View Poll Results: Se califica CFR?

Voters
63. You may not vote on this poll
  • DA

    40 63.49%
  • NU

    23 36.51%
Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 219

Thread: CFR Cluj - Saint-Etienne - Turul III Intertoto

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1

    CFR Cluj - Saint-Etienne - Turul III Intertoto

    Meciul tur pe 16/17 iulie, returul pe 23 iulie.
    Continua aventura?

    Daca se trece si de acest meci urmatorul adversar este castigatoarea dintre:
    Egaleo FC si FK Žalgiris Vilnius.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  2. #2
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Pai ma Fia nu e clar ca ne calificam? La ce ai mai bagat si pollu ala? Trebuia sa aiba optiunile: "da inca dupa meciul tur" si "da insa cu mici emotii".

  3. #3
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Pai sa le dau si la carcotasi ceva sa voteze, aia care tin cu U Cluj, nu tre sa voteze si ei
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #4
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Aha, deci asa se explica? Stiam eu ca esti baiat bun.
    HAI CFR!

  5. #5
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    HAI CFR! Rupeti-i in doua
    Luptati pentru culoarea visinie
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  6. #6
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Am votat cu DA ... sper sa se califice, probabil le va fi mult mai greu decat cu bilbao.. dar totushi au sansa lor si trebuie sa si-o fructifice. Hai CFR

  7. #7
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    Sper Sa Se Califice...vom Vedea..pana Atunci: Succes Cfr!!
    [B][COLOR="Navy"]Sucking all the marrow out of life doesn't mean choking on the bone. [/COLOR] [/B]

  8. #8
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    Va fi foarte greu cu St-Etienne, insa daca trece de Francezi, CFR-ul are sansa sa joace in finala cu Wolfsburg fiindca in semifinale ar intalni pe invingatoarea Egaleo FC - FK Žalgiris Vilnius.
    [i] "Strength and honor" [/i]
    [b] MAXIMUS DECIMUS MERIDIUS [/b]

  9. #9
    manager dragosblue's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Bafta CFR, sper sa va calificati.

  10. #10
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Daca o sa joace St. Etienne cu rezervele&juniorii atunci e posibil ca cfr sa nu ia mai mult de 3-0 in gruia si 4-0 acolo... da` io sper sa joace cu prima echipa sa vada si retardatii aia de la cfr care le e adevarata valoare!!!

    ALLEZ "U", ALLEZ ST. ETIENNE
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  11. #11
    didUknow? claudio25ro's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    CTA
    Posts
    543
    Reputatie
    1
    mai este valabil mesajul?
    o [COLOR="Silver"]oaie[/COLOR], doua [COLOR="Silver"]oi[/COLOR], trei [COLOR="Silver"]oi[/COLOR] ... [SIZE="5"][COLOR="Red"]4-2![COLOR="White"]![/COLOR]![/COLOR][/SIZE]

  12. #12
    junior
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    t.b. eu nu te pot intelege. Nu ai fi bucuros ca si francezii sa vb de Cluj asa cum au vb spaniolii? Ura asta dintre "U" si "CFR" nu o voi intelege niciodata...

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    794
    Reputatie
    1
    CFR-ul pleaca cu sansa a doua, la fel cum a fost si cu Bilbao. Eu sper sa se califice dar as paria pe francezi. Performanta nu se face cu .... daca ne-a iesit odata ne iese si a doua oara.

  14. #14
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    @ h3adache, ma tu chiar imi dai dureri de cap

    Rivalitatea dintre Poli si UTA o intelegi, pe cea dintre Steaua - Dinamo o intelegi???? Pe cea dintre Inter si Milan, Roma-Lazio, Torino-Juve, Arsenal-Tottenham, Genoa- `Doria, pe astea le intelegi????

    Cum au vb spaniolii despre Cluj?, un stadion de 8000 de locuri, fara dusuri, fara teren de antrenament, fara vestiare decente, gazon de tip mocirla... asta au zis spaniolii despre Cluj... si scuza-ma nici TU nu ai vrea sa se vb asa despre orasul in care locuiesti...

    Ura dintre "U" si cfr a fost alimentata in mod constant de catre anumite personaje din anturajul celor din gruia....
    Tu ce-ai zice daca la un meci nu te-ar lasa sa intri pe stadion chiar daca ai bilet iar apoi esti bagat alaturi de 2000 de oameni, intr-un tarc in care ar intra maxim 500? Asta s-a intamplat la ultimul meci intre cele 2...

    Tie ti-ar placea sa-ti faca cineva asa ceva?
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  15. #15
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    @TB..toate le intelege lumea..inclusiv rivalitatile..dar nu asa duse la extrem - extrema prostiei mai bine as spune - cum o duci tu....Si nu-ti dai seama de inc-o chestie: prin ceea ce faci tu acum, nu iti faci rau tie ci imaginii "sepcilor rosii", o echipa pe care o respect. Pcat de ea cu astfel de fani.
    [B][COLOR="Navy"]Sucking all the marrow out of life doesn't mean choking on the bone. [/COLOR] [/B]

  16. #16
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by don_denver
    @TB..toate le intelege lumea..inclusiv rivalitatile..dar nu asa duse la extrem - extrema prostiei mai bine as spune - cum o duci tu....Si nu-ti dai seama de inc-o chestie: prin ceea ce faci tu acum, nu iti faci rau tie ci imaginii "sepcilor rosii", o echipa pe care o respect. Pcat de ea cu astfel de fani.
    @don_denver:Ai pus punctul pe "i".

    @DiabLo: Buna intrebare.
    @Toata lumea: Nu va mai obositi cu alde tb ca nu ajungeti la nici un rezultat. Eu ma bucur ca stiu ca sufera al dracu de tare si imi ajunge asta. Dupa cum si-au batut joc de CFR de-a lungul istoriei si le primesc acum inapoi cu varf si indesat.
    HAI CFR! UEFA NE ASTEAPTA!

  17. #17
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    @t.b. hai sa te intreb ceva..

    daca prin absurd CFR o sa aiba 9 jucatori la nationala, titulari, si o sa joace in meci oficial cu Franta, tu cu ce echipa ai tine ??

  18. #18
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo
    @t.b. hai sa te intreb ceva..

    daca prin absurd CFR o sa aiba 9 jucatori la nationala, titulari, si o sa joace in meci oficial cu Franta, tu cu ce echipa ai tine ??
    Ma impusc cu o zi inainte sa se intample asa o tragedie nationala... Din cate stiu eu cfr NU A AVUT NICI UN JUCATOR CONVOCAT LA NATIONALA...

    In schimb "U" a dat nationalei primul capitan Aurel Guga
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  19. #19
    junior
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    t.b.... nu ma intereseaza ce rivalitate exista acolo la voi, ci m-am referit la un singur lucru. De ce nu tzii cu CFR ca doar reprezinta Romania si Clujul In Europa (chiar daca intr-un mod penibil) ? Ii injuri, ii faci retardati, etc. Si eu "urasc" steaua, dinamo dar cand steaua a batut valencia m-am bucurat. Si nu ii inteleg pe aceia care nu s-au bucurat.

  20. #20
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Stai linistit ca e posibil sa aiba si 2 oameni la nationala la toamna, Dorinel si Martin Tudor.

  21. #21
    ceva original..
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Stai linistit ca e posibil sa aiba si 2 oameni la nationala la toamna, Dorinel si Martin Tudor.
    Avand in vedere ca martin Tudor e "omul lui Piturca", eu zic ca aproape sigur cfr o sa aiba om la nationala
    [FONT=Verdana][COLOR=Red]DINAMO[/COLOR][COLOR=Red]!!!!![/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •