View Poll Results: Care este cel mai mare criminal din istorie ?

Voters
51. You may not vote on this poll
  • 1.Jack Spintecatorul

    15 29.41%
  • 2.Andrei Cikatilo

    0 0%
  • Ion Ramaru

    6 11.76%
  • Ted Bundy

    7 13.73%
  • Ed Kamper

    0 0%
  • Chucky Manson

    2 3.92%
  • Jeff Dahmer

    2 3.92%
  • alt criminal

    19 37.25%
Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 308

Thread: Cine este cel mai mare criminal din istorie?

  1. #85
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    pai au fost cumulate toate faptele comise
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  2. #86
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    Voi incepe in curand o istorisire a crimelor oribile ...veti afla astfel despre oameni omorati ,transati si carati intr-un cufar , despre surori mai mari care -si omoara fratii mai mici
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #87
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    Despre criminali care folosesc acidul sulfuric pt a dezmembra victimele ; despre metoda incinerarii
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #88
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Voi vedeti ce face asta aici?:
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  5. #89
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Ce facea si pana sa ia ban.Dar avem noi grija de el

  6. #90
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    Despre criminali care folosesc acidul sulfuric pt a dezmembra victimele ; despre metoda incinerarii
    Asa si ce propui?

  7. #91
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    mi-e lene sa citesc toate postarile, asa ca e posibil sa repet ceea ce a spus altcineva. pentru mine cel mai mare criminal din istorie ramane tovarasul Stalin.

  8. #92
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Cel mai mare genocid din istorie nu este totusi cel sovietic,ci cel al amerindienilor.Insa acolo au fost mai multi faptasi!

  9. #93
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    Despre criminali care folosesc acidul sulfuric pt a dezmembra victimele ; despre metoda incinerarii
    esti nebun...
    intra si tu pe rotten .ro sau .com mi`e lene sa verific, ca nu stiu
    ca asta-i pentru tine...

  10. #94
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    hehe, pai e vorba de alte vremuri (poate nu o sa gasesti argumentul valid, dar asa putem spune ca cel mai mare genocid este navalirea mongola). Oricum am stat si m-am gandit mai bine si am ajuns la concluzia ca cel mai mare criminal din istorie a fost probabil Ciuma.

  11. #95
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Ciuma a ucis cam jumatate din po****tia Europei medievale(la ciuma respectiva te referi presupun),deci vreo 75 milioane oameni. Amerindienii au murit peste 100milioane. La mongoli e foarte greu de estimat cati au murit,insa nu cred totusi sa fi depasit acest numar

  12. #96
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    nu are rost sa polmizam pe acest subiect, insa cred ca este foarte greu de cuatificat acum cati ameridieni au murit. Ciuma rosie a omorat peste 100 mil de oameni ( vezi Cartea neagra a comunismului).Oricum deja e putin sinistru sa facem comparatii de genul asta ( mie asa-mi lasa impresia). eu ma retrag de pe acest thread.

  13. #97
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    pacat, cu balaci schimbul de replici ar fi putut fi nesfarsit
    se cheama sindromul flasnetei
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  14. #98
    junior Gorjan's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Gorj
    Posts
    113
    Reputatie
    1
    Hitler si acolitii lui. 6 milioane de evrei+tigani+polonezi+romani+rusi etc.
    Lasati mintea umana libera. Trebuie sa fie libera. Va fi libera. Superstitiile si dogmatismul nu o pot constrange.

  15. #99
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Mai baieti, titlul threadului e despre criminali in serie, nu despre cei ce au comis genocid! Imediat il bagati si pe Ceausescu! Plus ca cei care au comis genocid, o faceau in numele unui ideal, ei credeau cu tarie ca ceea ce fac e pentru binele omenirii (accentuat si de un pic de paranoia in cazul lui Stalin).
    Pe de alta parte criminalii in serie au comis acele fapte din cauza unor traume sau deceptii (cum a fost cazul lui Bundy).

    Unii vad ca sustin ca Jack The Rpper ar fi un mare criminal in serie pentru ca nu a fost prins. Dar ganditi-va un pic ce tehnologie de investigare a crimelor exista pe vremea aia si ce tehnologie s-a folosit cand au fost prinsi ceilalti criminali mentionati!

    Lordule, trebuia sa-l incluzi in poll si pe Gacy. Daca era in poll, il votam pe el, asa l-am votat pe Bundy pentru ingeniozitatea cu care-si atragea victimele (se dadea drept politist, mima fracturi, defectiuni la masina, etc).
    Astazi o sa fac o scurta istorie a crimelor lui Gacy.
    Last edited by Doctor_Satan; 8th May 2007 at 15:57.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  16. #100
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    Charles Milles Manson
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  17. #101
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    Doctor Satan asa sa faci sa aflam si noi cine ii Gacy ala
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  18. #102
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Din pacate nu ma pot tine de promisiune! Voi scrie istoria lui Gacy cel mai devreme luni.
    Cum Lordule, n-ai auzit de Gacy? Ala care-si ingropa victimele sub propria lui casa iti spune ceva? Ma dezamagesti!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  19. #103
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    pana pune doctor_satan..
    John Wayne Gacy, (March 17, 1942 - May 10, 1994) was an American serial killer. He was convicted and later executed for the rape and murder of 33 boys and men, 27 of whom he buried in a crawl space under the floor of his house, while others were found in nearby rivers, between 1972 and his arrest in 1978. He became notorious as the "Killer Clown" because of the many block parties he threw for his friends and neighbors, entertaining children in a clown suit and makeup, under the name of "Pogo the Clown."
    http://upload.wikimedia.org/wikipedi.../Waynegacy.jpg
    sau mai pe scurt si pe intelesul tuturor:
    John Wayne Gacy - a fost un criminal in serie care a molestat si ucis 33 de baieti si barbati, dintre care 28 i-a ingropat in curtea sa. A fost executat la data de 10 mai 1994.
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  20. #104
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    da nu'mi vine sa cred k jack spintecatorul are mai multe voturi decat Theodore Robert "Ted" Bundy care nici acu nu se stye exact cate persoane a omorat(el a recunoscut 30 de crime)
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  21. #105
    supergirl ioanav88's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    820
    Reputatie
    1
    Eu l-am votat pe Manson pentru ca i-a mai convins si pe altii sa faca aceleasi ispravi ca el, cica avea o putere de mani****re iesita din comun

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •