Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 274 to 286 of 286

Thread: Sezonul 2005-2006

  1. #274
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Linia de clasament cu echipele de pe 1-8 (deci primele 7)
    14 9-3-2 28-9 30p (ad. +9)
    Linia de clasament cu echipele de pe 9-16 (ultimele 7, Armatura s-a retras)
    14 6-6-2 16-7 24p (ad. +3)

    Daca poate sa-mi explice cineva. Eu personal nu inteleg.

    Alte chestii interesante, am incheiat sezonul cu cea mai buna aparare(la egalitate cu Liberty) si cel mai bun golaveraj. Am avut al doilea atac dupa Bihor.

    Daca te uiti asa, n-a aratat chiar rau sezonul, dar am ratat obiectivul (desi nu era declarat la inceputul sezonului). De remarcat este ca suntem in crestere. In tur am fost mai buni decat in sezonul trecut iar in retur am fost mai buni decat in retur. Daca la anul continuam cum am terminat acum, avem sanse mai sa promovam.
    Last edited by dragos_popa17; 5th June 2006 at 13:51.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  2. #275
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    Sunt un admirator a frumoasei echipe studentesti a Clujului, "U". Sper din toata inima sa promoveze in Liga I. E vremea ca echipele de traditie sa revina in elita. Ce palmares si traditie au Vasluiul, Pandurii sau Urziceniul?
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  3. #276
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    @gontel bine zici tu, insa promovarea nu depinde nujmai de noi, suporterii
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  4. #277
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gontel View Post
    Sunt un admirator a frumoasei echipe studentesti a Clujului, "U". Sper din toata inima sa promoveze in Liga I. E vremea ca echipele de traditie sa revina in elita. Ce palmares si traditie au Vasluiul, Pandurii sau Urziceniul?
    Ce e neaparat sa aiba Palamares si Traditie sa fi in A
    Au echipa cea ce voi nu aveti
    Voi cu "Patronul vostru (Consiliul Local ) nu aveti nici o sansa la Promovare
    Echipele sustinute de COnsiliul Local si de primarie nu au nici un viitor ma mir cum de sunteti si in B

  5. #278
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Pandurii or avea ceva patron multimilionar in dolari si nu stiu eu...nu cumva ii sustinuta si echipa asta din banii oamenilor din Oltenia? ca asta stia toata tara. stai linistit ca noi an de an am avut buget peste Pandurii.

  6. #279
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Pai e sustinuta din Oltenia da nu ca voi de COnsiliul Local si PRimarie
    Si cum poti sa spui tu ca ati avut buget mai mare decat pandurii
    Baga Consiliul Local 2 mil $ in echipa nu cred
    Si pe de o parte noi am fost in A si voi de 10 ani tot stati in B

  7. #280
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    132
    Reputatie
    1
    Vai, si eu am fost anul trecut in Monaco, 2 ore.. Asta ma face oare multimilionar in dolari? Stai linistit, ca "U" are bani nu numai de la CL, exista si alti actionari, exista si sponsori. Si in plus exista public adevarat. Despre voi m-am lamurit cand am urmarit 10 min din meciul de pe regie de anul trecut. Aveati acolo un nene ce urla in megafon de parca era pozarul cu maimuta de pe plaja, si cam atat.

  8. #281
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Aia sunt vai mama lor
    La Capitolul Galerie ptr Deplasare suntem ce mai proasta din Tara
    Aia urla de Foame si sunt numai Tigani care nu au ce face si se duc

  9. #282
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    mai coco...sa iti zic ceva : banii care se invart in Cluj fac de 2 ori cat toti banii care se invart in oltenia . Asa ca hai pa , dute pe plantatie ca te striga sapa .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  10. #283
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HIV View Post
    mai coco...sa iti zic ceva : banii care se invart in Cluj fac de 2 ori cat toti banii care se invart in oltenia . Asa ca hai pa , dute pe plantatie ca te striga sapa .
    Da ma de aia aveti voi bani si numai in B stati de 10 ani de zile
    Da nu ma lasi cu vrajeli de astea ca aveti bani si voi nu sunteti capabili sa promovati
    Ai Bani promovezi n`ai stai in B si cu asta basta

  11. #284
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    din cate stiu io se promoveaza prin competenta jucatorilor, nu prin cat de mare e bugetu echipei
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  12. #285
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    coco...dute la poarta sarutului...leaga o funie...si spanzura-te
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  13. #286
    exhibitionist Bur's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Rm. Valcea/Cluj-Napoca
    Posts
    125
    Reputatie
    1
    o echipa frumoasa, niste suporteri la fel de patimasi ca si cei olteni. sper sa reveniti pe prima scena fotbalistica, sa incercam (Universitatea Craiova, U Cluj, CFR Cluj, Poli Timisoara, Farul Constanta si poate alte echipe din provincie) sa zdrobim dominatia bucuresteana.
    bafta in B !!!
    Forza STIINTA !!!
    Last edited by t.b.; 29th July 2006 at 18:54.
    ROMAN prin nastere, OLTEAN prin gratie divina.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •