Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 324

Thread: Promoveaza "U" Cluj?

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Promoveaza "U" Cluj?

    Promoveaza "U" Cluj?
    Eu zic ca avem sanse mai mari decat in sezoanele trecute. Desi galeria nu il simpatizeaza prea mult pe Grozavu, eu cred ca are sanse mari sa faca treaba buna la "U".
    Anul trecut a terminat campionatul deasupra lui "U" , chiar daca a antrenat o echipa mai putin valoroasa (Armatura).
    Cred ca Grozavu trebuie lasat in pace sa-si faca treaba si rezultatele se vor vedea in curand.


    NUMAI "U"
    Last edited by ADelPiero; 14th August 2005 at 19:03. Reason: fara jigniri

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    nu cred ca avem sanse prea mari dar putem spera .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  3. #3
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    Desi sunt unii pe-aci care - dupa parerea mea fac rau imaginii U - eu sper sa promoveze. Bafta!
    [B][COLOR="Navy"]Sucking all the marrow out of life doesn't mean choking on the bone. [/COLOR] [/B]

  4. #4
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Eu cred ca se poate promova...la nivel de promovarea jucatorilor.

  5. #5
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Eu Zic Ca Este Imposibil Eu Zic Sa Va Bucurati Daca Ramanei In B Acum La Bun Vorbind Nu Fac Bascau! Deci La Ce Situatie Sunteti Cu Banii Stadionul Jucatorii Nu Aveti Nici O Sansa Sa Promovati!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  6. #6
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Lotul e acelasi cu cel de anul trecut, cel cu care am invins castigatoarea campionatului, banii sunt, si daca o sa fie bine administrati nu o sa fie probleme, Grozavu a demonstrat ca poate sa-si motiveze jucatorii, facand din Armatura, o echipa muuuuult inferioara valoric lui "U", o forta a seriei, tocmai asta le-a lipsit jucatorilor sezonul trecut, motivatia, dupa inceputul f. prost de anul trecut, cauzat de neplata salariilor, s-a pierdut orice sansa la promovare, singurele meciuri care s-au jucat cu motivatie au fost cele din cupa...

    HAIDE "U"
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    si daca nu vom promova, macar sa vedem fotbal , lucru pe care l-am vazut rareori .Daca terminam intre primele 5 eu sunt bucuros .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    si inca ceva : eu am auzit ceva de genul ca , conducerea noastra nu a vrut sa terminam intre primele 6 deoarece daca o faceam trebuia modernizat stadionul si inca vreo 2 kkturi deastea .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  9. #9
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    io consider ca seria e super varza, echipe care mai de care mai varza...se poate promova usor..noi suntem din toate echipele proaste cea mai putin proasta. o vom dovedi in campionat cand vom matura cu toate.

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    531
    Reputatie
    1
    Ma bucur ca recunosti ca aveti o echipa proasta. Si daca prin absurd sa zicem ca ati promova credeti ca ati reusi sa va mentineti in A? Incercati sa fiti si realisti pe cat posibil.
    [FONT="Impact"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]ANTI BUCURESTI!!![/SIZE][/COLOR][/FONT]

  11. #11
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Da cine vorbeste de mentinerea in A? Aici vorbim de promovare! Decat 2 ani in B mai bine unu'n A si altu'n B.

  12. #12
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Daca promovam SIGUR ne vom mentine... ar fi 30.000 de spectatori la toate meciurile, prin toate balcoanele de la hotel Sport ar fi numai suporteri U-isti ca-n vremurile bune... Insa nu stiu cati clujeni ar mai merge pana in gruia sa vada un meci de A

    Ultimele informatii despre U ar fi ca pe langa sponsorul deja traditional, Banca Transilvania, conducerea (adica Cristi Dulca) se afla in tratative cu Oncos si Rom Haus Construct... Deci problema financiara este rezolvata, ultimul obstacol in calea promovarii a fost inlaturat, DIVIZIA A VENIM
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  13. #13
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Si eu vreau sa promoveze U...ambele

  14. #14
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Promoveaza clar. In sezonul 2020/2021.

  15. #15
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    ...Insa nu stiu cati clujeni ar mai merge pana in gruia sa vada un meci de A
    Nu sunt de acord! Ar veni cate 2-3000 la fiecare meci ca in vremurile bune pentru banii lui Arpi al lor... cate 100000 de fular...

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    Daca promovam SIGUR ne vom mentine... ar fi 30.000 de spectatori la toate meciurile, prin toate balcoanele de la hotel Sport ar fi numai suporteri U-isti ca-n vremurile bune... Insa nu stiu cati clujeni ar mai merge pana in gruia sa vada un meci de A

    Ultimele informatii despre U ar fi ca pe langa sponsorul deja traditional, Banca Transilvania, conducerea (adica Cristi Dulca) se afla in tratative cu Oncos si Rom Haus Construct... Deci problema financiara este rezolvata, ultimul obstacol in calea promovarii a fost inlaturat, DIVIZIA A VENIM
    Am inteles..probleme financiare nu mai sunt...dar totusi de ce nu se cumpara jucatori ? ungurusan a confirmat in probe la "U" dar nu il cumparam ca se cer 15 000 (cinshpe mii) de euro pe el . Chiar asa mult e ?
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  17. #17
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Doresc multa bafta celor de de la "U" fiindca si ei sunt o echipa de traditie si care merita sa joace in div. A
    CFR-ul il felicit (sunteti din acelasi oras, pentru Dumnezeu, ce sa mai zic eu atunci despre noi si "poli" bkp.
    Speram si noi sa promovam in 2-3 ani. Anul acesta in nici un caz.
    Veti lupta cu Bihorul si sper sa-i terminati ca prea se lauda.
    Vorba t.b.-ului : " U si UTA in A "
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  18. #18
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Prin ABSURD repet....prin ABSURD daca promovati cu toate ca nu exista nici o sansa sant echipe mai puternice ca voi in serie.....ziceti ca o sa fie 30.000 de oameni pe stadion? (pe care stadion omule?) ca vi-l darama astai intr-un an unde in Parcu' Rozelor o sa jucati? :-D Sunteti JENANTI! Si inca ceva crezi ca daca totusi aveti stadionul e voie sa intre atatia oameni acolo? se darama si muriti toti ca sobolanii....si totusi cine crezi ca o sa mearga la o echipa care pierde toate meciurile si mai face cate-un egal.....acasa cu.....FC VASLUI!????????

    P.S. Sunteti de rasul CLUJULUI!

    CFR ESTE ECHIPA DE AUR A CLUJULUI SI ASTA VA DOARE CEL MAI MULT!!!!!! :degete:
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  19. #19
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    La meciul din Cupa cu Steaua au fost 20.000 si nu s-a daramat...
    Stai calm ca de-l darama Boc nu mai pune altu` piciorul in Cluj, poate vi-l luati voi acolo in gruia crainic la stadion ca si asa bate din gura zici ca-i oltean...
    Nu-ti fa tu griji ca dupa ce o sa promovam o sa vina si sponsori, de spectatori nici nu ma trebuie sa zic ca s-a vazut la meciul cu Steaua de ce public dispunem...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  20. #20
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    bafta U Cluj poate reusitzi sa promovatzi !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  21. #21
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Sigur reusim, suntem intr-o serie in care nu prea avem adversar pe masura...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •