Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 66

Thread: Romania mai are o sansa !!!

  1. #43
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    ba baieti si eu sunt roman, si microbist, dar intr-o minune cum ar fi EGALUL DE LA OSLO nu mai cred. Daca am fost furati noi asa pe fata la Copenhaga, nu stiu cine/ce o sa impiedice alta prestatie la fel de glorioasa a vreunui fluieras in Norvegia...
    Mai mult, mie frica de bosniaci, ca si ei o sa fie tratati la fel in meciul lor de acasa. Am scris pe forumurile in engleza de pe la ei, sa aibe mare grija si sa ii faca de inteles aluia care ii va arbitra sa nu cumva sa faca prostia sa fluiere pentru daneji, ca nu as vrea sa vad o executie in direct...

    Asta e destinul echipelor din tarile mai sarace. Pai cati bani or fi pierdut cei de la UEFA cand am scos la EURO2000 Anglia si Germania din grupe, numai ei stiu. Ce sa cautam noi sau bosniecii acolo, daca aducem maxim o mie - doua de suporteri pe meci. Asa ca fotbalul nu mai e un sport, e un fenomen financiar, la care noi nu avem ce cauta.

  2. #44
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Nu inteleg despre ce smecherii vb?
    Tu vrei sa fim mereu furati.
    In lumea asta nimeni nu este cinstit, ai vazut si ucraina a fost furata in spania , si multe alte echipe mici.
    Asta e singura solutie, sa platim arbitrii sa ne arbitreze corect sau sa ne favorizeze.
    Alta varianta nu exista /nope/ /nope/ /nope/
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #45
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lucian6666
    (apropo ISRAEL-MALTA 2-2 nu va zice nimic, sau FEROE-SCOTIA 2-2 SAU GERMANIA-FEROE 2-1 cu chiu si vai si 0-2 in retur cu goluri in min 90 si 92)................iar Bosnia a facut doar 1-0 cu ei si amintiti-va DANEMARCA neajutata de arbitru cu un alt penalty de rahat la Copenhaga ca in minutul 62 era 0-0 deci?
    SFATUL MEU sa fiti calmi ca fara arbitru de partea lor NORVEGIA nu bate LUXEMBURGUL ..............FORZA ROMANIA!!!!!
    Poate luxembourghezii vor avea arbitrul de partea lor si poate castiga in Norvegia. Mai stii????
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  4. #46
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Cel mai tare a fost Austria - Insulele Feroe 0-1. Rasul lumii.

  5. #47
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    nu va mai faceti iluzii desarte.

  6. #48
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Ady_azzuro, problema este ca la astfel de smecherii se gandesc conducatorii fotbalului romanesc etapa de etapa. Unii reusesc, altii mai putin. Si multi dintre noi ii acuza (pe drept) ca nu sunt in stare sa dezvolte un fotbal corect. S-a discutat mult (poate prea mult) pe aceasta tema, inclusiv pe forumul asta.. Daca acum apar oameni dintre noi, adica dintre cei care sunt suporteri ai fotbalului fara nici o implicare in structurile unui club, si sustin asftel de idei eu nu pot decat sa-mi exprim nemultumirea la adresa lor.
    Iar cand chestia se generalizeaza cu oameni ce cred ca "In lumea asta nimeni nu este cinstit" asa ca tre' sa facem si noi ca ei, mi se face lehamite... :ce_carnati:

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu mai avem nici o sansa ! Norvegia nu va rata aceasta sansa ....va pregati victoria prin orice mijloace!! Repet , prin orice mijloace!

  8. #50
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Location
    Laborator
    Posts
    18
    Reputatie
    1
    Am vazut la stiri ca Nita, Semeghin si N'jock ar putea sa joace in nationala Luxemburgului !
    Deci ramanem cu speranta !
    www.bserv.go.ro

  9. #51
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    pai yo nu am spus tot la fel.
    daca ai citit mesajul meu vei observa ca am sugerat acelasi lucru
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  10. #52
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dexter
    Am vazut la stiri ca Nita, Semeghin si N'jock ar putea sa joace in nationala Luxemburgului !
    Deci ramanem cu speranta !
    :o :o :o Cum sa joace romani in nationala Luxembourgului????? E absurd! Sunt simple zvonuri.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  11. #53
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Si eu zic ca "romanul" Njock nu are ce cauta in nationala Luxemburgului.

  12. #54
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    domnul n'jock e foarte bun.
    A obtinut 2 penaltiuri joaca foarte bine
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #55
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    ideea cu ajutorarea Luxemburgului este aberanta. Nici nu trebuie discutat asa ceva. Penibil. Calificarea s-a pierdut clar, orice sperante sau vise acum pare
    absurde. S-a incheiat
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  14. #56
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    A fost doar o gluma amara.
    E clar suntem mici si pitici
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #57
    senior PeaceKeeper's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    248
    Reputatie
    1
    Sorin daca zici ca totul s-a terminat,inseamna ca accepti aceste furturi fara de nationala romaniei,acest lucru nu poti sa-l faci daca vrei ca astfel de incidente neplacute sa nu se mai intample.
    HAI ROMANIA!!!
    TOTUL PENTRU TARA!!!
    TOTUL PENTRU ROMANIA!!!
    BLACK WARRIORS RULE!!!

  16. #58
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    spun doar ca nu mai avem sanse sa ne ducem la europene pentru ca nu mai avem.Sa privim adevarul in fata.
    Dar sint de acord cu protestele impotriva lui sandu si mitica iar lui urs maier i-am trimis deja o frumusete de mesaj
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  17. #59
    incepator
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    11
    Reputatie
    1

    adio calificare

    ati innebunit ,chiar asa ne agatam de orice speranta idioata ,e IMPOSIBIL ca norvegia sa nu bata pe amaratii aia in conditiile in care stiu ca asta le va aduce calificarea,IMPOSIBIL.aia se pun toti in careul lor si sper sa nu ia prea multe goluri cum sa faca vreun rezultat bun cu toate motivarile din lume de la becali sau chiar de la onu.aia nu sunt in stare .asta e reveniti-va nu ne-am calificat si gata /nope/ /nope/ /nope/ /nope/ /nope/ /nope/

  18. #60
    senior PeaceKeeper's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    248
    Reputatie
    1
    Atat timp cat mai exista o sansa,oricat de mica ar fi eu cred in ea si nu cred ca sunt singurul.
    HAI ROMANIA!!!
    TOTUL PENTRU TARA!!!
    TOTUL PENTRU ROMANIA!!!
    BLACK WARRIORS RULE!!!

  19. #61
    incepator
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    si eu sper oarecum dar hai sa fim realisti care credeti ca sunt sansele ca luxemburg cu o echipa de amatori sa reziste si nu numai dar sa puna si probleme la animalele alea de norvegieni?putem spera dar sa nu facem calcule imposibile cu luxemburghezi nebuni care o sa faca si o sa dreaga pentru ca nu prea e posibil

  20. #62
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hogan0312
    si eu sper oarecum dar hai sa fim realisti care credeti ca sunt sansele ca luxemburg cu o echipa de amatori sa reziste si nu numai dar sa puna si probleme la animalele alea de norvegieni?putem spera dar sa nu facem calcule imposibile cu luxemburghezi nebuni care o sa faca si o sa dreaga pentru ca nu prea e posibil


    sansele sunt 0.1%

    Adica un adevarat miracol fiindca mai trebuie sa ne gandim si la faptul ca Bosniecii nu ar trebui sa invinga acasa impotriva Danemarcei


    P.S. Eu cred in miracole
    [i] "Strength and honor" [/i]
    [b] MAXIMUS DECIMUS MERIDIUS [/b]

  21. #63
    junior Valikos's Avatar
    Join Date
    Feb 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1

    spera

    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Nu mai avem nici op sansa....Luxemburgul nu-i va incurca niciodata pe norvegieni...chiar daca ar putea!
    /nope/ spera si tu batrane ca atat ne-a mai ramas ... speranta ca danemarca ia puncte de la bosnia si norvegia gafeaza cu luxembourg ...... sa speram ... ca suntem romani 8)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •