Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 276

Thread: Discutii despre Bookmakeri

  1. #1
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1

    Discutii despre Bookmakeri

    Am tot observat ca se intreaba pe mai toate threadurile tot felul de intrebari despre case de pariuri, de la retragerile procesate foarte greu, la conturi blocate sau orice alt fel de nelamuriri.

    M-am gandit sa deschid acest thread pentru a ne impartasi atat experientele bune, cat si cele mai putin bune despre diverse case de pariuri. Sa incercam sa ne ajutam colegii forumisti avertizandu-i despre eventuale complicatii ce pot aparea cu diferitele case de pariuri, si sa recomandam agentiile ce par sa se miste cel mai bine.

    De asemenea puteti pune aici orice intrebare ce are legatura cu o casa de pariuri(in cat timp este retrasa suma, conditii de rollover, cat de rapid este raspunsul celor de Contact etc.)
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  2. #2
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    10bet foarte slabi valideaza biletele in 3 ore:|
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  3. #3
    punct in aer southside's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Hunedoara
    Posts
    145
    Reputatie
    1
    as vrea sa stiu ce acte trebuie sa le prezint celor de la gamebookers la retrageri .. si daca moneybookers cere ceva documente..

  4. #4
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    probabil sa-ti ceara la gb copie dupa buletin ,cerere si scanat fata verso cardu...da nu intodeauna
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  5. #5
    ~red dawg~ crazy_rednwhite's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    cj~bm
    Posts
    624
    Reputatie
    1
    la GB nu trebuie niciun act..doar cardul de pe care ai mai depus in cont..
    iar la money bookers...nici un act...>18 ani, si un card visa electron ajung..
    [FONT="Comic Sans MS"][B]live long..as a [COLOR="Red"]red[/COLOR] dawg..[/B][/FONT]

  6. #6
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    10bet foarte slabi valideaza biletele in 3 ore:|
    si din cauza asta inseamna ca sunt slabi ???
    Au, alaturi de pinnacle, cele mai bune cote la handicapuri
    Threadul asta se cam bate cap in cap cu cel Discutii despre banci, carduri, conturi
    .

  7. #7
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    da, nu se misca rapid daca le trimiti mail poate ai noroc in urmatoarele 24 ore sa-ti raspunda
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  8. #8
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    si din cauza asta inseamna ca sunt slabi ???
    Au, alaturi de pinnacle, cele mai bune cote la handicapuri
    Threadul asta se cam bate cap in cap cu cel Discutii despre banci, carduri, conturi
    ce legatura au discutiile despre banci/carduri cu profesionalismul unei agentii?
    Ia mai gandeste-te putin....
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  9. #9
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    daca am cont la GB pot avea si la partybets ?
    [B]90 de ANI [/B]

  10. #10
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    mah..initial am inteles ca nu se poate dar dupa ce am vorbit cu mai multi de pe BA(tot romani) mi-au confirmat ca se poate....eu n-am avut probleme pana acum

    in mod normal...daca faceam un cont cu acelasi e-mail si acelasi nume nu mi-ar fi acceptat, dar vad ca au acceptat si deci se pare ca se poate
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  11. #11
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    10bet foarte slabi valideaza biletele in 3 ore:|
    Asta e un caz fericit!
    Mie mi-au anulat multe bilete live,pentru ca se marca dupa vreo 3 minute,de parca era vina mea.Stii ca apare scris ACCEPTED,dar la sfarsitul meciului,surpriza:VOID!
    N-as vrea ca si altii sa aiba de-a face cu ei.

  12. #12
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    WORLDBET.
    Daca are cineva cont la ei sa-mi spuna si mie daca totul e in regula.
    Am contul blocat de vreo trei zile si nu raspunde nimeni la mailuri!

  13. #13
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    incearca sa ii suni...nu costa chiar asa de mult, sau daca vrei poti gasi diferite programe pe net cu care poti suna..binenteles contracost, dar sunt unele care ofera primele 30 minute gratuita ephonica parca se numea...cauta pe net
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  14. #14
    CLUJ-NAPOCA RazvyVG's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Cluj
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    am si eu o intrebare in legatura cu StanJames. cand ma inregistrez, in josu' pagini este "Affiliate code" , ce trebe sa scriu acolo? foloseste la ceva, are legatura cu bonusul? merci
    [SIZE="4"]Simbolul unor INIMI ROMANESTI [/SIZE]

  15. #15
    incepator johnnydevil's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Cluj
    Posts
    26
    Reputatie
    1
    sper sa nu fiu off topic
    am observat la bwin cele mai jucate 5 meciuri in ultimele 6 luni
    daca o sa le vedeti dimineata inainte sa inceapa meciurile
    niciodata nu ies toate 5
    poate ne ajuta in alegerea meciurilor

  16. #16
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by RazvyVG View Post
    am si eu o intrebare in legatura cu StanJames. cand ma inregistrez, in josu' pagini este "Affiliate code" , ce trebe sa scriu acolo? foloseste la ceva, are legatura cu bonusul? merci
    Primesti bonusul si daca nu treci nimic in casuta de code affiliate.

  17. #17
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    la affiliate acolo probabil daca tregi numele unui user...primeste si userul ala 10 lire sau ceva de genul....dar nu e obligatoriu sa bagi ceva acolo

    totusi..daca vrei sa faci o fapta buna poti sa gasesti pe cineva pe aici cu cont la stanjames nuj pe nimeni..dar poate gasesti tu
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  18. #18
    CLUJ-NAPOCA RazvyVG's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Cluj
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    mam inregistrat deja da nu mau lasat sa depun...
    [SIZE="4"]Simbolul unor INIMI ROMANESTI [/SIZE]

  19. #19
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    pai asta e...yo stiam ca Stan james nu accepta romani, insa am aflat de la Robyyy ca el s-a inregistrat si i-a mers...dar pe mine nu m-au lasat niciodata sa depun
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  20. #20
    Psg = Ligue 2 ! bebesabie's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,071
    Reputatie
    1
    Roby e " special " ...au simtit ceva in leg cu el ....o leg intre ei si banii lui
    Champion !

  21. #21
    Psg = Ligue 2 ! bebesabie's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,071
    Reputatie
    1
    Stie careva cum e agentia Sky Bet? Cum se poate retrage ? Daca e nevoie de acte ?....bla ..bla
    Careva ?
    Champion !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •