Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 53 of 53

Thread: Comentarii la Balaci vs Starsteel(reloaded) (?)

  1. #43
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    oltenia-restul lumii reloaded
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  2. #44
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cra10veanu View Post
    la comentarii esti cel mai tare in arena esti ca femeile, shortzu-n cap si fuga acasa
    Capitane al echipei oltene sa reamintesc aici ca la 28 de ore dupa inceperea bataliei din arena care avea durata de 10 zile ai bagat capul in nisip si l-ai scos doar in momentul votarii adica dupa mai bine de 10 zile. Cum naiba de nu te-ai asfixiat? Ti-ai amenajat locul si pt. alte ocazii, ai un tub cu oxigen nebunaticule. Strutule!.... asta ar trebui sa-ti fie nick-nameul.
    P.S. Am facut o verificare pt. a demonstra veridicitatea celor afirmate de mine....ai iesit din arena pe 23 ian. ora 0,19 si ai reintrat pe forum exact la threadul cu votarea in data de 3 feb ora 22,32 adica dupa 11 zile fara 2 ore. Halal capitan.....Strutule! :ras-plans:

    Quote Originally Posted by relansat View Post
    Inodore
    ..............................................
    Traducere pt. tine desi nu credeam ca e nevoie, mesajele lui sunt fara gust(insipide), fara miros(inodore)....tradatorule!
    Last edited by starsteel; 14th February 2007 at 11:51.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  3. #45
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Hahaha, punctele se vroiau a fi continuare a ceea ce vroiam sa spun despre mirosul lasat de postarile tale, insa m`am abtinut.

  4. #46
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jus7M3 View Post
    e o chestie mare ca stiti si voi ce e ala elicopter si nu mai dati cu pietre dupa el
    esti inteligent pana in oase...mi-au dat lacrimile la cat de profund ai fost...apropo va mai fura aia portile de la politie?:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  5. #47
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hamsterutz View Post
    esti inteligent pana in oase...mi-au dat lacrimile la cat de profund ai fost...apropo va mai fura aia portile de la politie?:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
    bah hamstere nu mai vb de "inteligenta" ca te depaseste rau de tot subiectul .. moldovean inteligent e ceva utopic .. revino`ti la activitatile cu care esti familiarizat .. mulsu` caprelor, bautura si batutul nevestei
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  6. #48
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Vezi-ti tu de prazul tau, ca ai avea parte de mai multa liniste!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #49
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    mamaligare eu oricum am parte de foarta multa liniste .. deci hai fuga la oi nu mai pierde vremea p`aci
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  8. #50
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    ai parte de liniste nu te deranjeaza prazul ca e prea mic,tre sa il cauti cu penseta si lupa nu?
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  9. #51
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bada_otelul View Post
    ai parte de liniste nu te deranjeaza prazul ca e prea mic,tre sa il cauti cu penseta si lupa nu?
    o replica atat de idioata ar merita un raspuns pe masura ceva de genul "prietena ta nu s-a plans aseara" .. dar eu o sa ma abtin

    p.s. asta presupunand ca ai avut in viata ta(aia patetica) o prietena .. cam greu de presupus dar totush hai sa presupunem prin absurd !!
    Last edited by Jus7M3; 16th February 2007 at 00:54.
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  10. #52
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    poate imi explica si mie cineva de ce mai este deschis threadul asta

  11. 16th February 2007, 00:53
    Reason
    jigniri

  12. #53
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    thread inchis ...
    Last edited by delaparis; 16th February 2007 at 01:01.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •