Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 101

Thread: Balaci vs.Starsteel

  1. #64
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Hai ma TYPI Craiova e de locul 11 ??? :ras-plans:

    Si noi mai putem urca nu e problema.... Da Pandurii au facut meciuri mai reusite decat Craiova... asta e clar. Ce a facut Craiova cu SDR-istii si ce a facut Pandurii ???
    mah, craiova s-a schimbat in bine de atunci. in primele etape s-a vazut ca jucatorii nu au fost invatati cu prima liga, dar apoi s-au obisnuit. de pe locul 16 ( pe care-l ocupam cam prin etapa a 6-a) am urcat, la un moment dat, pana pe locul 8 O sa vedeti voi in retur . eu as zice ca ar trebui sa va faceti griji cand veti juca cu "noua" stiinta

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    :ras-plans: esti comic rau TYPI

  3. #66
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    pandurii sunt dupa noi in clasament
    7 Fc Vaslui 28
    8 Otelul Galati 27
    9 UTA 24
    10 Poli Iasi 24
    11 Univ. Craiova 24
    12 Pandurii Tg Jiu 23
    ................
    ti se pare asa diferenta mare de puncte intre echipe? eu zic ca in retur mai putem urca
    normal ca a inceput sa joace fotbal. se vede mana lui stefan stoica. multi dintre jucatorii din echipa craiovei sunt mai tineri decat noi: argintaru si ionescu , care sunt titulari au 18 ani, costea, dina, Mitchell, velcovici, dananae, garla au intre 19 si 22 de ani ...deci viitoru e al nostru. Peste 2-3 ani ne vom bate la titlu. PS: acu avem si experienta , echipa e mai omogena, si mai ne-am intarit cu 2 mari jucatori:wobay si njock
    cu siguranta ca echipa voastra va incepe sa castige.dar la faza cu titlul e mai greu.Achizitiile voastre nu se compara cu ale noastre si ale cfr-ului.

  4. #67
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    :ras-plans: esti comic rau TYPI
    da, stiu lasa ca vedem noi in retur

  5. #68
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    palmaresul intalnirilor directe intr-e Otelul si Craiova este net favorabil Otelului.eu va las sa va duelati.papa.

  6. #69
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    palmaresul intalnirilor directe intr-e Otelul si Craiova este net favorabil Otelului.eu va las sa va duelati.papa.
    poate dupa 96 incolo

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    palmaresul intalnirilor directe intr-e Otelul si Craiova este net favorabil Otelului.eu va las sa va duelati.papa.
    Da nu ma duelez ma cu el... Doar ca-mi e simpatic si-i raspund la niste intrebari care ni le pune.

    Ce e aici sa ma duelez ? "Dansez ptr tine" ? :ras-plans:

  8. #71
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    o fi , dar daca nu-l aduci pe banica, tot degeaba

  9. #72
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Las ca-i propun lu Vadim sa facem si noi un fel de dansez... Dansez pentru forum :ras-plans:

  10. #73
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    poate dupa 96 incolo
    in intalnirile directe adica de cand a debutat pe prima scena, din 85 pana in prezent.

  11. #74
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    in intalnirile directe adica de cand a debutat pe prima scena, din 85 pana in prezent.
    aaaa, din 1985 . nu stitam ca abia atunci ati promovat ..trebuia sa ma gandesc si la istoria voastra in liga 1 ; credeam ca a fost mai lunga

  12. #75
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Pai acuma daca Otelul a debutat mai greu... Ne poti da si un link sau ceva mai precis ca sa fim siguri ca asa e.Sau de unde ai informatia?

  13. #76
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Pai acuma daca Otelul a debutat mai greu... Ne poti da si un link sau ceva mai precis ca sa fim siguri ca asa e.Sau de unde ai informatia?
    mai conteaza?! noi cand jucam in semifinala unei cupe europene ei jucau in B ...deci nu prea mai conteaza asa mult rezultatul meciurilor direct, mai ales ca nu ne-am intalnit asa de multe ori cu ei...daca au fost ascunsi prin alte divizii

  14. #77
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    aaaa, din 1985 . nu stitam ca abia atunci ati promovat ..trebuia sa ma gandesc si la istoria voastra in liga 1 ; credeam ca a fost mai lunga
    ce ai vrea?sa tinem cu sdr?totusi suntem de ceva timp in liga 1.aproape 20 de ani consecutivi si se vor aduna.noi tinem cu echipa locala si nu conteaza ce istorie si ce palmares are.pe noi Otelul ne reprezinta.
    ce sa spun.sunt 30 si ceva de intalniri directe.sunt suficient de multe si se vor inulti

  15. #78
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    ce ai vrea?sa tinem cu sdr?totusi suntem de ceva timp in liga 1.aproape 20 de ani consecutivi si se vor aduna.noi tinem cu echipa locala si nu conteaza ce istorie si ce palmares are.pe noi Otelul ne reprezinta.
    bravo!! daca ai putea sa-i convingi si pe altii de la tine din oras ar fi bine

  16. #79
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    bravo!! daca ai putea sa-i convingi si pe altii de la tine din oras ar fi bine
    pt un club infiintat in 1964 eu zic ca am promovat destul de repede.sunt cluburi care mai mult si-au petrecut veacul in ligile inferioare.
    ceea ce conteaza mai mult e ca sdr sa fie primite ca la Craiova sau ca la Galati anul asta .asa sa fie in toata provincia.
    unui om nu-i poti schimba convingerile.adik dc e polist,polist ramane.trebuie sa simti asta.trebuie sa-ti placa numele echipei,culorile si sa-ti placa stadionul si orasul.aici ma refer la suporterii adevarati.umpluturile sau travestitii sau sclavii in mare lor masa habar n-au ce inseamna asta.este doar o moda.cel mai important e sa stii ce te reprezinta si multi din tara chiar nu stiu.
    Last edited by maur85; 24th January 2007 at 14:33.

  17. #80
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    pt un club infiintat in 1964 eu zic ca am promovat destul de repede.sunt cluburi care mai mult si-au petrecut veacul in ligile inferioare.
    ceea ce conteaza mai mult e ca sdr sa fie primite ca la Craiova sau ca la Galati anul asta .asa sa fie in toata provincia.
    cam greu;nu vezi ca majoritatea ziarelor si televiziunilor nationale sunt bucurestene si ele fac "campanie" echipelor bucurestene. s-au dus vremurile de acum 20-30 de ani cand echipele comuniste erau injurate pe toate stadioanele
    De exemplu, cei de la tv nu au aratat nimic din atmosfera ce a fost in tribune la meciul craiovei cu dinamo ...pai ce rost aveau sa le faca la olteni propaganda. dar cand doar 2.000-3.000 de dinamovisti se strang la meci , in peluza, ii lauda pe aia si dau mereu imagini cu ei din tribuna

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Mai ales Protv-ul si pro sportul, is cumparati de Jiji, numai de steaua aud, mi s-a urat.

  19. #82
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Mai ales Protv-ul si pro sportul, is cumparati de Jiji, numai de steaua aud, mi s-a urat.
    pai si atunci, cum omul de la tzara , care nu a fost in viata lui pe stadion, sa nu simpatizeze cu o echipa de care se vorbeste mai mereu numai de bine

  20. #83
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    cam greu;nu vezi ca majoritatea ziarelor si televiziunilor nationale sunt bucurestene si ele fac "campanie" echipelor bucurestene. s-au dus vremurile de acum 20-30 de ani cand echipele comuniste erau injurate pe toate stadioanele
    De exemplu, cei de la tv nu au aratat nimic din atmosfera ce a fost in tribune la meciul craiovei cu dinamo ...pai ce rost aveau sa le faca la olteni propaganda. dar cand doar 2.000-3.000 de dinamovisti se strang la meci , in peluza, ii lauda pe aia si dau mereu imagini cu ei din tribuna
    din cauza asta sunt asa multi sclavi in romania.ce sa-i ceri unui tanar care traieste la tara daca la ora 8, dupa 40 de min de reclame vede stirile sdr-sportive cum radoi mangaia un caine in cantonament sau cum dinamovistii jucau table.sincer viitorul nu mi se pare prea roz.

  21. #84
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    din cauza asta sunt asa multi sclavi in romania.ce sa-i ceri unui tanar care traieste la tara daca la ora 8, dupa 40 de min de reclame vede stirile sdr-sportive cum radoi mangaia un caine in cantonament sau cum dinamovistii jucau table.
    tare

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •