Results 1 to 8 of 8

Thread: Balaci vs Starsteel(reloaded)

  1. #1
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1

    Balaci vs Starsteel(reloaded)

    Incep aceasta lupta(pentru a doua oara),din motive intemeiate:
    1.Starsteel,prin metodele sale,a stricat lupta Olteni-Moldoveni,prin intimidari si actiuni asupra mea si a altor olteni.
    2.Si-a facut o clona(a si recunoscut ca are),cu care a votat si a influentat lupta in mod decisiv.
    3.Mi-a dat sanctiuni exagerate intr-o serie de ocazii,facandu-ma sa cred ca are ceva impotriva mea.
    4.In sfarsit,aceasta nu e numai lupta mea.E si a lui Coco,pe care l-a banat abuziv de 2 ori in ultimele zile.A lui relansat,pe care l-a jignit,a lui nr.10 si inter pe care,alaturi de restul oltenilor,i-a facut nesimtiti.
    Promit sa detaliez mai multe pe viitor si astept raspuns din partea lui starsteel.

  2. #2
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    I-am lasat lui starsteel cele 10 ore la dispozitie,deci de acuma pot scrie consecutive.In primul rand argumentarea cred eu este destul de clara.Prin atitudinea lui,starsteel a prejudiciat si jignit nu numai pe mine,dar si pe ceilallti forumisti olteni,plus relansat,plus si-a batut practic joc de intreg forumul prin comicaria cu "clona".Nu o sa dau inca citate,o sa vina timpul si pentru ele daca provocarea va fi acceptata.
    Scopul este simplu:ori sa il fac pe starsteel,prin argumente sa isi ceara scuze in fata mea si a celorlalti forumisti(eu am facut-o cand am gresit fata de el),ori sa il inving prin vot(vot care ar veni ca o confirmare a faptului ca a gresit).In caz contrar,sunt gata sa imi cer scuze eu pentru ca i-am defaimat,tarat numele in noroi in arena.Este o lupta de onoare si sper ca starsteel sa aiba acea onoare necesara pentru a o accepta.

  3. 6th February 2007, 12:10
    Reason
    consecutive ... galben

  4. 6th February 2007, 16:38
    Reason
    consecutive ... galben

  5. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    balaci pentru consecutive
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #4
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Adversarii pun mesaje alternativ. E normal sa astepti intai raspunsul adversarului, nu sa pui 10 mesaje la rand, lucru care face subiectul greu de citit. Incalcarea acestei reguli duce la primirea unui cartonas galben. Totusi, se pun mesaje consecutiv, daca nu s-a primit un raspuns intr-un interval de 10 ore.
    Si in Olteni vs.Moldoveni s-a practicat aceeasi modalitate,molodvenii au postat consecutive dupa 10 ore si nu au fost sanctionati.Cer retragerea galbenului
    P.S.Au fost mesaje intersectate intre cele ale mele,oricum nu au fost consecutive,asa ca galbenul nu avea motive sa fie primit

  7. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Pentru ArenA group fight este o adaugire la regulament care nu se aplica la 1 contra 1 ....

    Chiar daca sunt mesaje intercalate intre cele doua ale tale astea nu conteaza ca vor fi mutate sau sterse ... calculul la consecutive se face in functie de ce posteaza adversarul tau ... atat.

    Iti raspund acum pentru ultima oara deoarece daca mai discuti mult poti lua galben din nou deci ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. 9th February 2007, 20:42
    Reason
    aici posteaza doar cei care sunt in lupta

  9. #6
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Starsteel a postat de 2 ori la comentarii rezulta sunt invingator!!!

  10. #7
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Bravo ma invingatorule! Felicitari!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  11. #8
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    the end ... starsteel a refuzat lupta deci balaci a castigat "exemplar"
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •