Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 101

Thread: Balaci vs.Starsteel

  1. #43
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    hai mah, ca si la televizor am vazut galateni pe stadioane cu caciula sau fular cu steaua, dai naibii...sa nu-mi zici ca si aia tot cu otelul tin?
    daca tot esti toma necredinciosul intereseaza-te cum s-au simtit stelistii la Galati.la faza cu fularul sau fesul cred ca ai avut vedenii.culorile otelului sunt rosu-alb-albastru iar celelalte sunt rosu-albastru sau alb-rosu.sigur ai confundat.dar am o intrebare pt tine.cati din cei ce vin la stadionul din Craiova tin doar cu,Craiova?ma refer la cei care stau si crapa seminte.eu stiu ca sunt sdr-isti si la voi.

  2. #44
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    TYPI te invit sa vii prin Galati si sa te plimbi cu tricou cu steaua

    Da nu asta e problema... e vorba ca si tu vorbesti in necunostinta de cauza... unde ai vazut tu la TV ca galatenii au venit la stadion cu caciula si fular cu steaua ??? Numai incearca sa faci asa o data sa vii pe stadionul din GL imbracat cu tricou sau cu fular stelist
    nu ma pui acum sa ma imbrac si in tricou cu dinamo
    daca vin la galati, pe stadion, o sa vin in tricou cu universitatea ...tare faza "eu in tricou cu steaua" . Poate doar cand jucati cu steaua nu mai vin, unii galateni, cu caciuli cu steaua ... si apelult tau de la tine de la semnatura imi da de inteles ca aveti multi simpatizanti ai capitalei prin galati

  3. #45
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    TYPI te invit sa vii prin Galati si sa te plimbi cu tricou cu steaua

    Da nu asta e problema... e vorba ca si tu vorbesti in necunostinta de cauza... unde ai vazut tu la TV ca galatenii au venit la stadion cu caciula si fular cu steaua ??? Numai incearca sa faci asa o data sa vii pe stadionul din GL imbracat cu tricou sau cu fular stelist
    bai frate eu am vazut ieri la tv, la stiri, unu din galati care si-a vopsit poarta in ros-albastru, gainile, cainii, casa, tot ! si vecinii au zis ca vor sa vopseasca toata strada asa

  4. #46
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    daca tot esti toma necredinciosul intereseaza-te cum s-au simtit stelistii la Galati.la faza cu fularul sau fesul cred ca ai avut vedenii.culorile otelului sunt rosu-alb-albastru iar celelalte sunt rosu-albastru sau alb-rosu.sigur ai confundat.dar am o intrebare pt tine.cati din cei ce vin la stadionul din Craiova tin doar cu,Craiova?ma refer la cei care stau si crapa seminte.eu stiu ca sunt sdr-isti si la voi.
    aaa, vin si la noi, nu-i problema, pt ca din cei 30.000 de oameni cam 7.000-8.000 vin din afara craiovei...deci mai sunt si acolo din astia care simpatizeaza cu sdr (dar aia stau numai la tribuna I si sunt foarte putini...si oricum nu vin cu fulare la meci pt ca mai ca sigur si-ar lua bataie in drum spre craiova sau chiar la stadion - daca ar ajunge acolo ) . Defapt si pe ghencea sau pe giulesti o sa vezi suporteri multi de-ai timisoarei sau craiovei

  5. #47
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    bai frate eu am vazut ieri la tv, la stiri, unu din galati care si-a vopsit poarta in ros-albastru, gainile, cainii, casa, tot ! si vecinii au zis ca vor sa vopseasca toata strada asa
    gresit. el a vrut sa vopseasca in rosu, ALB si albastru...dar nu a mai avut omu bani si de vopsea alba
    PS: pe maicasa nu o vopsea si pe ia in ros-albastru ca sa ne bagam noi ceva in ea?!!

  6. #48
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    bai frate eu am vazut ieri la tv, la stiri, unu din galati care si-a vopsit poarta in ros-albastru, gainile, cainii, casa, tot ! si vecinii au zis ca vor sa vopseasca toata strada asa
    din pacate sunt si tolomaci din astia.ca si la voi.banuiesc ca era de undeva de la tara.

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Cu tricou cu universitatea nu cred ca are nimeni vreo ceva impotriva... ti-a zis si maur sunt foarte multi braileni care pentru o distanta de doar 15 km vin sa vada pe steaua.
    Semnatura lui la asta se refera...

    Cat despre semnatura mea ma stie lumea, de 15 ani vin pe stadionul Otelul la meciuri... deci nu am cum sa tin cu altcineva, la asta se refera.

    La becali la partid in loc de Partid Creshtin democrat, au vopsit astia Sh-ul :ras-plans: ce-a iesit cititi singuri.


    DiabLo eu nu stau sa pazesc pe toata lumea... fiecare e liber sa faca ce vrea, da e pe barba lui....
    Last edited by Cristian; 24th January 2007 at 12:30.

  8. #50
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    pana la urma threadul asta ce destinatie are?

  9. #51
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    pana la urma threadul asta ce destinatie are?
    anti sdr

  10. #52
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    aaa, vin si la noi, nu-i problema, pt ca din cei 30.000 de oameni cam 7.000-8.000 vin din afara craiovei...deci mai sunt si acolo din astia care simpatizeaza cu sdr (dar aia stau numai la tribuna I si sunt foarte putini...si oricum nu vin cu fulare la meci pt ca mai ca sigur si-ar lua bataie in drum spre craiova sau chiar la stadion - daca ar ajunge acolo ) . Defapt si pe ghencea sau pe giulesti o sa vezi suporteri multi de-ai timisoarei sau craiovei
    mane.erati buni odata.dar acum veniti si voi f putini.doar la meciurile cu sdr va mai mobilizati.si de-ai nostri au fost multi la meciul din buc cu dinamo.intreaba-i pe dinamovisti cum s-au simtit in groapa in deplasare in turul asta.nu compar suporterii craiovei cu cei de la galati.si aici se incearca o schimbare in bine.

  11. #53
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    pana la urma threadul asta ce destinatie are?
    daca tot a fost deschis degeaba putem vb orice de acum

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    anti sdr

  13. #55
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    mane.erati buni odata.dar acum veniti si voi f putini.doar la meciurile cu sdr va mai mobilizati.si de-ai nostri au fost multi la meciul din buc cu dinamo.intreaba-i pe dinamovisti cum s-au simtit in groapa in deplasare in turul asta
    prietene, dar de noi acum 5-6 ani cand am fost pe lia manoliu 25.000 de olteni, ce mai zici? cu timpul oamenii o sa vina iar in numar mare la orice meci pt ca echipa a inceput sa joace fotbal cu adevarat

  14. #56
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    prietene, dar de noi acum 5-6 ani cand am fost pe lia manoliu 25.000 de olteni, ce mai zici? cu timpul oamenii o sa vina iar in numar mare la orice meci pt ca echipa a inceput sa joace fotbal cu adevarat
    asta a fost 5-6 ani.oricum tineam cu voi la meciul ala.as vrea ca peste tot in provincie sa fie ca la Craiova acum 5-6 ani.a-ti fost fantastici atunci.
    insa voi nu sustineti echipa la greu.

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    TYPI echipa a inceput sa joace fotbal unde ? pe computer ? ca pe teren nu prea se vede. Mai bine joaca Pandurii decat Craiova

  16. #58
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    din pacate sunt si tolomaci din astia.ca si la voi.banuiesc ca era de undeva de la tara.
    e dreptul lui sa tina cu ce echipa vrea, dar am scris asta mai devreme doar pt ca zicea cristi ca stelistii in galati cine stie ce ar pati, pai ala si-a vopsit casa in ros-albastru si n-a patit nimic.

    si ai dreptate, tolomaci sunt in orice zona a tarii, asa cum sunt si tigani peste tot in tara. fiecare padure are si uscaturile ei.

  17. #59
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    La faza cu Pandurii sunt si eu de acord

  18. #60
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    e dreptul lui sa tina cu ce echipa vrea, dar am scris asta mai devreme doar pt ca zicea cristi ca stelistii in galati cine stie ce ar pati, pai ala si-a vopsit casa in ros-albastru si n-a patit nimic.

    si ai dreptate, tolomaci sunt in orice zona a tarii, asa cum sunt si tigani peste tot in tara. fiecare padure are si uscaturile ei.
    nu-l mai luati in seama pe cristi.prea se arunca cu pieptul gol in baionete .
    cam periculoasa atitudinea ta.se tine doar cu echipa locala!!!!!!!!!.
    Last edited by maur85; 24th January 2007 at 12:45.

  19. #61
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    TYPI echipa a inceput sa joace fotbal unde ? pe computer ? ca pe teren nu prea se vede. Mai bine joaca Pandurii decat Craiova
    pandurii sunt dupa noi in clasament
    7 Fc Vaslui 28
    8 Otelul Galati 27
    9 UTA 24
    10 Poli Iasi 24
    11 Univ. Craiova 24
    12 Pandurii Tg Jiu 23
    ................
    ti se pare asa diferenta mare de puncte intre echipe? eu zic ca in retur mai putem urca
    normal ca a inceput sa joace fotbal. se vede mana lui stefan stoica. multi dintre jucatorii din echipa craiovei sunt mai tineri decat noi: argintaru si ionescu , care sunt titulari au 18 ani, costea, dina, Mitchell, velcovici, dananae, garla au intre 19 si 22 de ani ...deci viitoru e al nostru. Peste 2-3 ani ne vom bate la titlu. PS: acu avem si experienta , echipa e mai omogena, si mai ne-am intarit cu 2 mari jucatori:wobay si njock

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    e dreptul lui sa tina cu ce echipa vrea, dar am scris asta mai devreme doar pt ca zicea cristi ca stelistii in galati cine stie ce ar pati, pai ala si-a vopsit casa in ros-albastru si n-a patit nimic.

    si ai dreptate, tolomaci sunt in orice zona a tarii, asa cum sunt si tigani peste tot in tara. fiecare padure are si uscaturile ei.
    Cand vii in GL la un meci cu tricou stelist ???

    Cat despre ala cu casa ros-albastra, da-ne adresa

  21. #63
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Hai ma TYPI, Craiova e de locul 11 ??? :ras-plans:

    Si noi mai putem urca nu e problema.... Da Pandurii au facut meciuri mai reusite decat Craiova... asta e clar. Ce a facut Craiova cu SDR-istii si ce a facut Pandurii ???

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •