Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 41 of 41

Thread: ruud ruud ruud ruud

  1. #22
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Are clasa, dar fara Giggs si Scholes ?

  2. #23
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Sunt mai buni Ronaldo si Henry decat Rudd...sa-l vad la Bucuresti la meciul Romania - Olanda
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    Ruud este cel mai bun atacant din lume.

  4. #25
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Cum iti dai seama de asta? Mie nu mi se pare asa. In Anglia nu e top-scorer, la EURO nu a fost top-scorer... Prin ce e cel mai bun?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  5. #26
    spellbound Profetu's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,496
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Unitu
    Mdeee, care crede ca Ruud van Nistelrooy e cel mai bun striker din Europa?
    eu ....

    se numara printre cei mai buni ...

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Cum iti dai seama de asta? Mie nu mi se pare asa. In Anglia nu e top-scorer, la EURO nu a fost top-scorer... Prin ce e cel mai bun?
    Asta-i parerea mea.

  7. #28
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Nistelrooy + Kluivert = cel mai bun cuplau de atacanti
    dar boul ala de DICK Advocat nu shtie nimic, dar shtia ca Kluivert este golgeterul Olandei. Macar daca'l baga shi pe el o repriza pe meci macar, dar nu, ca tre' sal bage pe kkt'ul ala de roy makaay.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  8. #29
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    intr-adevar, nistelrooy este cel mai bun atacant din lume. shi Kluivert printre primii 10
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  9. #30
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Ruud este PRINTRE cei mai buni atacanti din lume. In mod normal nu exista legi si axiome la acest capitol, dar cert este ca Ruud se afla in elita.

    Tocmai am citit in ProSport un gest nu rar, ci TOTAL S.F., pentru Romania de exemplu, pe care l-a facut Ruud. link : http://www.prosport.ro/index.php?c=1&a=38575

    Deci pe langa faptul ca este un super fotbalist, se dovedeste a fi si un mare caracter.

    Si ganditi-va ca Nationala Romaniei va juca cu astfel de jucatori in curand. De fapt deja a jucat si ati vazut ce am facut (cu Cehia - am fost slabi rau).

    Se compara genul asta de jucatori (Ruud) cu cei care au ONOAREA de a juca pentru Romania in prima echipa ?!?!?



    P.S.
    Adevarul este ca te trec fiori cand auzi un stadion intreg cum striga "Ruud Ruud Ruud Ruud", si chiar ma miram un pic la aceasta admiratie pe care o consideram ca fiind una excesiva la adresa acestui jucator. Nu puneam la indoiala calitatile lui ca jucator dar ... dar uite ca o data cu aceasta intamplare dupa meciul cu Arsenal mi-am schimbat radical opinia.

    Mare jucator Ruud van Nistelrooy. Greu de dat verdicte absolute, dar sigur nu e un jucator oarecare, de duzina, acest Ruud. Ba dimpotriva. Are tot respectul din partea mea. Si acelasi lucru ar trebui sa-l simta fiecare microbist si om de fotbal cu mintea inteagra si onest.
    Last edited by Saber Rider; 27th October 2004 at 11:12.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  10. #31
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Ruud dupa mine este unul din jucatorii mai destepti asa..care din cand in cand mai baga cate o intrare din aia criminala...mai cate`o cazatura teatrala in careu..
    Dar deh..asa fac toti nu vad de ce ar trebui sa ne mire..
    Mai scurt stilul lui de joc se limiteaza la 3 cuvinte: Oportunism, si Stiinta Jocului

  11. #32
    senior gianni's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rouen - Franta
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    De departe ! S-a vazut si la Manchester si la nationala Olandei ce inseamna RUUD !!!
    [COLOR=Red]S[/COLOR][COLOR=Blue]T[/COLOR][COLOR=Red]E[/COLOR][COLOR=Blue]A[/COLOR][COLOR=Red]U[/COLOR][COLOR=Blue]A[/COLOR] [COLOR=Blue]FOR EVER !!![/COLOR]

  12. #33
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    Las` ca l`a luat Rooney, shi la goluri (anu` asta), shi ca talent, shi ca plasament, e shi mai iubit de fani...

    S`a nascut o mare stea / shi Rooney scrie pe ea

  13. #34
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Rooney e intradevar super tare, super talentat, dar tare imi e ca se va pierde, e prea "golan"... Deocamdata il tine ca e tanar... e un copil....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  14. #35
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    Mie mi`e sa nu se inece in alcool, ca un alt mare numar 8 al fotbalului englez, Paul Gascoigne. Dar oricum, la Europene, eu am pus la pariuri, cum ca el va deveni golgeter Si ai uitat sa zici ca e nervos...

  15. #36
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Atzi uitat sa spunetzi ca este si tzaran...nu stiu in ce meci, parca Spania-Anglia...Rooney la inpins pe Iker Casillias peste reclamele de pe marginea terenului......sa nu mai vorbi ca si la Euro 2004, a avut destule iesiri necontrolate.
    Cred ca meciul de care am zis, a fost cel care s-a jucat pe Bernabeu...si suporterii spanioli au strigat numai sloganuri rasiste...

  16. #37
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    Asta e... trebuie sa aiba si defecte... daca era perfect juca la Barcelona...

  17. #38
    incepator
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Ruud Van Nistelrooy e unu dintre cei mai buni atacanti din lume la ora actuala ,si asta nu
    o spun eu ci o spune siteul uefa.com .Un atacant complet:suteaza bine cu ambele picioare, joc aerian bun si are un simt al portii formidabil !!!!!

  18. #39
    incepator Kor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    19
    Reputatie
    1
    din pacate pentru Manchester se pare ca va pleca vara asta... Se vorbeste despre o incomptibilitate intre "pustii" lui Manchester (Rooney, Ronaldo, Fletcher, Rossi) si van Nistelrooy. Or cum Ferguson pare hotarat sa intinereasca echipa....

  19. #40
    Red&Blue Pride! Triphat's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Red and Blue World
    Posts
    1,969
    Reputatie
    1
    Sa plece, si-a pierdut respectul pentru mine dupa ce a refuzat sa stea pe banca de rezerve! A plecat acasa.. a jucat Rossi si a facut-o ft bine.
    [SIZE="1"][COLOR="Red"]Oh South London[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Oh South London)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Is wonderful)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"]It's full of tits, fanny and [b]PALACE[/b][/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR][/SIZE]

  20. #41
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    ....acum sa nu uitam cate a facut pentru Man United
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •