Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 35 of 35

Thread: ADIO

  1. #22
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Un om de onoare se tine de cuvint, nu ma indoiesc de acest lucru. Toate cele bune si tie! N-o sa-mi fie dor de tine, prazar analfabet!!! "Eu as...", nu "eu asi", inginerule. S.a.m.d.

  2. #23
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Claudiu
    N-o sa-mi fie dor de tine, prazar analfabet!!! "Eu as...", nu "eu asi", inginerule. S.a.m.d.
    Shit!Ba da' rau mai esti si tu!Ce dracu ti-a facut omu' asta de esti asa de scarba? :o
    Attacking is the best defence!

  3. #24
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Claudiu
    Un om de onoare se tine de cuvint, nu ma indoiesc de acest lucru. N-o sa-mi fie dor de tine, prazar analfabet!!! "Eu as...", nu "eu asi", inginerule.
    analfabet, analfabet , da' uite ca sint inginer p'acilea SIC, SIC
    Te oftici? Si apropo, n-am spus cine sint ,ce sint pe forumul asta, stiau doar prietenii sau cunoscutzii , tu nu aveai de unde sa stii decat daca esti jay-gay cel negru in ceru' gurii (ala care ma pandea de un an pe forumul prosport sau cel care intra pe forumul Blue Lions si se da oltean care recunoste penalturi usor acordate sau cel acum un an jumate intra si ne injura, cand vedea ca poate fi banat, plangea si se ruga sa-l credem ca a injurat un musafir te roade? Tu chiar nu pricepi ca mi se rupe de astia ca tine?

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Blue , nu trebuia sa-l bagi in seama ! Acum se simte important!

  5. #26
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Iar ai dat cu batu-n balta. Ca n-ai pic de onoare si de mindrie, e absolut treaba ta si a celor care te tolereaza. Dar de ce faci afirmatii neconforme cu realitatea? Ce e chestia aia cu musafirii?? Nu-mi placi, te stiu de la Prosport si de la Blue Lions de citiva ani. Esti un parvenit, cultura ta generala lasa de dorit (remember "Sonata lunii" ), dar cu toate acestea nu te poate impiedica nimeni sa-ti refulezi frustrarile aici. Sau altundeva... Apropo, nu la Politehnica se invata ortografia. Iar notiunea de bun-simt se prinde in anii prescolari... If!

    Ardealul, yellow-black! Poate asa iti improspatez memoria.

  6. #27
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0

    Re: ADIO

    Quote Originally Posted by Blue
    nu prea m-am razgandit eu in viatza asa ca e ultimul mesaj.
    Va urez la totzi toate cele bune
    Si tie, Blue, si tuturor celor care-ti sint dragi! Sincer! La fel de sincer, nu dau doi lei pe cuvintul tau! Tu nu ai onoare!

  7. #28
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Educatzie? faptul ca te-ai dat drept amic 2 ani dar nu ma suportai spune totul despre educatzia si caracterul tau. Invidia ti-a intunecat mintea si ai uitat ca ai luat lectzii de gramaticade la forumisti la batranetze si te doare asta Ajunsesi tu sa vorbesti, esti penibil Fotbalul este viciul meu , m-am razgandit,dar nu dau socoteala unuia ca tine.

    Cultura? Nu sint vreun paleolog ceva Da' nu ma potzi tu judeca;n-ai fost niciodata capabil sa portzi o discutzie care necesita cultura generala desi ai incercat .Iar aia cu sonata lunii, stiai dinainte ca era o lista neverificata. Asa ca te agitzi degeaba, mai ales ca esti o nulitate din toate punctele de vedere, cultural, moral si uman. Te oftici ca n-am plecat; cata ura ai :o
    SIC , SIC Ma plictisesti

  8. #29
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    M-am luat cu prostii si am uitat esentzialul :oops: :oops: :oops:

    PENTRU PeaceKeeper ! SPER SA REVII CAT MAI REPEDE

  9. #30
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    hehe , invidia duce pana la ura. Asa se trezi sa latre prin gard un brasovean
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #31
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    deja devine un topic tragi-comic-penibil

    in rolurile principale: blue shi PeaceKeaper
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  11. #32
    junior qristi's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Claudiu
    sa-ti refulezi frustrarile
    in mod normal nu ti-as face observatie, dar cum vad ca te dai "telectual" si ii faci pe altii analfabeti, ar fi bine pentru cultura ta generala sa stii ca se spune " a defula frustrarile", termen opus celui de "a refula".
    nu faci decit sa dovedesti ca esti un semidoct.

  12. #33
    manager
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    sa nu exageram in privinta lui claudiu ,nu poate fi nici semidoct, el e un nimeni , frustrat si invidios . Prea a fost bagat in seama

  13. #34
    senior PeaceKeeper's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    248
    Reputatie
    1
    M-am intors si eu pt. 30min ca sunt la un net,cafe si va spun sincer ca eu as mai vrea sa fiu pe acest forum,dar din pacate imi voi face prezenta pe aici cam rar
    TOTUL PENTRU TARA!!!
    TOTUL PENTRU ROMANIA!!!
    BLACK WARRIORS RULE!!!

  14. #35
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    bine ai revenit , tu tocmai acu cand sinteti pe 3 plecai ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •