View Poll Results: Se califica Rapid?

Voters
55. You may not vote on this poll
  • Da

    45 81.82%
  • Nu

    10 18.18%
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 119

Thread: Rapid - Vardar Skopje

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    e este langa a;

    hai ca inchidem discutia , nu are era ideea;
    insa felul in care foloseai cuvantul "taran" despre un forumist , si tu nu ai habar de gramatica elementara

  2. #65
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    asa e paul oricum scuze ca te-am deranjat , tu care esti cel mai destept de pe forum.

  3. #66
    incepator
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    47
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    e este langa a;

    hai ca inchidem discutia , nu are era ideea;
    insa felul in care foloseai cuvantul "taran" despre un forumist , si tu nu ai habar de gramatica elementara
    asta este problema la romani, mananca rahat, sa nu spun ***** (a se vedea maestru' Paul) cu lingurita. Am crezut ca se vorbeste de meciul Rapid-Vardar si nu de gramatica elementara a limbii romane facuta de un asa zis intelectual.
    "U" 4ever

  4. #67
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    M-am uitat si eu la prima repriza, ca la a doua n-am mai rezistat...Rapidu asta trebuie sa fie cea mai plicticoasa echipa din lume. A luat o optiune buna pentru calificare, dar nu cred ca au ce sa comenteze de Steaua atata timp cat joaca asa!

  5. #68
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Pentru poze de la acest meci: http://www.onlinesport.ro/forum/show...newpost&t=7174

    Plictisitor... ieri... poate! Totusi sa nu generalizam. In prima repriza a fost putina tatonare, nu trebuia ca Rapid sa se arunce cu capul inainte, ca nu tot timpul iese cum vrei (vezi miercuri seara). In partea a doua a fost o alta poveste! Sa nu uitam totusi ca au mijlocul a fost foarte schimbat fata de sezonul trecut!

    FYI, Rapid a avut sezonul trecut - pe teren propriu vorbind - foarte multe meciuri spectaculoase... si foarte multe.. victorii!

  6. #69
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    [QUOTE]Rapid a avut sezonul trecut - pe teren propriu vorbind - foarte multe meciuri spectaculoase... si foarte multe.. victorii!
    doar nu te astepti ca un stelist sa recunoasca asa ceva! remeber rapid vs. steaua din sezonul trecut!!! Oricum din prima repriza nu puteau sa se arunce peste o echipa despre care nu stiau nimik (fata de rosenborg care joaca an de an in CL si mai mult este un dintre echipele cautate la casele de pariuri pt campionatul norvegiei), iar macedonenii s-au aratat periculosi la inceput. Repriza a doua a aratat klar diferenta dintre echipe si fotbalul practicat de rapid. Un + pentru atmosfera deaseara din peluza nord. Atentie Dinamo atentie Steaua!

  7. #70
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Atentie la ce?

  8. #71
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Siljanoski
    M-am uitat si eu la prima repriza, ca la a doua n-am mai rezistat...Rapidu asta trebuie sa fie cea mai plicticoasa echipa din lume. A luat o optiune buna pentru calificare, dar nu cred ca au ce sa comenteze de Steaua atata timp cat joaca asa!

    lol lol lol , da meciu are 45 de min ? are 90 daca ai vazut repriza a 2 a ocazii peste ocazii .
    in afara de cele 3 goluri mai trebuiau 1 2 , plus ca aia au ajuns de 2 ori la poarta printr-un corner si sutu ala in bara din ultimele minute.
    sau la div b se joaca fara aparare si ai multe goluri si nu te plictisesti?
    eu cand ma uit la div b la 11 la un meci oarecare adorm imediat asa ca ....

  9. #72
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    Da` ce-i cu gazonul ala vestit de pe Giulesti

    Terenul arata prost datorita celor de la TVR 1 din cauza transmisiei. E la fel ca in campionatul trecut , excelent.

    Cei prezent la meci pot confirma.

  10. #73
    caine rosu old lord's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    351
    Reputatie
    1
    felicitari rapid
    prima echipa romaneasca care are calificarea asigurata

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cry
    lol lol lol , da meciu are 45 de min ? are 90 daca ai vazut repriza a 2 a ocazii peste ocazii .
    in afara de cele 3 goluri mai trebuiau 1 2 , plus ca aia au ajuns de 2 ori la poarta printr-un corner si sutu ala in bara din ultimele minute.
    sau la div b se joaca fara aparare si ai multe goluri si nu te plictisesti?
    eu cand ma uit la div b la 11 la un meci oarecare adorm imediat asa ca ....
    uau , ce minune la 3-0 v`ati creat ocazii peste ocazii , cu o echipa care an de an joaca in prima liga din macedonia;

    Totusi , pentru cei care am mai privit meciuri de Ch. League la TV , jucatori ca Frode Johnsen , Basma , Roar Starnd si Helstand ne zic ceva ...

    Faptul ca au o varsta nu inseamna ca nu au valoare;

    Sa va vedem si pe voi intr-un meci adevarat , ca la batut andorezi si macedoneni sunteti primii...

  12. #75
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    ce vb eu si ce intelegi tu paul care esti desteptul forumului of of .....

  13. #76
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sunchase
    Terenul arata prost datorita celor de la TVR 1 din cauza transmisiei. E la fel ca in campionatul trecut , excelent.

    Cei prezent la meci pot confirma.
    Am trait s-o aud si pe asta
    Pai omule tu din tribuna vezi altfel pentru ca nu vezi perpendicular, de sus asa se vede cum ai vazut la tv.
    Gazonul s-a vazut ca e deteriorat, si asta din cauza ploilor...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  14. #77
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    Citeste din nou ce ai scris.

  15. #78
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Ce anume n-ai inteles?
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  16. #79
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    Am trait s-o aud si pe asta
    Pai omule tu din tribuna vezi altfel pentru ca nu vezi perpendicular, de sus asa se vede cum ai vazut la tv.
    Gazonul s-a vazut ca e deteriorat, si asta din cauza ploilor...
    Pe dracu...l-au furat!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  17. #80
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    victorie previzibila. Chiar daca meciul a fost " plictisitor" RAPIDUL SI-A INDEPLINIT OBIECTIVUL, CALIFICANDU-SE in turul I.
    @ paulica ........cu parere de rau iti spun, cu toate ca imi esti foarte simpatic uneori , ca intinzi coarda cam mult. nu sunt eu moderatorul aici, dar jumate din mesajele postate de tine doar pe forumul acestui meci au fost complet off-topic, sau sa zic complect?
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  18. #81
    manager nicu26's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Felicitari Rapidului pentru victorie. Astept sa vad cu cine pica in turul 1 si poate ... are noroc de o clificare in grupe.

  19. #82
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    De Rapid nu mai zice nimeni nimic ?

  20. #83
    sports fan NY_giants05's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    563
    Reputatie
    1
    Ce sa zicem...Asteptam maine sa vedem ce vor face rapidistii. Oricum, nu prea cred k vor avea vreo problema cu cei de la Vardar. Ar fi un MARE dezastru sa nu se califice Rapidu'.
    [I] [SIZE="2"]"Exista doua lucruri infinite : universul si prostia omeneasca"[/SIZE] [/I]

  21. #84
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis
    De Rapid nu mai zice nimeni nimic ?
    pe forumu asta se vorbeste despre echipele marii nu despre noi ....
    noi suntem prea mici ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •