Page 15 of 98 FirstFirst ... 513141516172565 ... LastLast
Results 295 to 315 of 2052

Thread: Parinti din toate colturile uniti-va!

  1. #295
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    528
    Reputatie
    1

    Zvon

    Quote Originally Posted by mmihaita View Post
    bucur denisa undeva prin hunedoara, desi se aude ca ar fi renuntat la tenis din considerente financiare.
    Sper sa nu fie adevarat ca s-a lasat de tenis. Mi-ar parea area rau intrucat fata era foarte talentata. A jucat o finala anul acesta la Sibiu cu Andreea si , desi a pierdut, jocul ei a fost foarte bun. In plus, cred ca a fost unul dintre cele mai spectaculoase meciuri la care a jucat Andreea in acest an (cel mai tensionat a fost cel pe care l-a pierdut la Turcu (Alexandra) in tiebreak dupa ce a avut 5-1 la ghemuri in setul decisiv).

  2. #296
    junior
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    O confundati pe Miriam cu Bucur Denisa. Miriam nu a jucat cu Andreea niciodata

  3. #297
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    528
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mirceabulgaru View Post
    ihhhi,Miriam a fost locul 1 in Ianuarie 2008 si campioana nationala pe echipe la 10 anii
    Daca va referiti la circul de campionat pe echipe in care s-au jucat meciurile de doua ori si la care au participat doar cateva echipe, nu stiu ce sa zic. De exemplu noua ni s-a imbolnavit partenera (Ruse) si am jucat cu rezerva. Cel putin in cele doua seturi de partide pe care le-am jucat, Andreea nu a pierdut nici un meci la simplu.
    By the way, Miriam a pierdut atunci la Bianca nu?

  4. #298
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    528
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mirceabulgaru View Post
    O confundati pe Miriam cu Bucur Denisa. Miriam nu a jucat cu Andreea niciodata
    Nici nu am zis ca ar fi jucat Am zis de Bucur, scria mai sus.

  5. #299
    junior
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    Circ a fost pt cine a pierdut.Si Miriam a jucat bolnava- a luat antibiotice pe toata perioada turneului si e adevarat ca a pierdut meciul cu Bianca,dar apoi a castigat toate celelalte meciuri.Oricum D-le Rosca, Andreea ce palmares are cu Iulia si Bianca?

  6. #300
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Pe Bucur am vazut-o prima data tot la Alba , fata muncitoare si serioasa . Stiu ca se antrena mult atunci deci parintii dispuneau si acum sa renunte brusc ,ciudat , ar fi pacat ...
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  7. #301
    junior
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    D-le.Rosca va rugam ne spuneti si noua cum ati reusit sa o promovati pe Anreea in revista TENIS PARTENER?Poate ar merita si alti copii sa fie promovati in revista.Nu ne ajutati in acest sens?

  8. #302
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    528
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mirceabulgaru View Post
    Circ a fost pt cine a pierdut.
    Corect.
    Pe de alta parte cand am spus circ m-am referit la proasta organizare si la faptul ca, cel putin in Bucuresti, nu au contat rezultatele din fazele initiale a.i. pentru a avea un numar de echipe cat mai apropiat de numarul necesar au convocat toate echipele, chiar si cele care nu castigasera nici un meci. Mai mult, am inteles ca acest lucru s-a intamplat si in alte zone.
    In ceea ce o priveste pe partenera noastra, ea s-a operat de apendicita acuta cu cateva zile inainte de faza finala.
    In incheiere as dori sa va spun ca nu am nimic cu fetita dvs. Imi place cum joaca si sper sa ne intalnim de cat mai multe ori posibil. Sunt sigur ca meciurile vor fi foarte palpitante si rezultatul va fi greu de intuit inainte de inceperea partidei.

  9. #303
    junior
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    Si noua ne place de Andreea si ai dorim mult succes in continuare.Cu promovarea in revisa cum ramane?suntem si noi astia din Ardeal interesati.

  10. #304
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    528
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mirceabulgaru View Post
    D-le.Rosca va rugam ne spuneti si noua cum ati reusit sa o promovati pe Anreea in revista TENIS PARTENER?Poate ar merita si alti copii sa fie promovati in revista.Nu ne ajutati in acest sens?
    Pai eu nu am facut nimic Antrenorul s-a ocupat. Pe de alta parte, am reusit sa fac putin lobby la un turneu organizat de revista Finmedia. Astfel, Andreea trebuia sa joace un meci demonstrativ la dublu in echipa cu Ruxandra Dragomir.
    Din pacate, datorita intarzierilor aparute meciul nu a mai avut loc. In schimb, dupa ce eu impreuna cu un coleg de serviciu am pierdut, am lasat-o pe ea in locul meu si a castigat turneul de consolare

    http://www.finmedia.ro/conferences/c...nda=prezentare

    http://www.tenis.info.ro/Intern/196.html


    "Evenimentul din acest an, organizat de trustul de presă Finmedia, se va finaliza cu un joc demonstrativ susținut de Ruxandra Dragomir, fosta jucătoare din circuitul WTA, și Andreea Roșca - o tânără speranță si câștigătorii turneului."

  11. #305
    junior
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    Palmaresul Andreei cu Iulia si Bianca M care este?

  12. #306
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    528
    Reputatie
    1

    Provocare

    [QUOTE=printulmiskin;2351113]
    Quote Originally Posted by sarky View Post
    : Turdean Tudor, Bulgaru Miriam , primii in clasamente la 10 B, F.

    Turdean este un baiat bun,dar a fost primul in clasament o singura luna,restul anului primul fiind Sorin iordache,cu care a avut norocul sa nu se intilneasca inca la nici un turneu.L-am vazut in primavara pe Turdean la pregatirea centralizata de la FRT,este un baiat bun,dar sincer,mai mult de 2,3 gameuri nu ii va lua lui Sorin.Nu face parte din categoria lui Borza si Andriuc,ca potential ,nici pe departe.
    Sper sa nu te superi dar as vrea sa ma inscriu si eu pe lista de asteptare. Adik, daca se poate, fie cand venim noi in Slobozia fie cand veniti voi in Bucuresti, sa organizam un meci amical. Pun pariu pe o sticla de vin bun ca Andreea reuseste sa ii ia mai mult de 4 game-uri.

  13. #307
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    528
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mirceabulgaru View Post
    Palmaresul Andreei cu Iulia si Bianca M care este?
    Cu Bianca nu cred ca a jucat oficial iar Iulia a castigat pana acum mereu.

  14. #308
    junior
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    Ok speram ca fetitele noastre sa se intalneasca intr-un meci cat mai curand.

  15. #309
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    528
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mirceabulgaru View Post
    Ok speram ca fetitele noastre sa se intalneasca intr-un meci cat mai curand.
    Cu Bucur ati jucat?

  16. #310
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1

    Smile

    [QUOTE=pyton55;2353688]
    Quote Originally Posted by printulmiskin View Post

    Sper sa nu te superi dar as vrea sa ma inscriu si eu pe lista de asteptare. Adik, daca se poate, fie cand venim noi in Slobozia fie cand veniti voi in Bucuresti, sa organizam un meci amical. Pun pariu pe o sticla de vin bun ca Andreea reuseste sa ii ia mai mult de 4 game-uri.
    Draga d-nule Rosca ,nu accept pariul ci doar propunerea de a juca cei doi copii un joc amical..Am recunoscut ca am gresit facind acea afirmatie destul de vanitoasa,pentru care mi-am cerut scuze..In fond,sint doar niste copii si prin astfel de atitudini nu am face decit sa alteram relatia dintre ei care ar trebui sa fie una civilizata,de competitie sportiva pe teren si de prietenie in afara lui.Deci,revenind,Sorin va juca cu mare placere cu Andreea,iar eu voi bea vinul dv cu si mai mare placere,dupa meci.Bineinteles,voi veni si eu cu o sticla.

  17. #311
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mirceabulgaru View Post
    printule,a cui este poza pe care ai postat-o pe thread in dreptul numelui tau.e cumva sorin?sper ca da! spune-mi si mie cum sa-l postez si eu pe threadul meu pe Nole??
    Da,poza e a lui Sorin ,de anul trecut ,in balonul de la MOuratoglou Academy.

  18. #312
    junior
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    [QUOTE=pyton55;2353688]
    Quote Originally Posted by printulmiskin View Post

    Sper sa nu te superi dar as vrea sa ma inscriu si eu pe lista de asteptare. Adik, daca se poate, fie cand venim noi in Slobozia fie cand veniti voi in Bucuresti, sa organizam un meci amical. Pun pariu pe o sticla de vin bun ca Andreea reuseste sa ii ia mai mult de 4 game-uri.
    lasa-l domnule, a inteles omul ca a gresit inca de ieri. pe de alta parte, rade ciob de oala sparta. nu dormeai linistit ca ti-a furat cineva locul 1, aici pe net.avem si noi ochi,stim clasamentele de pe site-ul frt. optimistule, esti moderator. cam ce inseamna asta?poti sa faci un pic de ordine pe aici? schimba d-le numele threadului in "locul de intalnire a parintilor celor de pe locul1" si atunci noi ceilalti, adica 90% din parinti, mergem sa discutam in alta parte.

  19. #313
    junior
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    Da am jucat cu Denisa Bucur, 4-1 pt. Miriam daca nu ma-nsel

  20. #314
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    528
    Reputatie
    1
    [QUOTE=mmihaita;2353740]
    Quote Originally Posted by pyton55 View Post

    lasa-l domnule, a inteles omul ca a gresit inca de ieri. pe de alta parte, rade ciob de oala sparta. nu dormeai linistit ca ti-a furat cineva locul 1, aici pe net.avem si noi ochi,stim clasamentele de pe site-ul frt. optimistule, esti moderator. cam ce inseamna asta?poti sa faci un pic de ordine pe aici? schimba d-le numele threadului in "locul de intalnire a parintilor celor de pe locul1" si atunci noi ceilalti, adica 90% din parinti, mergem sa discutam in alta parte.
    Nu are rost sa va simtiti frustrat. Andreea e nascuta in 99 asa ca peste 2 ani locul 1 la fete (10 ani) o sa fie liber

  21. #315
    junior
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    [QUOTE=pyton55;2353773]
    Quote Originally Posted by mmihaita View Post

    Nu are rost sa va simtiti frustrat. Andreea e nascuta in 99 asa ca peste 2 ani locul 1 la fete (10 ani) o sa fie liber
    vezi printule ce inseamna un mitic adevarat, de bucuresti? nu se multumeste sa ne povesteasca ce bine joaca fata acum, el ne spune si ce o sa fie peste doi ani.daca se concentreaza putin, ne spune ce loc va prinde in wta.acuma chiar ca ma retrag.nu e nici pe departe ce asteptam de la acest forum.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •