Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 85 to 105 of 144

Thread: O intrebare de la un incepator

  1. #85
    senior
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    deci ce s-a fac eu vreau sa-mi fac card in leii s-a rezolvat situatia cu rol ron sa trimita cineva un mail ca eu nu am putut cu intrebarea ===----#daca am un card visa electron in leii noi cum fac sa-mi deschid cont la gamebookers ca aia cer rol nu ron ??????????????????????????????????-----------#

  2. #86
    senior
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    deci daca am un card visa electron in leii noi pot sa deschid cont in eurio la gb ??? adik ei extrag din contul meu de leii suma necesara in euro ?? si daca da la ce curs ??? joc sume foarte mari deci este important

  3. #87
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0

    O intrebare de la un incepator

    Mah, am si eu o intrebare....de exemplu pe un bilet daca pui 5 meciuri si iti ies doar 4, castigi o cota parte din miza sau nu castigi nimic ... ?

  4. #88
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    nu castigi nik....
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  5. #89
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    pai si atunci cine e prost sa puna mai multe meciuri....nu pui minimu (apropo care e minimu pe un bilet ? )

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by stefanm14
    Mah, am si eu o intrebare....de exemplu pe un bilet daca pui 5 meciuri si iti ies doar 4, castigi o cota parte din miza sau nu castigi nimic ... ?
    castigi experienta;

    minimul pe bilet este:
    10.000 Pariloto
    20.000(+3000 taxe) Casele de pariuri din ROmania
    0,10 E (4000 lei) - pariuri on line

  7. #91
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    pey...poate k se referea la minimu de meciuri...depinde de casa de pariuri, dar in general minim 3 meciuri..depinde de casa...
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  8. #92
    Superbull dlgicu's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Boston
    Posts
    832
    Reputatie
    1
    Stefanm14, ai dreptate, daca nu vrei sa risti pui nr. minim de meciuri pe bilet.
    Doar tine cont ca daca pui niste meciuri pe doua bilete cotele se aduna, iar daca le pui pe un singur bilet, ele se inmultesc.
    Asadar e alegerea ta, totul se reduce pana la urma la acelasi lucru: pastrarea echilibrului intre risc si eventualul castig.
    Dimineata aerul curat s-ar putea sa-ti sparga fata

  9. #93
    junior Tyres's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Suceava
    Posts
    140
    Reputatie
    1
    Fotbalul de la Bucuresti se impute... iar ce rezulta e Divizia A
    -=buna concluzie=-
    [COLOR=red][B][FONT=Comic Sans MS]Forever[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=blue][B][FONT=Comic Sans MS]Steaua[/FONT][/B][/COLOR]
    [COLOR=Yellow][U][FONT=Verdana]Ai grija ... pariurile provoaca dependenta[/FONT] [/U][/COLOR]

  10. #94
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    da, da si dak pui de exemplu 6 meciuri pe un bilet si iti ies 5, mai bine pui 3 pe unu si 3 pe altu ...poate castigi...oricum ai dreptate cu pastrarea echilibrului

  11. #95
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    pey...dak pui 6 si iti ies 5 pierzi.....dak pui 3 si 3...si iti ies 3 si 2(una calda una rece)
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  12. #96
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    da poti vezi ca am postat eu mai inainte raspunsul primit de la gamebookers cauta cateva pagini in urma
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  13. #97
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    Mai am o intrebare : cum pot paria on-line , daca se poate sa imi spuneti pasii cat mai detaliat !....si cat mai multe alternative ..

  14. #98
    sport legend alexq1's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bistrita
    Posts
    908
    Reputatie
    1
    Am facut un cont la gm iar acuma doua zile netul a picat si nu am mai putut intra pe net pana acuma si acyma cand vreau sa intru pe gamebookers imi da cica forbidden nu ma lasa sa intru pe iste oare de ce?>???

  15. #99
    sport legend alexq1's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bistrita
    Posts
    908
    Reputatie
    1
    cum fac sa-mi sterg contul de pe gamebookers deoarece vreau sa-mi fac alt cont ????
    astept raspuns!!

  16. #100
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    le trimiti mail si le spui sa iti stearga contul deaorece ai gresit cand ti-ai ales valuta contului sau bagi si tu ce duma vrei si ca vrei sa iti faci altul si ca nu poti sa iti faci 2 conturi pe acelasi nume deci ii rogi frumos sa ti-l stearga
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  17. #101
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    Citeste cu atentie threadul
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=7885
    unde s-a discutat recent despre problema asta.
    Pe scurt, pariatul online (majoritatea de aici folosesc Gamebookers pt ca au o oferta f buna) se rezuma la:
    1. Iti trebuie un card, de preferat VISA Electron de la BCR .Te costa 100 de mii si intr-o saptamana este gata
    2. Iti trebuie cont la GB care se face f usor in maxim 5 minute. Atentie la crearea contului, odata aleasa valuta in care se va desfasura activitatea ta ulterioara nu se mai poate schimba, odata ales ROL de exemplu nu mai poti schimba in euro si invers. Acest lucru oricum conteaza ai putin pt ca ei fac automat tranzactia valutara din valuta de pa card in valuta contului tau, dar s-ar putea daca nu sunt la fel sa te tapeasca putin la schimb
    3. Numele de pe card sa corespunda cu numele detinatorului contului, altfel nu vei putea face depuneri/retrageri
    4. Si in ultimul rand, dar CEL MAI IMPORTANT, iti trebuie multa bafta si inspiratie!!!!

    Sper ca ti-a fost de folos.
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  18. #102
    CUCS archaeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    712
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by krististar
    deci daca am un card visa electron in leii noi pot sa deschid cont in eurio la gb ??? adik ei extrag din contul meu de leii suma necesara in euro ?? si daca da la ce curs ??? joc sume foarte mari deci este important

    uite aici mailul ca poate iti e mai usor decat sa cauti prin tot threadul:

    "Buna ziua

    Valuta contului online nu este importanta, orice conversie valutara
    in/dinspre contul online se face automat, deci puteti folosi carduri in
    lei indiferent de valuta contului online. Asadar, nu va fi nici o
    problema nici in cazul dvs.

    Mult succes!"
    [COLOR=Blue]ce nu te omoara, te face mai puternic[/COLOR]

  19. #103
    sport legend alexq1's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bistrita
    Posts
    908
    Reputatie
    1
    ba mie nu-mi intra pe gamebookers aceasi problema si la voi sau ii de la mine ca sa stiu daca ii de la mine dar am impresia ca ii de la ei astept raspuns!!

  20. #104
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    VISA Electron de la Raiffeisen merge ?

    O sa incerc cat de curand...daca mai am vreo problema o sa zic...mersi..

  21. #105
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0
    Visa Electron de la BCR merge cel mai bine. Sincer nu stiu daca merge VISA Electron de la Raiffeisen.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •