Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 101

Thread: Balaci vs.Starsteel

  1. #22
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Vezi ma leutzz ca ii gresisi varsta
    E destul de mare
    Si lasa ce zisa el uitate la galateanu vostru care sunteti din acelasi oras si va jigniti unu pe altu si faceti mistouri dar ce sa mai zici de unu care e la 700 km distanta

  2. #23
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Vezi ma leutzz ca ii gresisi varsta
    E destul de mare
    Si lasa ce zisa el uitate la galateanu vostru care sunteti din acelasi oras si va jigniti unu pe altu si faceti mistouri dar ce sa mai zici de unu care e la 700 km distanta
    n-are nimic..lasa-l pe cristi. e glumet oricum nu se supara starsteel, ca totusi are o varsta si intelege si el de gluma...cred

  3. #24
    senior Leutzz-Korn's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    190
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leutzz-Korn View Post
    Nu am o simpatie prea mare pt SS...pt simplul fapt ca tine si cu steaua...dar...vreau sa va zic ca unii din voi dati dovada de f multa prostie...deja asta nu mai e caterinca...copilul pe care il are SS e cam de varsta pe care o au unii din voi in gandire...de fapt gresesc...varsta copilului(pe care il stiu din vedere, dar nu va voi spune mai multe) e mult mai mare decat varsta pe care o afisati voi in gandire!
    Nu sunt glume astea oltenilor, e valabil si pt tine cristi desi esti moldovean de-al meu!
    Coco...aici poti vedea daca pana acum nu ai facut acest lucru ca am reprosat si galateanului meu acelas lucru!
    cat depsre varsta olteanului vostru...poate avea si 80 de ani in acte daca da dovada de gandire de 5 ani...prea multa marlanie sa spui de cineva pe care nu l-ai va in viata ta ca are copii cu nush cine...urat de tot!

  4. #25
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leutzz-Korn View Post
    Coco...aici poti vedea daca pana acum nu ai facut acest lucru ca am reprosat si galateanului meu acelas lucru!
    cat depsre varsta olteanului vostru...poate avea si 80 de ani in acte daca da dovada de gandire de 5 ani...prea multa marlanie sa spui de cineva pe care nu l-ai va in viata ta ca are copii cu nush cine...urat de tot!
    du-te mah si culcate! ai venit sa ne tzi morala aici?

  5. #26
    senior Leutzz-Korn's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    190
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    n-are nimic..lasa-l pe cristi. e glumet oricum nu se supara starsteel, ca totusi are o varsta si intelege si el de gluma...cred
    Nush SS, dar mie personal mi-a placut tare gluma...ce naiba va stiti de atata timp, ve permiteti glume de astea, are o varsta omu' stie ca mai sunt si marlani...

  6. #27
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    gata cu scandalul si aici.

    Rog pe starsteel sa raspunda daca vrea sau nu sa participe la duel si atunci vedem cum organizam.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #28
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Vreau sa retrag provocare aceasta.Nu o mai consider necesara si nu vreau sa provoc si mai mult scandal.As ruga pe toti moldovenii si oltenii sa imi urmeze sfatul.

  8. #29
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    adica doar toti oltenii
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #30
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Lasa,hardliner,ca nici moldovenii nu sunt ingerasi.Pana la urma,m-am calmat eu acuma,dar de la neregulile plus sicanele continue ale lui starsteel a inceput tot scandalul.A intervenit prea mult in lupta,e clar ca voia sa strice atmosfera si cum oltenii is iuti la manie,au reactionat.Vina e comuna,sa stii.Puteam sa avem o discutie rezonabila,dar de la prea multe ambitii din ambele pari s-a stricat totul.

  10. 24th January 2007, 02:50
    Reason
    injurii la adresa moldovenilor :)

  11. #31
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Vreau sa retrag provocare aceasta.Nu o mai consider necesara si nu vreau sa provoc si mai mult scandal.As ruga pe toti moldovenii si oltenii sa imi urmeze sfatul.
    Mai aveam timp pana pe 29 ian. ora 23.59 sa-ti raspund la provocare insa se pare ca atunci cand esti calm judeci limpede, in schimb cand ai sangele infierbantat nu prea. Daca iti ceri scuze si pt. caracterizarea pe care mi-ai facut-o in prima postare, fara sa ma cunosti macar, atunci poti demonstra ca dai dovada si de intelepciune.
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    ....Pana la urma,m-am calmat eu acuma,dar de la neregulile plus sicanele continue ale lui starsteel a inceput tot scandalul.A intervenit prea mult in lupta,e clar ca voia sa strice atmosfera si cum oltenii is iuti la manie,au reactionat.Vina e comuna,sa stii.Puteam sa avem o discutie rezonabila,dar de la prea multe ambitii din ambele pari s-a stricat totul.
    Discutam calm si analizam oricand "neregulile si sicanele continue" si chiar impresia ta "e clar ca voia sa strice atmosfera". Eu zic ca raspunsul sta in "cum oltenii sunt iuti la manie au reactionat".


    Provocarea ta mergea acceptata peste 17 ani atunci amandoi am fi avut aceeasi experienta de viata.... conditia era sa raman eu la nivelul de acum. Singura necunoscuta ramane daca evoluam sau o luam inapoi. ....inapoi?! Doamne fereste!
    Last edited by starsteel; 24th January 2007 at 08:43.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  12. 24th January 2007, 08:55

  13. #32
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Lasa,hardliner,ca nici moldovenii nu sunt ingerasi.Pana la urma,m-am calmat eu acuma,dar de la neregulile plus sicanele continue ale lui starsteel a inceput tot scandalul.A intervenit prea mult in lupta,e clar ca voia sa strice atmosfera si cum oltenii is iuti la manie,au reactionat.Vina e comuna,sa stii.Puteam sa avem o discutie rezonabila,dar de la prea multe ambitii din ambele pari s-a stricat totul.
    Eu sincer nu va cred in stare de asa ceva (ma refer la cei inscrisi in concurs) daca pana si oltenii vostrii zic ca nu ati legat 2 paie in cruce, ce sa mai vorbim... ?

    Cat despre aceasta confruntare cu star steel e ceva nebunesc... Si ca sa stiti si voi am glumit la faza aia unde am zis ca a facut copil cu socrusu, e asa de greu sa va prindeti ca are nevasta ??? Iar ficasa va intrece pe toti in gandire... inclusiv pe capitanul vostru cu replica aia de neuitat: "cei mai buni dintre romani"

    Iar TYPI STIINTA e o limita de varsta sa intrii pe un forum ???

  14. #33
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Iar TYPI STIINTA e o limita de varsta sa intrii pe un forum ???
    Nu stiu. intreaba moderatorii

  15. #34
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    O sa dau dovada de maturitate,si,desi nu ar trebui sa imi cer scuze,mai ales ca am primit o avertizare pentru asta si 4 puncte,o sa o fac.In schimb,nu imi schimb parerea asupra modului in care ai influentat lupta in fazele incipiente,tocmai cand se"incalzeau"echipele,prin ne-eliminarea imediata si acoperita de regulament a lui Dr.Satan,prin sicanele continue asupra mea si prin eliminarea total nefondata a lui Coco,lucru care a si dus la scandalul ulterior.
    Imi cer scuze pentru afirmatii,dar si tu,daca intr-adevar ai da dovada de maturitate,ti-ai cere scuze pentru vicierea unei lupte care s-ar fi putut desfasura"Altfel"

  16. #35
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    super semnatura ta balaci.

  17. #36
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    si a ta maur85 dar le spui degeaba

  18. #37
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    si a ta maur85 dar le spui degeaba
    daca taceai filozof erai.nu ne cunosti deloc.

  19. #38
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    daca taceai filozof erai.nu ne cunosti deloc.
    pai la cati suporteri stelisti aveti in galati va si bat aia acolo daca nu ascultati de ei

  20. #39
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Da TYPI am luat o bataie sora cu moartea la mine in GL ca am strigat m**e steaua :ras-plans:

    Ma daca nu stii despre ce e vorba mai bine taci, is mult mai multi anti-stelisti si anti-bucuresti decat iti poti tu imagina

  21. #40
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    pai la cati suporteri stelisti aveti in galati va si bat aia acolo daca nu ascultati de ei
    iar vorbesti fara sa stii.vorbesti din auzite.am mai spus cat am stat in Craiova,stiam ca Galati este un oras gen Slatina.credeam ca,craiova este capitala romaniei la cat o ridicati in slavi,ceea ce nu e un lucru rau.cand am ajuns la Galati am avut marea surpriza sa vad un oras mai mare si mai dezvoltat din pacate pt voi.dar ceea ce voiam sa spun eu este ca defaimati pe altii fara sa stiti nimic despre ei.pana la urma tot voi aveti de pierdut.
    inca odata i-ti repet.intereseaza-te,documenteaza-te si dupa vb.la faza cu stelistii ai dat-o in bara.Galati este o pata antisclavie in marea de sclavi .
    Respect Craiova.
    Last edited by maur85; 24th January 2007 at 12:16.

  22. #41
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    hai mah, ca si la televizor am vazut galateni pe stadioane cu caciula sau fular cu steaua, dai naibii...sa nu-mi zici ca si aia tot cu otelul tin?

  23. #42
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    TYPI te invit sa vii prin Galati si sa te plimbi cu tricou cu steaua

    Da nu asta e problema... e vorba ca si tu vorbesti in necunostinta de cauza... unde ai vazut tu la TV ca galatenii au venit la stadion cu caciula si fular cu steaua ??? Numai incearca sa faci asa o data sa vii pe stadionul din GL imbracat cu tricou sau cu fular stelist

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •