Images

  5. #131
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    alea sunt combouri.. cate 2 - 6 pariuri inseamna

    combinate cele 4 meciuri fiecare 2 cate 2 ... inseamna 6 pariuri.. daca scrii acolo 10mii lei de exemplu, platesti 60mii lei, si pot sa ti iasa si numa 2 meciuri din 4 si tot castigi

  6. #132
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by alexq1
    Care ma poate lamuri cum sta treaba 2-6 pariuri sau 3-4 pariuri atunci cand vrei sa pui un bilet pe langa optiunea 1 pariuri mai apare si faza cu 2-6 sau 3-5 2-15 ca sa ma intelegeti ce vreau sa spun am pus o poza
    sunt pariuri cu combinatii. Daca ai jucat 4 meciuri notate 1, 2, 3 si 4 la varianta 2 ai 6 combinatii 12,13,14,23,24,34 adica ai 6 bilete de cate 2 meciuri generate de calculator.
    La varinta cu 3 meciuri din 6 ai 4 de variante care inseamna practic 4 bilete de pariu
    meciurile 123,124,134 si 234. s.a.m.d. sper ca ai inteles. numarul de combinatii se calculeaza conform formulei de la matematica din clasa a 10 a de la capitolul analiza combinatorica.(combinari de n luate cate k)

  7. #133
    sport legend alexq1's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bistrita
    Posts
    908
    Reputatie
    1
    k mersi mult dar mai as avea o intrebare ady sa zicem ca as pune 2-6 pariu si as pierde un meci atunci ar mai iesi 3 bilete din sase si castigul cum se calculeaza? calculezi castigul unui bilet si aduni cu celelalte care au iesit in cazul de fata a celor 3
    mersi ca mi-ai explicat

  8. #134
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    Sunt 3 bilete la car castigul se calculeaza astfel: inmultirea mizelor castigatoare ale celor 3 meciuri din combinatie x miza pe linie = castig pe unul din cele 3 bilete separate si asa pt fiecare. Dezavantajul e ca tre sa prinzi cat mai multe meciuri din combinate si cu cte cat mai mari pt ca altfel ori iesi pe minus daca iti ies sa zicem 2 sau iesi f putin pe plus daca iti iese un meci cu cota mai mare. Metoda cea mai buna e a lui ady cu 2 din 11 1000 pe linie = 55 combinatii = 55.000 lei/bilet si tre sa-ti iasa 5-6-7 meciuri ca sa iesi ceva profit dar e mai mult de distractie pariul combinatie
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  9. #135
    incepator zapatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    salut!
    sunt nou aici la onlinesport... am citit multe thread-uri pe aici si mi-a placut. asa ca m.am inregistrat.

    de ce nu pariati la betfair??? ok nu este bookmaker si nu au divizia a..dar cotele sunt cele mai bune ... as zice cu 20% mai bune decat la GB.

    pe curand

    greetz
    zapatero

  10. #136
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Bine ai venit!

    Ai citit anuntul legat de reclama pe forumul de pariuri?
    http://www.onlinesport.ro/forum/announcement.php?f=110

  11. #137
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  12. #138
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    vadim omu e nou venit creca i-au sarit ochii direct in threadurile la obiect, nu cele de reclame
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  13. #139
    incepator zapatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    nu e reclama... eu sunt inregistrat la mai multe case de pariuri.. pur si simplu m-a interesat de ce nu pariati la BF. nu vreau sa.i stric monopolu lui GB aici.. si eu sunt multumit acol...

  14. #140
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ti se pare ca GB are monopol aici. Chiar te rog sa imi spui daca vezi reclama la alte case de pariuri, ca sa stergem mesajele.

    Ok, am inteles, nu e nici o problema.

  15. #141
    incepator
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    18
    Reputatie
    1
    spuneti-mi si mie care e site-ul de la GB? mersi

  16. #142
    junior ozone's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    92
    Reputatie
    1
    GB are cote extrem de superslabe, insa investeste ffff mult in reclame, si aduna o multime de incepatori care nu se pricep. BF e singurul unde merita sa joci sume adevarate

  17. #143
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ozone
    GB are cote extrem de superslabe, insa investeste ffff mult in reclame, si aduna o multime de incepatori care nu se pricep. BF e singurul unde merita sa joci sume adevarate

    toti am fost asa, nimeni nu a inceput cu exchange-ul din prima
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  18. #144
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by krististar View Post
    Vreau sa stiu cum sa fac sa joc si eu la gamebockers astia ca nu prea am incredere deci am bani cash si nu am posibilitate sa-mi fac cont nici in tara si nici aici in strainatae cum fac ??? am inteles ca de depus pot cu niste carduri pre platite dar cum imi dau asti abanii inapoi ma intereseaza cum merge sisitemul daca mai este cineva ca mine ????
    ionele, gasii acilishea un thread interesant. doar septe pagini de citit si ai banii de suc.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •