Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 101 of 101

Thread: Balaci vs.Starsteel

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    din cauza asta sunt asa multi sclavi in romania.ce sa-i ceri unui tanar care traieste la tara daca la ora 8, dupa 40 de min de reclame vede stirile sdr-sportive cum radoi mangaia un caine in cantonament sau cum dinamovistii jucau table.sincer viitorul nu mi se pare prea roz.

    Table ca table da sa-i vezi pe aia de la steaua jucand Popa Prostu :ras-plans:

  2. #86
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    mie nu-mi vine sa rad.sa vezi la tv la o ora de audienta maxima cum gica si gherghina sunt in vacanta undeva pe coasta de azur si nu mai ies din dormitor ca nu se mai satura de sex si asta la stirile sportive.ori trebuie sa fii taran,ori prost sa mai urmaresti asa stiri ,,sportive''

  3. #87
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    uite un galatean DINAMOVIST , pe sectiunea CAMPIOANA 2006/2007 ...cred ca tine mai mult cu otelul , cu dinamo doar simpatizeaza

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Nici el nu stie, si mai e un sclav ca el Vladek...

  5. #89
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Nici el nu stie, si mai e un sclav ca el Vladek...
    cica il intreb: GALATI= echipele din Bucuresti?

    si el imi raspunde: pai da

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Pai de la un sclavex ce te astepti sa-ti raspunda ???? Si un Sclavex oltean daca-l intrebi asa tot asa iti va raspunde...

  7. #91
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    mie nu-mi vine sa rad.sa vezi la tv la o ora de audienta maxima cum gica si gherghina sunt in vacanta undeva pe coasta de azur si nu mai ies din dormitor ca nu se mai satura de sex si asta la stirile sportive.ori trebuie sa fii taran,ori prost sa mai urmaresti asa stiri ,,sportive''
    legat de ce ai spus mai sus...uite ce arata cei de la antena 1
    http://www.gsptv.ro/index/id/2359
    sut si gollll...ce gollll???

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    http://www.gsptv.ro/gallery/navigate...ageindex/7#270

    Uite si aici Scuze prima data am gresit linku>>> apasati acolo pe imagini din Culise
    Last edited by Cristian; 24th January 2007 at 16:04.

  9. #93
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    legat de ce ai spus mai sus...uite ce arata cei de la antena 1
    http://www.gsptv.ro/index/id/2359
    sut si gollll...ce gollll???
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    http://www.gsptv.ro/gallery/navigate...ageindex/7#270
    nu merge play.oricum e de asteptat ce stire idioata e.

    Uite si aici Scuze prima data am gresit linku>>> apasati acolo pe imagini din Culise
    sdr si chestii din astea.nu ramane decat sa fim cat mai multi care sa nu mai urmarim asemenea idiotenii de stiri.
    si ultima tampenie care am auzit-o.in loc de dica au zis dicanho ori la prost tv ori la tembela 1.

  10. #94
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    uite-i si pe astia de la prosport..numai femei baga acolo in lipsa de material sportiv http://www.prosport.ro/articole/invi...ntball-2/23877 sa cititi ce au scris si vizitatorii ziarului

  11. #95
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Il provoc pe starsteel in Arena.Motivele ii sunt cunoscute si as vrea sa il vad fara puterile lui de moderator cum se descurca.Pentru mine el este genul de moldovean tipic:stelist,pupincurist,ajuns intr-o functioara si care acuma se foloseste de puterea lui sa-si aduca si puradeii in functioare sau sa ii ajute cu diverse avantaje.De asemenea eu nu cred ca el are sotie,sau familie.Sau ca are 40 de ani.Cred ca e un pustan de 18,cu cosuri pe fata.Altfel nu ii inteleg comportamentul.Il rog sa ma convinga,acceptand batalia,ca nu am dreptate.Asta daca nu il deranjez de la ora de desene animate.
    Am si eu o intrebare: individul asta, olteanul asta "fierbinte"(asta e din semnatura sa) a primit vreo avertizare pt atacul asta abject?
    Intrebarea e adresata moderatorilor, nu altor locuitori din zona aia fierbinte.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  12. #96
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,783
    Reputatie
    1
    Da
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #97
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    O sa dau dovada de maturitate,si,desi nu ar trebui sa imi cer scuze,mai ales ca am primit o avertizare pentru asta si 4 puncte,o sa o fac.In schimb,nu imi schimb parerea asupra modului in care ai influentat lupta in fazele incipiente,tocmai cand se"incalzeau"echipele,prin ne-eliminarea imediata si acoperita de regulament a lui Dr.Satan,prin sicanele continue asupra mea si prin eliminarea total nefondata a lui Coco,lucru care a si dus la scandalul ulterior.
    Imi cer scuze pentru afirmatii,dar si tu,daca intr-adevar ai da dovada de maturitate,ti-ai cere scuze pentru vicierea unei lupte care s-ar fi putut desfasura"Altfel"
    E mare lucru ca ai putut sa-ti ceri scuze pt. jignirea care mi-ai adresat-o....
    Intreaba-l pe delaparis cand l-am eliminat pe Dr.Satan pt. o intrare in tribuna si o consecutiva, avea cateva ore de la prima postare....
    Pe Coco am aratat in "comentarii" cum l-am eliminat astept un raspuns acolo daca a fost sau nu corect chiar din partea lui....
    Nu am viciat rezultatul luptei voi v-ati pierdut cumpatul crezand ca sunteti furati, va spun cu mana pe inima ca nu a fost asa. Inter nu a putut fi obiectiv si v-a instigat mai tare.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  14. #98
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Subiectul sclavi pe care il tratati aici sa stiti ca e o conditie in primul rand a suporterilor trecuti de prima tinerete....cei tineri de azi care lupta pt. totala si unica iubire pt. echipele locale sunt de toata lauda insa exemple de "sclavism" cu il numiti voi am primit si astazi prin declaratia lui Craioveanu care a mentionat ca in tinerete a fost cu sufletul alaturi de Steaua. Nu e singurul mare jucator oltean care a declarat asta, nu-i ii spun si pe ceilalti ca nastem polemici inutile. Oricum nu ne puteti condamna ca iubim alte echipe decat cele locale sau cazul meu ca iubesc pe langa echipa locala o alta echipa. Recunosc in privinta asta sunt mormon....numai in privinta asta.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Cra10veanu a fost stelist ? :ras-plans:

  16. #100
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    A zis ca taicasu a fost stelist de mic si e in continuare si a fost nevoit sa tina cu steaua cand eram mic

  17. #101
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Threadul este inchis. Pe aceasta lupta trebuia sa scrie numai combatantii, nu toata lumea.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •