Results 1 to 10 of 10

Thread: Pentru cei care traiesc in Danemarca sau in Norvegia

  1. #1
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1

    Pentru cei care traiesc in Danemarca sau in Norvegia

    Este momentul sa trecem la actiune



    Dupa cum cativa din voi stiu deja, doresc sa intocmesc un protest la UEFA pentru faptul cum a forst tratata Romania de arbitrii. In acest protest, as dori sa pun mai multe lucruri printre care si articole din presa scandinava care scriu sincer ca am fost dezavantajati.

    Daca vreti sau daca puteti, as avea nevoie de cat mai multe articole din presa daneza (sau norvegiana) care scriu despre cum am fost dezavantajati in meciurile directe cu ei. Daca ati putea chiar sa le traduceti in engleza, ar fi si mai bine.

    Puteti sa-mi trimiteti aceste articole in orice mod: e-mail, link-uri, posta normala, etc.


    multumesc

    Catalin (AKA Lupisor Lupetto)
    siteleader@romfotbal.com
    [i] "Strength and honor" [/i]
    [b] MAXIMUS DECIMUS MERIDIUS [/b]

  2. #2
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Cred ca asta e treaba Federatiei Romane de Fotbal dar ei nci macar asta n-au facut ca sa-si mai spele pacatele.
    FORZA CEAHLÃUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  3. #3
    senior PeaceKeeper's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    248
    Reputatie
    1
    Federatia nu a facut si nici nu va face nimic,atat timp cat este Sandu presedinte.Va garantez eu! :x
    HAI ROMANIA!!!
    TOTUL PENTRU TARA!!!
    TOTUL PENTRU ROMANIA!!!
    BLACK WARRIORS RULE!!!

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Lupisor , cred ca este cam tarziu...articole au aparut in presa scandinava , dar cei care au cumparat ziarele ma indoiesc ca le mai au...
    Poate pe internet sa gasesti ...sau vorbeste cu Dorin ,el traieste pe acolo... Il gasesti pe forumul de la "tenis" sau pe forumul FC Arges...

  5. #5
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    sau pe fotbal international
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  6. #6
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    Stiu ca este cam tarziu si ca este treaba federatiei, dar daca ei n-o fac....


    Am intalnit pe cineva care lucreaza cu articolele daneze, acum imi trebuie cineva din Norvegia...
    [i] "Strength and honor" [/i]
    [b] MAXIMUS DECIMUS MERIDIUS [/b]

  7. #7
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Eu sint in Suedia .S-a scris in presa de aici ca 11 m a fost ieftin si ca golul doi s-a marcat dupa ce timpul de joc s-a terminat .Dar nimic altceva tip complot etc. Fotbal si arbitraj ca intotdeuna . Cine se angajeaza pentru ceva neutral? Dupa parodiile de arbitraj din Corea cind tari ca Spania si Italia au fost furate pe fata cui crezi ca-i pasa de ce s-a petrcut cu Romania ????Si oricim nu se schimba nimic !Danezii cit si norvegienii au recunoscut ca romanii au fost mai buni si ca ei au avut noroc sa egaleze .Dar nu pe hotie ! Ca doar n-or fii prosti sa recunoasca . Asa ca prea mult nu se poate spune . Dorin

  8. #8
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    37
    Reputatie
    1
    Cu toata reclamatiile,dupa cum spune si Dorin,nu se poate face nimic decat poate niste consolari.Urs Meyer nu e decat un pion. Pana sa ajungem la Rege mai este si nu cred ca Federatia Romana de Fotbal , imi vine sa rad cand pronunt FRF, are forta sa deschida gura. M.Sandu e un las bun doar de cules laudele.
    Stati relax baieti o sa mai fim furati in alte meciuri.
    Eu personal , daca as fi fost Iordanescu,as fi scos echipa de pe teren cand Meyer a vazut 11 metrii. Macar sa dam noi tonul daca la altii li frica.
    Atata stiu ca o sa batem pe STEAUA!!!

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dorin
    Eu sint in Suedia .S-a scris in presa de aici ca 11 m a fost ieftin si ca golul doi s-a marcat dupa ce timpul de joc s-a terminat .Dar nimic altceva tip complot etc. Fotbal si arbitraj ca intotdeuna . Cine se angajeaza pentru ceva neutral? Dupa parodiile de arbitraj din Corea cind tari ca Spania si Italia au fost furate pe fata cui crezi ca-i pasa de ce s-a petrcut cu Romania ????Si oricim nu se schimba nimic !Danezii cit si norvegienii au recunoscut ca romanii au fost mai buni si ca ei au avut noroc sa egaleze .Dar nu pe hotie ! Ca doar n-or fii prosti sa recunoasca . Asa ca prea mult nu se poate spune . Dorin
    [code:1][list][b DORINEdar de unde din suedia cå si eu tot de aici sint.[/b][/list][/code:1]
    al pacino

  10. #10
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Trollhättan mai Al Pacino .Si tu ? Dorin

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •