Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 25 of 25

Thread: SAPTAMANA 18-24 iulie

  1. #22
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    baga la coltul ghinionistilor

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    du`te la coltul necajitilor ...

    Eu tocmai mi`am trecut in cont 17,6 E pe care ii impart frateste cu colegul de forum brilliants , care neavand care a pus banii pe cardul meu , si pariaza din contul meu ...

  3. #24
    in free space cyber_goool's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    475
    Reputatie
    1
    "Dute la colt" coltul asta s-ar putea sa devina cel mai accesat thread de pe sectiunea asta daca si-ar pune toti biletele
    Paul cum baga briliants bani pe cardul tau? vrei sa zici ca briliants e fratitu, nu?
    Ultima oara am propus un concurs insa m-am lasat pagubas din mai multe motive. Ma gandeam ca totusi ar putea fi bun un concurs pt. antrenament... O sa deschid un thread nou, sa-mi spuneti ce parere aveti.
    knowing you can be free

    nu-i lasati pe Vadimi sa-si dea in petic

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Briliants e tovarasul meu si inca nu are card;
    Insa vineri am facut un artificiu ... el a pus 10 E la mine pe card , am pus si eu 10 E.

    Deci 20 de E pe card.
    Totii banii i`am pus in cont la GB ... ideea era ca apoi prin optiunea (plateste unui prieten sa`i dau cei 10 E ... ) insa niste probleme administrative au facut sa nu pot face transferul vineri.

    Astfel , el a solicitat ca din cei 10 E ai lui , 4 sa`i pariez pe ceva ...
    Si a castigat ...
    Astfel , sambata cand i`am facut "donatia" nu i`am dat 10 E , ci vre`o 13 sau 14 (adik 10 E + castigul).

    INsa de sambata fiecare suntem pe banii lui...

    SI cum nu are card , cand o sa vrea sa scoata stii cum facem.
    El imi "doneaza " mie banii pe care vrea sa`i scoata (100 $ sa zicem) ... eu ii scot pe card , ii pun intr`un plic si ii trimit in CJ ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •